Jubilejni 40. sraz vzduchovkaru Starkov

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Barys » 09 říj 2012 08:47

Přesně Joska a Termit. Medajle ,tričko, kšiltovka,nejlépe co se dá všem (čeho je dost pro všechny) klidně stačí nějaká malá sladkost.
Pro mě je odměnou,že to kluka baví a hlavně ,že to vydrží 3 hod a více jít závod. Za to ho odměnit,jsem pro ať si to rodiče nakoupí pro svoje dítě sami (za zády dítěte) a ať se jim to pak veřejně předá a potřese rukou.
Taky se přiklánim k partě nadšenců, než registrovaným, pravidlama svázaným střelcům.(tím nemluvím o bezpečnosti)


Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Martin K » 09 říj 2012 09:33

parta nadšenců se schází každou sobotu v PB.
mě zase vyhovuje si jednou za měsíc zazávodit a poměřit síly při HFT/FT které má pravidla... a nikdo tu nemluvil o registracích a striktním dodržování pravidel, tak nedělejte z komára ještě většího komára :D .
závod je od toho, aby se na něm závodilo :wink: .
myslím, že se to zatím vůbec nikam nezvrhává, naopak bych řekl, že se srazy a závody stále vylepšují! nejsem žádnej pamětník, ale byl jsem zatím na každém srazu, který se od mého vstupu mezi vás konal, tak už si troufnu i něco porovnat.


jak už tu někdo napsal: je to vývoj a dle mého názoru se to zatím vyvíjí správně. :wink:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Martin K » 09 říj 2012 09:56

a z té věci, která se stala a kvůli které vznikla veškerá tato diskuze, je potřeba se poučit, aby se příště neopakovala a tím přispět k dalšímu zdokonalení :D
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Hellboy » 09 říj 2012 10:06

no myslim,ze ma v planu pan sef...pro soutezici bude od pristiho roku dve kategorie moznost strilet dle pravidel HFT tudiz pro zavodniky:-)) a pro ostatni proste Ceska sklopka tak jako to bylo do ted bez extra pravidel typu ciste HFT/FT takze si bude moci vybrat kazdy dle toho bude chtit a pokud to nebude chtit hrotit pujde starou dobou Ceskou sklopku a pro "postizene" bude druha kategorie HFT coz myslim je idealni reseni..coz ovsem uz bylo receno
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od mari » 09 říj 2012 10:23

Taky si radeji jedu vystrelit v sobotu na zavody dle pravidel. Plinkat si muzu pro radost sam. Souteit ale s x poctem borcu to je jina liga :)
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od mari » 09 říj 2012 11:41

2 Kubajz:
Diplom si myslim ze je dobra vec, casem si alespon vzpomenes za co to bylo. Zvlast kdyz je k nemu medaile :)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Kubajzz » 09 říj 2012 12:04

Ano, je to tak.
Jak jsem už říkal ve Stárkově když jsme všichni seděli na schodech před focením.
Letos jsme byli na MS v Anglii a ME v Polsku + na dalších závodech v zahraničí, kde jsme zjistili jak se věci mají a nabrali nové zkušenosti s pořádáním závodů. A na základě těchto osobních zkušeností jsem vyhodnotil, že HFT bude perspektivnější směr. Proto se už letos od prvního závodu v dubnu začly používat například píšťalky, pevné desky s jedním listem na skupinu, pravidlo že sklopku staví ten kdo střílí, puška se nosí hlavní dolů, větší počet redukovaných terčů, přihlášení na závod pomocí formuláře na internetu atd.
Všechno tedy jde postupně přirozenou a nenásilnou cestou a příští rok se budou střílet dvě kategorie: HFT (podle UK pravidel) a CFT (jako volný styl FT s minimálními omezeními), s tím že rovnou říkám, že prioritu bude mít HFT.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Kubajzz » 09 říj 2012 13:34

mari píše:2 Kubajz:
Diplom si myslim ze je dobra vec, casem si alespon vzpomenes za co to bylo. Zvlast kdyz je k nemu medaile :)
Všechny naše závody se úmyslně vyznačují vysokou mírou spoluúčasti závodníků, na každém ochotném záleží, každý se může podílet na charakteru závodu, každý se může podílet na organizaci a to jakoukoliv formou a velmi to vítám.
Pokud si tedy vezmeš na starost vytištění diplomů, jejich nošení, jejich vypisování a vydávání, tak s tím nemám žádný problém. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od mari » 09 říj 2012 14:00

Chápu, klidne bych pro pristi rok udelal pres zimu sadu diplomu, problem je ale v tom ze nejezdim pravidelne. Rad ale pomuzu,kdyz bude potreba.
Uživatelský avatar
Srambo
Příspěvky: 510
Registrován: 02 lis 2010 13:25
Bydliště: Nymburk

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Srambo » 09 říj 2012 18:35

Jak Barys nastinil nejake ceny pro vsechny deti, tak bych mel napad. Nekolikrat rocne pomaham organizovat florbalove turnaje. A nejvetsi skupinou jsou hraci od 9 do 16 let. Samozrejmosti jsou pohary, medaile a diplomy za prvni 3 mista a dale pak krabice lizatek pro vsechny. A reknu vam, ze z jejich reakci je na prvni pohled videt, ze nejvetsi uspech maji prave ty lizatka. Nicmene je vecna skoda, ze tento druh strelby u nas neni tak rozsireny. At uz se to tyka mladeze, nebo dospelych.
Slavia S631 + pevná mířidla
Lov 2
Kartofelkanón cal. 50mm
http://srambo.rajce.idnes.cz/
_________________
JÁ TO NEBYL!!! :-D
mmoobbyy
Příspěvky: 98
Registrován: 06 bře 2012 19:09
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od mmoobbyy » 09 říj 2012 20:12

Konečně jsem se dostal ke kompu, nechtělo se mi datlovat na mobilu...

Abych řekl pravdu, měl jsem trochu obavy z počtu přihlášených, mega akce moc nemusím, ale Stárkov jsem si nechtěl nechat ujít. Ač se Kubajzz opět neomylně trefil do termínu psích závodů, tentokrát jsem zvolil CFT. A nelituju! Super akce, super lidi, super trať, super prostředí, organizace 1A, já jsem si to prostě užil :) Nebudu děkovat jmenovitě, určitě bych na někoho zapomněl, takže díky za akci, areál, stavitelům tratě (ta obluda v kanále :D ), všem, co mi půjčili pušku, za raketový palivo :twisted: a těm co fér závodili za prima závod.

Tak jsem se vyplkal a jdu se přihlásit do Milovic.

A přidám jednu fotku, i pes Jack pomáhal při bourání :)
Přílohy
pes.jpg
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od pussylala » 09 říj 2012 20:25

Abych to upřesnil, Česká sklopka má jasně daná pravidla, není to žádný freestyle. Jestli někdo řekne, že tam může střílet jak chce, tak ať zůstane doma. A ani bych nepoužíval výraz "volnější pravidla", ale spíše je to jednodušší styl a střelci umožní nastřílet lepší výsledek jako v HFT.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Termit » 09 říj 2012 22:53

Je jasné že Hft má budoucnost a kdo chce něco dokázat a posunout se je právě tahleta volba asi to pravé.Nebo prostě střelba dle mezinárodních pravidel.Česká sklopka je vlastně takovej mutant HFT a FT. Tím ji nechci hanit.Ale spoustu lidí právě tenhle styl přitáhnul.Bylo by škoda aby tihle nadšenci zůstali doma a bambitku vytáhli maximálně někdy o víkend na dvorku...Já sám se chci Hft naučit a vézt k tomu i Marka, ale kdyby nebylo Český Sklopky seděl bych dnes u televize a vzpomínal na mládí ve Svazarmu.
ps: a vlastně Kdo by nechtěl bejt lepší než "ten co sbírá kufry" ? ..... :lol:
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Jabberwocky » 09 říj 2012 23:58

mmoobbyy píše:... i pes Jack pomáhal při bourání :)
Však taky za to dostal postarší špekáček, do kterého už jsem neměl odvahu :-D
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Re: Jubilejní 40. sraz vzduchovkářů Stárkov

Příspěvek od Barys » 10 říj 2012 09:22

Takže teď je na čase přejít od slov k činům.Takže já si od teď na akcích na kterých budu,beru na starost odměny pro ty nejmenší.Se ženou nekoupíme nějaká lízátka ,popř sladkosti a rozdáme je všem dětem.
Odpovědět