jednospoust na brno SUPER

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Milan

jednospoušť na brno SUPER

Příspěvek od Milan » 09 zář 2005 10:57

prosim o kontakt na firmu,nebo puskare, ktery prodava, nebo vyrabi jednospoust na Brno SUPER. Dale shanim manual a katalog nahradnich dilu na Brno SUPER nejlepe v elektronicke forme


Jeff

Příspěvek od Jeff » 09 zář 2005 11:57

Manuál mám,ale tištěný.Mohu ti ho poslat.Jestli máš zájem nechcej tady na sebe kontakt.
dusab

Příspěvek od dusab » 14 srp 2006 13:37

Nevie niekto nahodou ci je mozne dat si dorobit cokovanie na brokove hlavne Brno Super? Co by to cca stalo?
Dik
Josef Ondracek

Příspěvek od Josef Ondracek » 14 srp 2006 21:31

Milan : zkus pana Rýšánka v Brně, a nebo Milana Macháčka také v Brně, já bych šel k Rýšánkovi. Kontakt na informacích Telecomu. Rýšánek je ve dvoře Alfy, Macháček na ul. Valchářská.

Dusab : to co chceš je blbost, promiň, ale do hotových hlavní to už nikdo neudělá. Jedině rozdělat svazek, udělat nové hlavně se závity a pak to zase složit. Cenu předělávky odhaduji v takové výši, že si za to koupíš nového ruského Sportinga, kterého vybalíš z krabice a jdeš střílet. A to nepočítám cenu čoků které si k tomu musíš koupit. Z hrušky dolů !!!
dusab

Příspěvek od dusab » 23 srp 2006 13:13

Neviete mi poradit? Konecne som si zadovazil Brno Super.brokovnicu. Velmi zachovala, cistucke zrkadlove hlavne bez jedineho skrabanca. V uzamknutom stave maju ale hlavne v zamkoch malinku (mozno zanedbatelnu) volu, no neviem to posudit ci je to normalne, alebo spon prijatelne. Nie som odbornik. Naozaj uplne minimalna vola, ale je tam. Nemala by tam byt pokial viem nie? Chcem si s nou ist sem tam zastrielat na strelnicu. Nebude to problem pri opakovanej srelbe?
Odpovědět