Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 03 kvě 2012 07:41

"Narodil se mladej švec, starej pro něj ušil klec. Ten švec lidi, to jsem já, budu zpívat do světa. Puste mně z té klece vec, budu zpívat celý déén. "
pohádka o pyšné princezně je stále aktuální.
Furt je někdo, kdo určuje štábní kulturu, a kolik se toho prodá na hlavu. Dřív Hitler, pak komunisti, nyní EU, a na Knife jsem asi také přehlédl, že jsem vyčerpal kvóty prodeje nožů na rok, a na hlavu..
Tak nějak si tam asi nikdo nepřipustí, že jsem jen rád dával k dobru něco z mého života, a doufal jsem, že to lidi baví. Uráží mně osočení, že jsem to dělal pro zvýšení svého prodeje. Nemám to zapotřebí, jsem natolik žádaný, že k tomu nepotřebuju vlákno. Co mi však pomohlo, to jsou testy lidí, a recenze, které byly otištěny na Knife. To ano. Ale to dělají nadšenci, a srovnávají, popisují. Nejsou to testy, které bych si zaplatil, jak je to často vidět v časopisech napříč tiskovinama. A pokud moji zákaznící napíší do mého vlákna, že jsou s nožem spokojení, a kde s ním byli, a jak si s ním hráli, ano tohle po lidech chci, a požádal jsem je o to. Což je ovšem jen uživatelské kladné hodnocení daného produktu. Ti lidé nejsou fiktivní, ukazují své ksichty, chodí na výstavy. Takže mně konkurence nemůže nařknout, že si to také vymýšlím, když už si prý vymýšlím. Zatím pořád ale nevím, asi neumím číst, co že jsem si tedy vymýšlel. Uráží mně jen sama ta představa, že mne někdo nazve lhářem.
Takže, když si čtu od Dohnala, že nic neumím, od Mata, který to papouškuje po něm, nebo Želvu, který si na mně stěžujuje na Knife i v tisku, nebo Trmana, který bude tvrdit, že to snad ani nevyrábím, a vozím to z číny, nebo Jerome, co si taky nevidí do huby.
Možná jsem to někde přehlédl, ale posměšky, že vlastně nejsem nožíř, ale jen zámečník, o sobě čtu pořád. Je někde tedy stanoveno, že nožíř je ten kdo splňuje kvalifikační požadavky ad A-Z? A směrnici EU? Hovno. Všechno jsou to jen blbé kecy.
Ať se každý stará sam o sebe, a prodává si co je libo. Někdo nože, někdo slušivé oblečky z kůže, někdo motyky. No a co. Budu si vyrábět, a prodávat, co já budu chtít, a kolik toho budu chtít. Nikdo mi do toho kecat nebude.
Moje vlákno nožíře jsem bral jako srandičku, zajímavost pro lidi, prostě historky, a věci, co se mi staly. A lidi si to četli, někdo se třeba i zasmál, a mávl rukou nad tím, že píšu věci, co by jiný ze svého soukromí nenapsal. Ale to je prostě můj postoj, že nožíř je v podstatě veřejná osoba, stejně ako politik, nebo herec. A k tomu patří i historky, a příběhy, prostě bulvár. Každého volba, jak se rozhodne, jestli tohle chce, nebo ne. Ale nařizovat mi, co můžu a nemůžu psát ze svého života mi přijde nešťastné řešení. Ne pro mně, ale pro můj oblíbený servr Knife. Lidi si mně najdou i jinde.
A moje vlákno jsem číst nikoho nenutil. Kdo mně nemusí, ať to jednoduše nečte. Když se mi v TV něco nelíbí, nebudu psát stížnost, ale přepnu si kanál na jiný program.


Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 03 kvě 2012 08:02

Franta Jetel : když už máš potřebu stále zesměšnovat, směřuj to na ty, co tě urazili. Sam to nebyl.

Romane, nikdy jsem neřekl že nic neumíš, to že jsi zámečník, strojař, nástrojař, jsou tvá slova. Tak s tím osočováním už jdi do prdele.

Kubajz - ano, měl jsem nože v inzerci, stejně jako tuto možnost využívají jiní. Taky využívám k nákupům Jatagan.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 03 kvě 2012 08:10

Ano Mate. Stejně jako ty jsi napsal, že jsi pasíř, cyklomechanik(zaměstnanec Pražského shopu), a nožíř. Tak já jsem tedy brusič nástrojů, šablonář, obráběč kovů, svářeč, jeřábník, instruktor učňů, cyklomechanik(ale sám na sebe..)výrobce nějakého toho vercajku do lesa, a nožíř.
A do prdele si posílej ty, kdo ti to dovolí. U mně narazíš.

Jo, Mate, nože vyrobit umíš, ale mně se nelíbí. Nejsou kované, jen vybrušované flexou, ale to neva, u tebe jistě ne. Což je fuk, jednak když jsi s velkou pompou napsal, že končíš s výrobou nožů, a jednak, svou klientelu máš.

Edit. Právě jsem přijel z auto sevisu. Na levém předním kole jsem měl povolené všechny 4 šrouby, a kolo bylo těsně před upadnutím. A jel jsem s ním po dálnici. Jsem paranoidní, ale napadlo mně, že mám i ve vesnici nějakého antifanouška. Anebo náhoda, nebo mám prostě smůlu, nebo vlastně štěstí, že jsem to přežil.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
gerdes
Příspěvky: 12
Registrován: 14 dub 2012 13:20

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gerdes » 03 kvě 2012 10:24

A do prdele si posílej ty, kdo ti to dovolí. U mně narazíš.



Blecku,ty si fakt zreli na psychiatriu :lol: ...
Boze moj,co ty si za cloveka kopes okolo seba ako krava co ide akurat skapat :lol: :lol:
Uvedomujes si ze chyba moze byt z casti aj v tebe?Je mi ta uprimne luto :cry:
TRMAN
Příspěvky: 3
Registrován: 03 kvě 2012 10:12

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od TRMAN » 03 kvě 2012 10:25

Black píše: nebo Trmana, který bude tvrdit, že to snad ani nevyrábím, a vozím to z číny
Už mě Blacku fakt sereš, jestli si někdo nevidí do huby tak leda ty ... registroval sem se jen proto že teď po tobě chci doložit tenhle tvůj přiblblej blábol ... já se totiž nikdy žádným podobným způsobem o tvojí práci nevyjadřoval tak si mě laskavě neber do huby

Asi vím na co reaguješ (žeby to jak někdo udělal podle tvýho nože výkres a ty ses moh posrat a já ti k tomu napsal protože ses choval dost komicky že teď už se všichni v Číně těšej až tě budou moct napodobovat? :) )

je fakt ubohý jak věci překrucuješ, doteď si mi byl celkem u prdele, ale i přesto když ses na něco zeptal, tak jsem ti vždycky slušně odpověděl, na což už NIKDY nedorazilo ani pouhý "dík", ale odteď už tě řadím fakt jen mezi odpad ...

pro ostatní přemoudřelý rejpaly - tadle zpráva je určena jen a pouze Blackovi takže radši předem upozorním na to, že vám na vaše případný nezúčastněný připomínky rovnou seru :)
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 03 kvě 2012 11:16

Romane :-) diskutovat dál nemá smysl.

K tomu ukončení výroby a jinému.
Narozdíl od tebe, nemám problém s tím, přijít o vlákno které jsem na knifu měl ( stále mám ) Odešel jsem a chtěl jsem odejít se vším všudy, tedy i s tím, že má galerie padne a bude smazána. Nebylo to však na mě. S Milanem proběhlo pár emailu ještě před Pražskou kde mi napsal že mou galerii prostě mazat nebude a přes jeho rozhodnutí nejede vlak. O Pražské jsem doufal že ho zlomím :-) nestalo se tak. Ač se mi to moc nelíbí jak se rozhodl, přesto plně ho respektuji. A nemám s tím problém ( teda mít ho můžu, ale bude mi asi víš co ? )

K mé dílně :-)
Jak asi víš, před necelími 2ma lety jsem v rámci rozvodu přišel o kamrlík který jsem honosně nazíval dílnou. Veškeré vybavení ( no, nebylo ho zaplať pánubohu moc ) mám buď na balkoně pod igelitem, či v ložnici u postele, holt, není to kam dát.
Loni jsem postupně dorážel ještě rozdělané věci z doby před rozvodem a jak jistě víš, tak jsem na Pražské výstavě byl po prvé po 2 letech. A to jen díky tomu, že sem se nechal tak trochu ukecat do serie zavíráčků a tudíž jsem měl aspoň co dát na stůl. A že toho moc nebylo ( fotky asi nějaké budou na knifu )
Vzhledem k tomu, že se mi narodil před týdnem kluk, tak mé prioriti i do budoucna jsou jinde a nože to nejsou.
Pokud něco bude a ono bude ( mám pár nápadů které bych rád dal) tak to bude spíš tako plivnutí do moře ( oproti mé předešlé frekvenci ) To že se ti mé nože nelíbí je mi jedno, jak jsem někde psal, mi dva si nejsme nejen konkurencí, ale ani nejsme nožíři na stejné ůrovni. To není myšleno nijak zle, to je realita. Abych to shrnul, na knif nemám v plánu se vrátit, určitě né pokud tam budeš ty, hostuji s noži jinde. Klientelu nemám, nebo nevím o ní, lidi ode mne nože mají, to ano, pokud to považuješ za klientelu, tak asi ano, já bych to tak nenazval.

Martin
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 03 kvě 2012 12:03

samurai píše:.. ono je to asi tím, že knife NENÍ inzertní server nožů ale diskuzním fórem nožířů..
Samuraji, už jsi asi dlouho nebyl kouknout do inzertní rubriky. Takový huberto si z knifu udělal regulérní E-SHOP!
Aktuálně má v inzerci 13 nožů :wink: Většinu po skupinkách tří kousků.

http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=topics&f=28
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 03 kvě 2012 12:35

Trman: marná snaha, já sem taky vlezl jen kvůli tomu, aby Black obhájil své tvrzení o mě.. Black si zajezdil, zamlžil, napasal co není, zazpíval si pyšnou princeznu a obhajoba nikde.. ber to jako že Black je už na úrovni bulváru, který si zajímavé zprávy prostě vymyslí a pak už se jen schová za právníky a věří v bordel českého soudnictví

Franta: máš samosebou pravdu, ale napsal jsi to sám - udělal si z knifu e-shop, t.j. někteří knife používají, nekteří už knife zneužívají.. to ale nemění nic na tom, že knife není o inzerci ale o diskusi a to je ten rozdíl. Samosebou že by šlo i nadále zpřísňovat pravidla inzerce, které už teď mají víc bodů než přikázání, ale koho to má furt bavit.. například poslední dobou mám docela strach schvalovat nové inzeráty nových lidí na nové nepoužité značkové nože, neboť kvalita čínských padělků roste a člověk musí být expert aby šel s vývojem a byl vždy ve střehu..

ale už nereaguj otázkou, co jsem potřeboval jsem zjistil a nemám tak potřebu se tu handrkovat jak na tržnici o něčem, o čem sám nerozhoduju..
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 03 kvě 2012 12:54

Trman-pokud jsem tě špatně pochopil, přijmi prosím mou omluvu.

gerdes-chyba je vždy přeci jinde, jež u tebe. Umíš si přiznat, že ani tvůj světonázor nemusí být všeobjímající?

Mat-ano, vím, jak jsi to měl. Je mi líto, že ti to nedopadlo dobře, ale nemám ti jak pomoci. Slyšel jsem ledacos, ale do toho lidem nic není. Co se ti přihodilo veselé není, a bohužel, stalo se. Tohle nelze přát nikomu. Rozvod chápu, jako velké selhání, a zjevně chyba nebyla na tvé straně. Dílnu ti však v Praze nabízelo několik lidí.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
TRMAN
Příspěvky: 3
Registrován: 03 kvě 2012 10:12

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od TRMAN » 03 kvě 2012 12:58

Black píše:Trman-pokud jsem tě špatně pochopil, přijmi prosím mou omluvu.
todle beru ... tedy vpořádku
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 03 kvě 2012 13:23

Romane - naopak, dopadlo to nejlíp jak to dopadnout mohlo. A selhání?? To je vždy na obou stranách, selhal jsem i já a vím to.

Nikdy jsem nikomu o pomoc s dílnou neříkal, nabídek jsem měl přesto mnoho a všechny jsem s přátelským "díky" odmítl.
Krcábku kterou jsem měl, je pro mě nenahraditelná, byla moje, byl to můj bordel, mé zázemí, prostě byl to můj nožířský domov. Všude jinde bych byl vždy jen hostem, takovou cenu pro mě mé nože nemají. A nikdy mít nebudou.

Odmítl jsem nejen kamarády, ale i velmi blízké přátele. Nevím, proč bych měl příjmout pomoc od tebe pokud by vůbec byla?

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 03 kvě 2012 13:28

Nemám problém pomoci lidem, když to potřebují.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 03 kvě 2012 15:36

Ty jo, to jsou zvraty, jako v televizi. Kam se hrabe růžovka nebo vékávéčka. Nebylo by lepší se už konečně začít zabývat něčím jiným? Ta poslední kopie RATky, co jsi Blacku prezentoval na Knife, ta byla celkem povedená. Myslím, že si kupce najde (jinými slovy hybaj do dílny a dej si už konečně pohov s internetem.)
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 03 kvě 2012 16:13

Bohužel, na té modifikaci je minimum mé invence. Vyrobil jsem dvě, a jednu budu dělat. Ale původní vize je od KorbaChlop. Jen jsem to kapku upravil.
Co však platí, budu dělat cca polovinu toho, co dříve, a možná i méně, i když mám paradoxně dvojnásobek času. Takže by se dalo říci, že budu dělat 1/4 možného. Prostě, mám jiné plány.
Takže, kdo mi fandí, a bude chtít kudlu, napíšu si pořadník, a jednou bude. Jen to bude dýl trvat.
A do dílny se mi dnes nechce. Jak jsem napsal, mohl jsem být dneska už mrtvola, kdyby mi to kolo od auta uletělo. O víkendech už taky nepracuju. Víkendy budu na horách.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 03 kvě 2012 17:29

TRMAN píše:
Black píše: nebo Trmana, který bude tvrdit, že to snad ani nevyrábím, a vozím to z číny
Už mě Blacku fakt sereš, jestli si někdo nevidí do huby tak leda ty ... registroval sem se jen proto že teď po tobě chci doložit tenhle tvůj přiblblej blábol ... já se totiž nikdy žádným podobným způsobem o tvojí práci nevyjadřoval tak si mě laskavě neber do huby

Asi vím na co reaguješ (žeby to jak někdo udělal podle tvýho nože výkres a ty ses moh posrat a já ti k tomu napsal protože ses choval dost komicky že teď už se všichni v Číně těšej až tě budou moct napodobovat? :) )

je fakt ubohý jak věci překrucuješ, doteď si mi byl celkem u prdele, ale i přesto když ses na něco zeptal, tak jsem ti vždycky slušně odpověděl, na což už NIKDY nedorazilo ani pouhý "dík", ale odteď už tě řadím fakt jen mezi odpad ...

pro ostatní přemoudřelý rejpaly - tadle zpráva je určena jen a pouze Blackovi takže radši předem upozorním na to, že vám na vaše případný nezúčastněný připomínky rovnou seru :)
To výrazivo...hned člověk vidí že pán je z knajfu :lol:
Odpovědět