Je tu slibena fotogalerie k testum vetrovky CZ 200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Nepřeceňujte se tolik

Příspěvek od Andy » 30 čer 2005 09:59

Anonymous píše:Víte, jsou i lidi, co si nemusí nic dokazovat na fóru (kde není možnost kontroly ale hlavně, kde nevoní prach a nesvítí slunce - já prostě dávám přednost praxi).
Stačí přijet na závody pořádané provozovatelem tohoto serveru a tam ukažte své soustřely.
----
Víte, je to o tom, že někteří nesnesou kritiku, jiní se zas musí vytahovat. Já osobně si myslím, že tyto diskuse nemají cenu ani připojovacích poplatků k internetu.

Ostatně, jak chcete přesvědčit člověka, co neslyší na argumenty odborníka, nebo nedělá nic, než že všechny shazuje?

Ty závody klidně uspořádejte, já se jich klidně i účastním (i když budu někde na chvostu), ale určitě to nebude to, co by mělo rozhodovat o tom, kdo má větší pravdu. Ukáže to jen, kdo má možnost víc trénovat a kdo má lepčí voko.
Obvykle nepisi na forum proto, abych se se svymi vysledky vytahoval. Tedy paklize jsem neco uverejnil ... cekal jsem seriozni prizpevky. Opravdu me zajimalo, zda nekdo s podobnym vybavenim nastrili lepe.
Nez mi ovsem doslo, ze misto lidi co se o strelbu zajimaji... jsou zde jen ti, kteri o ni jen a jen mluvi. Na zahranicnich forech je vcelku bezne, ze si uzivatele zbrani mezi soubou vymenuji zkusenosti v podobe nejlepsich rozptylu a jinych "neoveritelnych" informaci. Presto si ale veri. Vubec by je nenapadlo, ze snad nekdo lze nebo podvadi. To jen u nas je myslenka podvodu na prvnim miste.

Jinak ja jiz mam odzavodeno. Venuji se nyni pouze rekreacni strelbe a myslivosti. Tedy na zadne zavody nejezdim.


Návštěvník

Pro Sidewindera

Příspěvek od Návštěvník » 01 črc 2005 20:30

Závody v Branné jsou velmi rodinné (panák 6 Kč), moc to neodsejpá, ale nikdo nikam nespěchá (kdo spěchá, příště nepřijede).
Střelnice je pěkná, i když klubovna malá. Jídlo fajn. Střelci dobří, až moc. Stačí nastudovat minulé výsledky - 149 ze 150 z pistole apod. a to se střílí na redukované figury A4 na 25 m.
V odstřelovačce je nevýhoda, že když ti střelí soused do terče ránu navíc, tak máš výsledek N, i když jsi chybu neudělal. Proto už tam nejezdím, ale dva závody MaO tam byly fajn.
Po půlce července je dvoudenní akce s nočními střelbami, tam budou volnější disciplíny, tam bychom se mohli sejít ve většim počtu a prudiči z fóra tam nebudou, když to není chat, ale reál. Uvažujte o účasti!
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 črc 2005 21:01

Diky za odpoved, jina disciplina nez mala odstrelovacka se mne netyka. Pravidla jsem cetl, dost se lisi od MaO kterou zastresuje cesky strelecky svaz, proc je tomu tak? Kde najdu vysledky te Vasi MaO?
Návštěvník

MaO

Příspěvek od Návštěvník » 02 črc 2005 05:35

Ne každý ví, že nějaký ČSS existuje, i když ČSS si myslí, že má nejdelší tradici atd. - jenže je spousta např. Svazarmovců apod. a už 14 let tak existuje řada organizací, které mají stejnou tradici jako ČSS (i když nové názvy), a funcionáře ochotné a schopné vymýšlet pravidla a pořádat podle nich závody, ligy, mistrovství ČR nebo i mezinárodní mistrovství. Stejně tak jsou organizace, které se účastní např. mistrovství vojsk NATO apod. Proto mi vůbec nepřipadá divné, že se střílí podle jiných pravidel, než ČSS.
Výsledky jsou k nalezení na hlavní stránce fóra (ne téma Zbraně...), dole, pod odkazy, které jsou značeny datem závodu.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 02 črc 2005 21:13

Na pravidla jsem koukal .. je to prakticky jina soutez. Zajima mne jedna vec, je to spise otazka na provozovatele tech zavodu, je mozno startovat s puskohledem 4-12x52? V pravidlech je zavedeno maximum pro objektiv 50mm. Myslite ze by prumer objektivu 52mm byla pro mne prilis velka vyhoda a nebo by se to veslo do nejake tolerance?
Odpovědět