Koho mate v lese radeji?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kdo Vám v lese víc vadí:

Myslivci povšemstřelci
20
50%
Motorkáři hvozdojezdci
18
45%
Výdělečně činní česači
2
5%
 
Celkem hlasů: 40
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 03 zář 2007 11:08

Co máte kucí za detektory? Přemýšlel jsem, že si nějaký na víkend půjčím, ale absolutně se v nich neorientuju.

Golfovy úlovky jsem viděl na detektorwebu. Pěkné. Něco nového od té doby?


Nikdy neházej flintu do žita.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 03 zář 2007 17:20

jestli jsi viděl naposled nádhernou sobotu tak to byl poslední výlet do lesa .Ode dneška už chodím do "zaměstnání" a ted nebude čas :roll:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 04 zář 2007 11:16

Já bych byl nejradši, kdyby do lesa nemoh nikdo - kromě mě.
Žádní myslivci, motorkáři, sběrači, pejskaři, cyklisti, běžci, houbaři, dřevorubci natož turisti.
Jenom vzduchovkáři, ty bych snad ještě snesl.
Asi budu muset napsat svému poslanci aby inicioval vznik zákona v tomto smyslu... :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 149
Registrován: 16 dub 2007 16:27

Příspěvek od HV » 04 zář 2007 12:24

Já chtěl dát Motorkáři hvozdojezdci, jsem se uťuk. Oni stačí i neukáznění cyklisti. Tuhle jsem šel na Děvičky, kluk se ptal co znamenají ty obrázky před vstupem do lesa (zákazové piktogramy - kolo, padák, oheň, atd.) A když mu povídám, že se tam nesmí na kole, musel jsem to přerušit a uskočit, protože nás málem sejmuli "sportovci" na kolech, byl to přesně ten pár co přijede s kolama na autě až k lesu. Po motorkách a 4-kolkách vypadá les jako po náletu. PČR s nimi nic nezmůže. Střílet se po nich nesmí...
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 04 zář 2007 13:40

Střílet se po nich nesmí...
Prečo? :roll:
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 04 zář 2007 13:51

Já tohle taky neuznávám. Motorky už vůbec ne a kola jen tam kde se může. Na kole jezdím celkem dost jak v okolí Prahy tak v Jižních Čechách a na Šumavě a prostě kde je zákaz tam nelezu. Radši to uvážu ke klandru a jdu pěšky. To že kolaři jezdí i po méně náročných turistických značkách je na facku. Přijde mi to jako bezohlednost, ale v dnešní době se není čemu divit - bezohledně se chová velká spousta lidí - řidiči, kuřáci, skůtraři, motorkáři atd.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 04 zář 2007 14:09

to me vadi nejvic v lese tezari..prijedou si s kyrovcem, vsechno to tam rosekaj na padrt, udelaj metrovy koryta, vsechno zivy rozjezdi, pak to tam nechaj rok a pak to obezenou pletivem..mi reknete kde to sme.. :?: tezit se da i s rozumem, staci se podivat k sousedum do nemec nebo rakous..
no a ze smrtelniku mi v lese vadi kazdej, kdo tam za sebou necha svincik- at to je tramp, motorkar, myslivec a nebo treba mimozemstan..
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 04 zář 2007 14:23

No mě by docela zajímalo, kdo a kde tam ty piktogramy dává a jestli to má pro mě vůbec nějakou platnost.
Jestli si do lesa myslivci dávají nějaké značky že cyklistům nebo houbařům nabo komukoliv kromě nich je vstup zakázán, tak na to bych nebral žádný ohled.
Já si můžu dát na ulici značku, že je v našem městě zakázáno nosit kšandy a chodit v čepici a taky to nebude mít žádnou platnost, natož aby to někdo dodržoval.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 zář 2007 16:37

troj píše:to me vadi nejvic v lese tezari..prijedou si s kyrovcem, vsechno to tam rosekaj na padrt, udelaj metrovy koryta, vsechno zivy rozjezdi, pak to tam nechaj rok a pak to obezenou pletivem..mi reknete kde to sme.. :?: tezit se da i s rozumem, staci se podivat k sousedum do nemec nebo rakous..
no a ze smrtelniku mi v lese vadi kazdej, kdo tam za sebou necha svincik- at to je tramp, motorkar, myslivec a nebo treba mimozemstan..

No Troji,byl jsem u tety v Novohradských horách a němci a rakušáci na to dou opravdu s rozumem,vytěžují naše lesy :evil: Těch návěsů co jsem viděl z Ostereich tak by ti bylo zle
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 04 zář 2007 19:02

nojo..to je hnus..ja chtel jen poukazat na to, ze mi stve pristup nekterych lidi (a nekdy mam pocit ze je jich vetsina)..to ze se nadava na motorkare ze delaji "erozni ryhy" radove centimetr hluboke, ze prejedou stromecek..kdyz pak prijede lakatos, udela metrovy koleje, rozjezdi tisice naletovejch stromecku a nikdo nad tim nezdechne, to ze jeden hloupej myslivec udela prusvich a zbytek myslivcu jsou oznaceni za barbary, to ze ma nekdo lepsi auto nez nekdo jinej...at si proboha dela kazdej co chce kdyz tim neomezuje primo ostatni..staci jen myslet hlavou- kdyz pujdu v noci pres les vezmu si celovku, kdyz pujdu pres prechod rozhlidnu se, kdyz pojedu autem vezmu si pasy...myslim si ze ani jeden ani druhej ani treti nikoho neohrozuje, jedina vec ktera vas a zver v lese muze primo ohrozit je toulavej pes (to vim z vlastni zkusenosti)...
Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 149
Registrován: 16 dub 2007 16:27

Příspěvek od HV » 05 zář 2007 12:06

Kubajzz: já ty značky viděl v chráněné krajinné oblasti Pálava Tam si myslím ochránci toto dovolit můžou a respektovat se to musí. Nejsem právník, ale něco mi říká, že to bude i zákonem podložené.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 05 zář 2007 13:03

Právě na té Pálavě jsem byl loni a dokonce jsem se průvodkyně ptal, proč se tam nesmí jezdit na kolech, ale smysluplné odpovědi jsem se nedočkal. Je fakt, že po cestě jsme potkali cyklistů několik a stejně jim nic neřekla. Každý kdo tam byl viděl, že jsou tam cesty plné šutrů, takže poškození cyklistou je nulové.
Stejně tak jsem se jí ptal proč tam nemůžou lítat lidi na padáku, když ti jenom letí vzduchem, tudíž ani nemůžou nic poškodit, tak prý že by při startu pošlapali louku...
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 05 zář 2007 22:14

pošlapali louku :roll: :lol: :?
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 05 zář 2007 22:40

S tou Pálavou je to zajímavý... Je to tak 8 let co jsem tam byl ještě se školou na výletě. Dělali jsme bordel na nějaké louce, mezi nebo co to bylo, já jsem si tam vesele chytal švýcarákem cvrčky :) a nikdo nikde, nikdo si nás nevšímal. Letos jsme se tam byli s přítelkou podívat, a je to tam celkem hardcore. Chodí se jen po označených cestách, a jak někde člověk šlápne vedle, tak je u něj okamžitě kořeň s černou vestou, dřevěnou holí a rotvajlerem, a je zle :P Kde jsou ty časy kdy jsme byli svobodní... :roll:
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 06 zář 2007 10:04

A keď sa ten "rotvajler" vys.re na chodník tak to nebude vadiť :) ?

Je to možno OT ale neodpustil som si. Totiž ak mi voľakto chce hroziť RTW resp. ho používa ako argument (aby vyzeral drsne) tak si asi voľačo kompenzuje.
Odpovědět