Jen co vysel z vezeni, zneuzil desetilete devce

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Jen co vyšel z vězení, zneužil desetileté děvče

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 13:11

Jen co vyšel z vězení, zneužil desetileté děvče
Obrázek
V minulosti opakovaně trestaný dvacetiletý muž sexuálně zneužil v úterý odpoledne v Praze 9 teprve desetiletou dívku. Přepadl ji ve výtahové šachtě a přinutil ji nožem jít s ním do nejvyššího patra. Policie ho zadržela ještě v úterý večer.

3. 4. 2008 11:55 - 3. 4. 2008 12:03 Aktualizováno - PRAHA
Dívka se kolem jedné hodiny po poledni vracela do svého bydliště v Praze 9. V panelovém domě si přivolala výtah, když k ní přistoupil neznámý muž do kabiny. Tam navolil jízdu do nejvyššího patra a vzápětí z kapsy vytáhl nůž.

„Nožem začal děvčátko ohrožovat a pod pohrůžkou použití zbraně jí přiměl, aby jej z výtahu následovala do dalšího patra. U dveří do strojovny muž dívenku sexuálně zneužil. Bezprostředně po činu dívence vyhrožoval fyzickou likvidací, pokud o události nebude mlčet,“ řekla mluvčí pražské policie Iva Knolová.

Poté muž odešel. Vystrašená dívka doběhla domů, kde se svěřila své matce. Ta ihned informovala policisty na lince 158. Kriminalistům se poměrně rychle podařilo zjistit o koho se jedná. Ještě v úterý večer muže policisté zadrželi v jednom z bytů na Praze 9.

Z vězení propuštěn koncem března
„Jedná se o dvacetiletého, v minulosti opakovaně trestaného, muže, kterému policejní komisař sdělil obvinění ze spáchání trestného činu znásilnění. Násilník skončil v policejní cele s návrhem na uvalení vazby,“ doplnila mluvčí policie.

Zadržený muž byl v minulosti odsouzen za loupež, vydírání, znásilnění. „Z posledního výkonu trestu byl podmínečně propuštěn koncem března tohoto roku. K případu sexuálního zneužití desetiletého děvčátka odmítá vypovídat,“ uzavřela Knolová.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 13:14

Něco bude asi špatně?Sotva vyleze hned se tam vrátí,neznamená to že strach z trestu není dost motivující???Si říkám jestli to nechce doživotní galeje,třeba by to bylo motivující?
Ovšem tomu děvčeti to už nepomůže :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 13:15

To nechce vězení,ale kastraci.To neříkám ve zlém úmyslu,jemu to totiž opravdu pomůže.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 13:21

No jo ale když víme že se tu taková individua běžně potloukají,jak ochráníme děti?V 10 letech jim dát ZP a zbraně to je mimo mísu,stále pod kontrolu je mít nelze,tak co teď.Asi jde redukovat příčinu,ne oběť a následek.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 03 dub 2008 13:39

Kdyby jsi tohle dovolil v Číně tak hned ke kůlu a zastřelit na náměstí at to každý vidí,takhle by to mělo být i tady.To je můj názor...
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 14:55

na prvním místě by mělo být to děvče.Domnívám se proto,že by jí ten smilník měl pravidelně platit za trvalé (psychické)následky.Ta poprava by toto neřešila.Ten násilník ovšem měl by být spíše vykastrován než kriminalizován,neb jsem přesvědčen,že je spíše vyšinutý než zlý.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 03 dub 2008 16:27

že je spíše vyšinutý než zlý.
To ako otcovi by mi bolo úplne jedno.
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 03 dub 2008 17:26

K tomu není víc co dodat, typický případ. Vykastrovat... :evil:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 dub 2008 18:51

UDĚLAL JEN TO CO MU UMOŽNIL SYSTÉM!!!


Systému je malá holka úplně ukradená a je mu buřt i to jestli budou trpět další melé holčičky a lidé. Pokud se systém nepostará o to, aby už to neudělal, tak asi to není v zájmu systému. A za systém a vládu jsi jako občasn zodpovědný TY.

Takže pokud se ti to nelíbí, ptejte sami sebe jestli jste někde neudělali chybu. A to i třeba svojí nečinností.

A pokud se systémem souhlasíte, pak si pochvalujte jak ho hned zase chytli a že ho postí nejdříve za dva roky...(nebo v pondělí?)
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 19:07

epetře 2008,náš system špatný není,ne že by se nedalo zlepšovat,ale v podstatě tu excesy nenajdeme.Svoboda má svoje rizika,která není nutné odmítat.Pokud bys chtěl třeba zavést do systemu větší uspořádanost
/pořádek/,omezíš tím iniciativu a tím kreativitu,což se projeví poklesem příjmů a nebudeš konkurenceschopný.Takže se to vyplatí spíš nechat jak to je.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 dub 2008 19:37

Proč omezovat? Normálně ho nechat vykastrovat a pak nechat v kamenolomu pracovat 20 let jako v Americe. To není o kreativitě.

Maldigolo .... ehm...tudle ses tu chlubil jak jste s kumpánam někoho znásilnili..... nenadržuješ mu teda tak trochu náhodou?

Víš, jako taková vaše profesní :twisted: loajalita :twisted:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 20:06

Nevím kluci ale za sebe,na znásilnění nevidím absolutně nic omluvitelného,naopak bych prokázané znásilnění,trestal kreativně na hrdle.Víc než znásilnění mi vadí už jen pár věcí.No a znásilnění dítěte je automaticky rozsudek smrti,aspoň za sebe bych byl pro.Na děti se nešahá a absolutní trest by to možná vštípil do hlav i takovým idiotům!!! :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 dub 2008 20:23

Tak nějak.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 20:38

nevědomost hříchu nečiní a já jsem konal v dobré víře.Mám z toho ovšem zkušenost,že ta věc (znásilnění)je velmi nejednoznačná.Skoro bych řekl,že by to ani vlastní paragraf mít nemělo,mělo by se to posuzovat jako ublížení na zdraví.Znal jsem asi dvě ženské,které to potkalo a musím říct,že díky tomu nebyly normální.Na druhé straně pochybuji,že jde znásilnit prostitutku-to je majetkový delikt,nedostala zaplaceno.O nějaké psychické újmě se u osoby,která přislíbí pohlavní styk po telefonu naprosto komukoliv a čím víc jich je,tím líp ,asi sotva
dá hovořit.V době,kdy je bordel na každém rohu, je tak riskantní a nepohodlná aktivita jako je znásilnění pro mě jaksi nepochopitelná.
Vycházím ovšem taky z toho,že mnohé pomatené skutky vychází z nepřirozených okolností a nejsou jaksi pod volní kontrolou pachatele.Kastrace je pak jistě úlevou i pro ně,přičemž kriminalizace je pro společnost ekonomicky nevýhodná.
Trest smrti by však byl rovněž laciný,jenže ho už nemáme.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 dub 2008 21:05

...pane soudce já jsem jí šukal v dobré víře že jí neznásilňuju.... a kluci co jí drželí říkali že se ani moc necukala....

...no...

Tak u nás by ti to asi prošlo :? :shock: :shock: :?
Odpovědět