Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
František Jetel
Příspěvky: 1
Registrován: 13 úno 2013 23:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od František Jetel » 13 úno 2013 23:48

No tak po nějaké době jsem opět zavítal na Knife. Neuvěříte! Martin Hlinák alias Mat Kachnička zjistil že bez toho serveru neprodá ani nýt a po několika měsících začal znovu prodávat sám za sebe: http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=profile&u=1214


Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 14 úno 2013 20:05

František Jetel?
To mi nic neříká-tady byl regnutý FRANTA Jetel.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 15 úno 2013 01:54

Zde je pěkně vidět, že je B5 lhář.

Než B5 začneš zas vymýšlet další pohádku, tak si trochu nastuduj alespoň teorii tcp/ip, protože ono nejde jen o zařízení, ale i o síť v které je zařízení připojené.


Hned jak dojel,seznámil jsem jej s drsnými fakty-že byl zabanován a Samurajem(moderátorem) ztotožněn se mnou-tedy jako že já jsem on a on je já-čili duplicitní registrace a na podepření tohoto zřejmého a notně paranoidního výmyslu Samuraj předhodil shodu IP adresy.
Mně ani nenapadlo,že by něčí paranoia mohla tak vygradovat,ale docvaklo mi,jak se vyznavač kodexu Bushidó dobelhal k tak geniální myšlence:
Hummer se regnul a psal v Německu z mého notebooku-až do doby,než náhle skonal (zřejmě blízkostí nádherných Alp) můj modem T-mobile.cz a byl nahrazen modemem O2.De za 36€ s tak katastroficky pomalým připojením,že mail s přílohou otevíral několik minut a byla to dobrá pakárna s tím pracovat.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 15 úno 2013 09:47

Joo-milej Knife-máš pravdu jako vždycky!!! :lol:

Nezbývá než se znova zasmát.Jo-co kdybys mi přišel říct do očí že jsem lhář? Ale na to nemáš koule,anonymní pisálku-že?

Black má pravdu-ve všem.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 15 úno 2013 10:11

To ale nic nemění na tom, že ty jsi lhář.

Proč bych ti to měl říkat do očí, vidím, co píšeš a to mi bohatě stačí.
Jinak máš pravdu, jsem z tebe celej rozklepanej ty chlapáku.
Osobně bys mi určitě nandal, ale lhářem zůstaneš. :lol:
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mcrea » 15 úno 2013 10:24

Mohl bys prosím vysvětlit, co z toho dokazuje, že je B5 lhář? Já nejsem odborník na tcp/ip, spíše tedy ani netuším o co jde. Ale bezdrátový modem jsem před časem měl,od Tmobile, a rychlost připojení byla úděsná. A otevřít některé mejly, hlavně technické výkresy trvalo klidně i deset minut. Teď mám nejpomalejší ADSL a je to proti tomu modemu raketa.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 15 úno 2013 10:40

Nejde o rychlost, ale o ip adresu.
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mcrea » 15 úno 2013 10:59

Takže, když se připojí dva lidé z jednoho počítače, nebo spíš z jedné linky musí být jeden z nich lhář? Já používám k práci jeden počítač a připojuju se asi na dvaceti místech. Když se připojím ke Knifu u někoho, kdo je tam taky registrovaný dostanu taky ban? Nezlob se, ale dost mi to připomíná dost drsné konspirační teorie.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 15 úno 2013 11:16

Na náhody věřím, ale stačí si projít pár příspěvků: Hummer/B5 a hned je to jasný.
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mcrea » 15 úno 2013 11:23

Já nechci číst celý Knife, jen jsi psal něco o důkazu, tak jsem byl zvědavý. To co jsi napsal mi moc důkaz nepřipomíná, spíš lehkou paranoiu. Anebo snahu někoho zdiskreditovat za každou cenu
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 15 úno 2013 11:42

Já se jen směju těm výmluvám: ...z mého notebooku, z mého modemu...
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mcrea » 15 úno 2013 11:57

Ne, ty jsi napsal, že je lhář a že máš důkaz. O smíchu nepadlo slovo. Takže z něj lháře děláš - bez důkazu
Edit - když jsem jezdil do zahraničí, používali jsme celá parta jeden služební noťas. A nebyla to výmluva
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 15 úno 2013 12:31

B5 - omlouvám se ti, že jsem tě nazval lhářem a že jsem se nechal strhnout, abych reagoval.
...sám víš, jak to bylo Hummer/B5...
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 16 úno 2013 01:09

B5: asi bude nejlíp to vysvětlit tak jak to přišlo... byl mi poslán od dvou lidí dotaz, zda hammer nejsi ty, neboť jeho styl vyjadřování, psaní převážně tam, kde se to rve (t.j. žumpa atd) a styl odpovědí odpovídal přesně tvému stylu.. podíval jsem se tedy na hammerův profil a zjistil, že ačkoliv poslední příspěvky má z jiné IP adresy nežli ty před svým banem, tak paradoxně v době, kdy se zaregistroval po tvém banu měl IP adresu totožnou.. což mi přišlo dostatečné pro to tvrzení, co jsem napsal..

Na druhou stranu jsem toho v podstatě záhy zalitoval, neb jak sám píšeš, je tu možnost, že to tak není a hammer nejsi ty na tvém počítači ale tvůj kamarád píšící podobně taky na tvém počítači.. prostě možné to je.. a pokud je tu možnost, neměl jsem to psát určitě coby větu oznamovací, ale spíše jako větu podmiňovací, tedy jen možnost..

myslím, že nemá smysl se nějak zabývat tím, kde je pravda a určitě by sis našel nějakého známého, co dokáže říct, že je hammer, že to psal od tebe a že on nejsi ty.. ale proč? jak sám píšeš na knife zpátky nechce, ty taky přestože (jak jsem znovu kontroloval) nemáš už dávno žádný ban (jestli jsi zapoměl už heslo je věc jiná) a stejně jako vseta máš možnost se přihlásit..

Co se týče toho blábolení o zákonu a nařizování o mazání tvého účtu a blablabla.. tak tě zklamu, já jsem na knifu stejně hostem jako ty, jen mám víc práv na to, abych mohl psát články, pomáhat lidem, udržovat přehled a prostě zadarmo makat ve prospěch ostatních.. čili v tomhle nevyhovím a ani na to nemám práva.. nejsem admin..

a na závěr jedna otázka: Kdy že jste byli spolu s hammerem na té služebce, kdy psal z tvého počítače a z tvé IP adresy? .. neb já vím přesně, kdy psal ze tvé a kdy už z jiné, takže mě zajímá, jak se trefíš v rámci půl roku.. :wink:
a nebo raději neodpovíš? :roll:
Renda
Příspěvky: 5
Registrován: 20 led 2013 11:21

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Renda » 16 úno 2013 12:43

Člověče, no to mě podrž. Prosim vás řekněte mi, jestli je něco podobného fakt normální. Neviním Knife, jeho podstata je dobrá, ale pár lidí odtamtud- moderátorů a asi i přispěvatelů, fakt nepobírám. Jsem schopný třeba pochopit, že když někdo dělá účelově někde bordel, tak je usměrněný, případně vyhozený. Ale aby někde fungoval nějaký agent, který bude večery trávit sledováním, jestli se náhodou někdo nepřihlásil ze stejné IP adresy pod jiným nickem, ačkoliv žádný poprask okolo sebe netropil, takový člověk by se měl nad sebou zamyslet, jestli tohle už není opravdu trochu na prášky, nebo si minimálně někam zajít, kde by mu třeba někdo pomohl. Nevím, jestli tohle všechno tropí ten Samurai a kdo má potřebu také na někoho potají donášet, ale za sebe řeknu, že dotyčnému jeho život opravdu nezávidím, protože dle mého názoru je, omluvte mě, lidově řečeno cvok. Nic ve zlém, ale tomuhle se normální člověk opravdu jen trochu lítostivě zasměje a pročítat tady to opakující se sáhodlouhé obhajování a vysvětlování dotyčného je opravdu trochu trapné a už hodně lidí to psalo. Lidi, už se trochu proberte, to fórum už začíná být opravdu po netu trochu pověstné těmihle způsoby, jak někde v KLDR a Číně a nebudí to dobrý dojem. Kroutím hlavou a už to tady raději ani číst nebudu, ahoj.
Odpovědět