Kandar Air Rifle cal. 5,5 mm...skúsenosti...

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
mzprx88
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2018 17:18

Kandar Air Rifle cal. 5,5 mm...skúsenosti...

Příspěvek od mzprx88 » 08 zář 2018 18:47

S toho čo som prečital na fore som sa nevedel nakoniec rozhodnúť akú vzduchovku si mám vlastne kúpiť..hamerli,gamo,slaviu a pod, na hubenie hlodavcov,čím viac som čítal tie komentáre na rôzne vzduchovky tým som mal stoho riadny guláš.Nakoniec som po dlhom hladani na nete zvolil variantu veľa muziky za málo peňazí.Potreboval som vyriešiť kritickú niekolkoročnú situáciu s potkanmi.Tak som zložil túto zostavu:
-vzduchovka Kandar 5,5 mm,15 J+puškohlad Bosile 6-12x44EG+led svietidlo ...104 EU
-nočné videnie som objednal z aliexpress...114 EU
-diabolky+baterky do nočného videnia...spolu do ...250 EU
-nastrelil som puškohlad,strielam cca od 10 do 15 m,rozptyl cca. 0,6-10 mm na 15 m
Behom mesiaca som vyriešil s veľkou spokojnosťou to na čo som túto vzduchovku kúpil.Nemôžem napísať nič zlé:
-silná
-presná,odskúšaná na 15 m
-puškohlad dostačujúci+ podsvietenie zelené a červené
-led svietidlo ostre zoom
-nočné videnie...načo tie drahé z našich obchodov...čo mám zakúpené z aliexpressu,nad očakávanie....
-ak by som dal nejaké minus.....
-spúšť na vzduchovke ide trošku ťažšie
-výdrž baterie do IR prísvitu cca 1,5 hod,potom musím vymeniť baterku
Ak máte niekto túto vzduchovku,potreboval by som poradiť po akom čase sa tam mení struna,alebo ako by som mal nastaviť spúšť aby išla lahšie.

Drogy jsou svinstvo ....
Přílohy
Photo0004.jpg
Photo0002.jpg
Hot-Selling-Outdoor-Hunting-optics-Tactical-digital-Laser-Sight-Infrared-night-vision-use-in-day-and.jpg_640x640.jpg


Zamčeno