kam mohu nosit zbran a jakou mi doporucite.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 01 bře 2006 06:52

Názory jsou jedna věc,zákon druhá,držení,zakázat mohou,nošení ne :P protože si trezor se zbraněmi do vestibulu banky či pošty postavit nehodlám,není co řešit......


Ondra

Příspěvek od Ondra » 01 bře 2006 18:51

A navic stejne vetsinou maji na dverich ten obrazek s preskrtlou Beretou 92F takze s mym 75TS tam klidne muzu... :-)
Anorektik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2006 21:42
Bydliště: Vedle sousedů

Zbraň versus Česká pošta

Příspěvek od Anorektik » 03 bře 2006 22:00

Zdravím. Osobně si myslím, že pokud člověk jde na poštu, a zbraň má u sebe kvůli obraně v případě nebezpečí, jež ho může cestou potkat, zákony mu v podstatě nařizují vstoupit do objektu i se zbraníneboť se zbraní na veřejnosti nesmíte manipulovat, pokud ji zrovna nepoužíváte kvůli účelu pro který jste si ji opatřili. V případě že by člověk měl ty zákazové značky brát vážně (mimochodem jsem někde četl, že se nejedná o značku zákazovou, ale že Vás tímto prosí abyste uvnitř zbraň/mobil nepoužívali), musely by všechny takovéto instituce zřídit jakási místa pro bezpečné vybíjení zbraní. Přeci mi stát nemůže zakázat si vyzvednout úřední psaní např. do vlastních rukou !!! Narážím tím na monopol České pošty. Teď debatujte.
Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 04 bře 2006 01:51

Není vo čom! To, co jsi zde perfektné zdůvodnil, už zde bylo vydedukováno dříve, takže myslím, že (doufám) odpůrce nanajdeš.
Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 04 bře 2006 12:31

Milý Anorektiku, zcela jsi uhodil hřebíček na hlavičku.

Je to vlastně to, o čem hovořím. Další diskuse není zcela nutná.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
cezeta

Příspěvek od cezeta » 24 zář 2006 22:38

hospodu neberu podle meho pravniho nazoru to neni verejna zabava ale soukroma akce kam chodim s prateli na kolu.. cili zbran do hospody ano
ale nechlastat
hall9000
Příspěvky: 12
Registrován: 03 srp 2006 11:34

Příspěvek od hall9000 » 25 zář 2006 14:10

No já bych ty chytrý cedulky s přeškrtnutou pistolí a mobilem vysvětloval úplně stejně jako jeden s pisatelú viz výše, s mobilem a s pistolí se tam nemá pouze manipulovat, přeci neodložím mobil než vlezu dovnitř dtto pistoli. Je to jako symbol s přeškrnutou ztmrzlinou, lízat ji tam nesmím ale to že mám v tašce ceklej polárkáč může být každému u pr..ele
Odpovědět