Jeden blbej zasobnik.... Copak to je takovy problem?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Jeden blbej zásobník.... Copak to je takový problém?

Příspěvek od HanuIv » 02 bře 2008 13:04

Musím si postěžovat na svou oblíbenou firmu Sig a na její (některé) zástupce v ČR.
Nedávno (někdy v listopadu loňského roku) jsem si koupil Siga P229 z druhé ruky. Jeho stav byl velmi dobrý (popravdě, zbraň byla jako nová, dokonce bylo zachováno i původní mazivo na kohoutu). Ke zbrani byly dva zásobníky (což je OK).
Od listopadu mám u firmy Banzai objednány další dva zásobníky, které ne a ne přijít. Prý je Sig nechce dodat.
Volal jsem ke všem dalším distributorům a nikdo nic takového nemá.
Psal jsem do Střeleckého Servisu a tam mi řekli, že zásobníky mají standardně skladem, ale na DOBÍRKU NEPOSÍLAJÍ - to jsou mooooc hodní, jen vím, že tam už nikdy nakupovat nebudu.
Psal jsem Brýmové, objednával jsem, ani se neozvali.
Chápu: zásobník, na kterém vyvaříme jen pár set prostě nemáme a mít nechceme (neplatí na Banzai, tam řekli rovnou nemáme, nevíme, kdy příjde a vždycky odpověděli).
Dával jsem inzerát - nikdo neodpověděl.
Objednával jsem u Brownells v USA - nepošlou, prý to zakazují mezinárodní předpisy (asi abych si zásobník nevetknul do zadele a nestřílel ústy, nebo co?) :twisted:

Sakra, kde to žijeme, když nikdo nemá takovou banalitu, jako je zásobník na P229 v 9mmx19. :twisted: :twisted:

SAKRA! :twisted:


Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 02 bře 2008 13:26

To je bordel co?A tak se to poslední dobou stává častěji a častěji :evil:
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 02 bře 2008 13:33

hanuiv- nejsi zdaleka sam kdo ma problem sehnat banalitu- bych ti moh s pravym zachytem taky vykladat story- v novem provedeni by byly ale starsi v zadnem pripade at sem posilal maily ke vsem certum :twisted:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 02 bře 2008 15:25

No, další důvod proč se držet čezet :lol:

Protože jak vidíš, ND na cokoli jinýho už pro prodejce představuje problém. Ale oni za to až tak nemůžou -jasně, jsou líný a všechno se jim musí kurevsky vyplatit, aby pro to něco udělali, ale současná legislativa nám (i prodejcům) taky dvakrát nepomáhá, že... :cry: :x
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 02 bře 2008 15:46

predator píše:No, další důvod proč se držet čezet :lol:

Protože jak vidíš, ND na cokoli jinýho už pro prodejce představuje problém. Ale oni za to až tak nemůžou -jasně, jsou líný a všechno se jim musí kurevsky vyplatit, aby pro to něco udělali, ale současná legislativa nám (i prodejcům) taky dvakrát nepomáhá, že... :cry: :x
Problém je, že mnohdy člověk ani na ně nedostane, co potřebuje. Fakt ale je, že zásobníků na pětasedmy je: tuny.

Stejně tak třeba na Glocky.

Jenže, co když nechci vybírat z jedné značky, mít stejnou zbraň, kterou mají všichni. Co když si chci vybrat něco jiného. Život je o rozmanitosti a výběru. Ne o předem nadiktovaných možnostech.
Naposledy upravil(a) HanuIv dne 02 bře 2008 17:03, celkem upraveno 1 x.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 02 bře 2008 16:47

Zkus se obrátit na SHIVU, myslím, že by Ti mohl časem pomoci...
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 02 bře 2008 16:53

Díly na čezetu taky vždy nejsou IHNED k sehnání a navíc na "lepších" zbraních se toho tolik nesere jak na čezetách....
Nevidím důvod proč se těchhle předraženejch uherskobrodskejch mrdek za každou cenu držet :wink:
Zefran
Příspěvky: 36
Registrován: 09 bře 2006 13:34
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zefran » 02 bře 2008 17:10

Buď v pohodě, já čekám na díly na HORNADY LNL uz rok.... :D
Glock 19, 9mm
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 02 bře 2008 20:48

HanuIv píše:Co když si chci vybrat něco jiného.
Myslím, že na toto si si dal odpoveď v prvom príspevku tohto vlákna :) .
venda

Příspěvek od venda » 03 bře 2008 13:02

Hanulv dělám to nerad, ale budu tě opravovat ( jen tršičku) :lol: , problé není SIG, ale ČR!!! však už sme se o tom byvili, Bohužel nemám pro tebe dobrou zprávu zkoušel bych to samé, ale jestli chceš v rámci dobrejch vztahů bydlím v Kralupech a na chodo a servis jezdim docela často jestli je maj můžu koupit a poslat ti to poštou sám. Jestli chceš,? ceny atd by si viděl sám já bych ti to poslal zabalený i s fakturou od servisu. Jinač nevim
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 03 bře 2008 13:24

venda píše:Hanulv dělám to nerad, ale budu tě opravovat ( jen tršičku) :lol: , problé není SIG, ale ČR!!! však už sme se o tom byvili, Bohužel nemám pro tebe dobrou zprávu zkoušel bych to samé, ale jestli chceš v rámci dobrejch vztahů bydlím v Kralupech a na chodo a servis jezdim docela často jestli je maj můžu koupit a poslat ti to poštou sám. Jestli chceš,? ceny atd by si viděl sám já bych ti to poslal zabalený i s fakturou od servisu. Jinač nevim
Já vím, že to není Sig. Já vím, že to je ve "struktuře distributorů a dodavatelů" této značky v ČR.

Co se týče návštěvy ve Střeleckém Servisu. Velmi rád využiji Tvé nabídky. Domluvíme se přes PM.

Abych nezapomněl: Už jsem napsal Sauerovi do Německa. Jsem zvědav zda a co mi odpoví.
Naposledy upravil(a) HanuIv dne 03 bře 2008 13:26, celkem upraveno 1 x.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 03 bře 2008 13:26

1/ v ČR jsou šuplata krom čízy75, vz58 a G naprosto běžnej problém
tudíž nechápu, co Tě na tom jakožto odborníka vytáčí :wink:

2/ jako "závažný" problém vidím to, že se Ti nedaří najít prodejce, co by Ti je naservíroval až pod nos
Naposledy upravil(a) 4mike dne 03 bře 2008 13:31, celkem upraveno 1 x.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 03 bře 2008 13:30

Co mne na tom vytáčí? To, že jsou problém! Jojo. já vím. Beru to s klidem. Už.

Jen mi není jasný, proč Glock dokáže zásobníků vyrobit a dodat habaděj, zatím co Sig ne.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 03 bře 2008 13:38

Glock dodá šuplat, kolik si distributor objedná (stejně jako každá zbrojovka)
je to zkrátka o obchodní politice
Odpovědět