Jsem zacatecnik

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 10 led 2009 03:45

Podle Tebe střílí přesně....protože ty s tím střílíš přesně....protože to má malej odpor spouště...

Nech tam dát 2,5 Kg a netrefíš ani stodolu...

Pokud pořád nechápeš kam tím mířím, tak to je marnej boj....

Ale máš recht, mířenka "jen tak" je něco jinýho, než mířenka na závodech, kde pracují nervy. Když je člověk na střelnici sám, tak střílí vždycky jak bůh....ale nic to nevypovídá o kvalitách střelce. Já na tréninku často střílím líp jak Mistr Evropy. Jenže uplatnit to v praxi je velikej kumšt a to já zdaleka nedokážu....


proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Příspěvek od proreo » 12 led 2009 07:26

ahoj,
mal by som este jednu otazku a kedze neviem, kam by som ju dal, radsej ju napisem sem, ako zakladat nove vlakno...

mierim jednym okom. je to dost namahave, preto rozmyslam, ze by som si mal zaobstarat nejake ochranne okuliare s klapkou na jedno oko, alebo nejaku pasku alebo nieco take.
mohli by ste mi poradit, prosim? tiez by som ocenil, keby ste mi poradili aj obchod, kde sa to da kupit...
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

začátečník

Příspěvek od Bonanza » 12 led 2009 13:45

proreo: zkus: www.euroshooting.eu nebo: www.Miroslav Varga.cz, ale je to drahé, však uvidíš. Možná je jedodušší vzít čelenku od čelovky(baterky) a přidělat na ní krytku z černého plastu. Ideální a pohotovější je naučit se mířit oběma očima otevřenýma. V reálné situaci též potřebuješ větší úhel vidění(záběru okolí), tj, periferní vidění. Totéž při soutěžích LOS(lidová obranná střelba).
proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Příspěvek od proreo » 12 led 2009 14:53

chcel by som vediet mierit oboma ocami.. aj mne sa to zda ako dobry napad... len sa to musim nejako naucit. :-)
Odpovědět