K 100 P1 semicompact - mel ho uz nekdo v ruce?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 07 pro 2006 16:01

Tak jsem se dneska "vetrel" na skoleni ditributoru K100. Nejdriv mi pan Alusik moji K100 rozebral, zkontroloval, co slo, vymenil pro zmenu nejakou osicku za jinou - kalenou a slo se testovat - i jemu jeden Limit nevystrelil. Nicmene jsme pak strileli nejaky slovensky strelivo a S&B a ty 100% chodily.
Takze po pravde - nevim vlastne proc, ale vypada to ze Limit X necistena (nemazana) K100 rovna se problem. Uvidim, az se ta moje ostrili trochu vic (zatim tak 600-700 ran celkem) - treba se odstrani i tenhle problem.
Pak nasledovalo samotne skoleni - kompletni rozborka a sborka cele pistole do posledniho sroubecku, ukazka kde a jak ladit. Po pravde - v tomhle ohledu - zlatej Glock tam se vysoupnou 2 cepy , vysunou se tahla a zbran je rozebrana do mrte, ale bal jsem se, ze to bude horsi - to skoleni probehlo podle me v podstate proto, aby prodejci tady umeli zbrane rovnou opravovat. A i presto, ze s rozborkama zbrani mam v podstate nulovy zkusenosti, tak velkou cast K100 uz bych se ted rozebrat nebal.


momentalneanonymny
Příspěvky: 40
Registrován: 21 čer 2006 21:15

Příspěvek od momentalneanonymny » 09 pro 2006 02:50

tak si myslim, ze kazda nemazana zbran bude mat problem.

vacsi pocet ran v kuse som z k100 mojej zatial nevystrielal.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 09 pro 2006 08:47

Pokud zbraň nechodí bez oleje tak je něco špatně........
Odpovědět