Je to pravda,ze dopsani povoleni nosit zbran do ZP stoji 200

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
cvicubis
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2006 20:52

Je to pravda,že dopsání povolení nosit zbraň do ZP stojí 200

Příspěvek od cvicubis » 12 črc 2006 16:49

Je to pravda,že dopsání povolení nosit zbraň do ZP stojí 200Kč a 2 fotky,a ohlášení nošení před vydáním nestojí nic???Když jo tak proč se o tom nikde nemluví???????????????


cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 12 črc 2006 17:20

Jde o to, ze kdyz uz mas zbrojak a nemas to v nem zapsany (pise se to podle me pouze do novejch typu zbrojaku - pokud ti vystavuji novy zbrojak misto stareho a mas zbrane na noseni, vystavi ti to rovnou s povolenim nosit), musi doopravdy fyzicky vystavit novy ZP, kdezto kdyz zadas o novy zbrojak a rovnou si s tim das zadost na nakup, drzeni a noseni zbrane, vystavej ti rovnou zbrojak s povolenim nosit.
No - ze je to podle me urednicka hloupost, to ponecham stranou - ZP. sk. E by mel automaticky znamenat povoleni NOSIT.

Ale ted mi tu kolega rika (pred rokem resil totez - novej zbrojak bez zapisu povoleni nosit, nakup zbrane na noseni a novy zbrojak se zapisem povoleni nosit), ze mu novy zbrojak vystavili zdarma...
magda858

Příspěvek od magda858 » 12 črc 2006 17:35

Když jsem koupil další pistoli, slečna se podívala na zbroják a řekla ať si přinesu fotky, že mi vydají nový s tou kouzelnou větou. Stálo to 200Kč za registraci zbraně.
Uživatelský avatar
buml
Příspěvky: 13
Registrován: 18 kvě 2006 20:17
Bydliště: u CBr

povoleni nosit

Příspěvek od buml » 12 črc 2006 19:25

Daval sem zaroven zadost o vydani ZP a nakupni povoleni, zbran prinesl puvodni majitel a rovnou mi to prepsali a vydali hned ZP s onou podstatnou vetou. Suma sumarum 200.- za registraci.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 12 črc 2006 19:27

stačilo položit na stůl kouzelný průkaz nějaké střelecké organizace, a ta kouzelná věta by zněla, máte to za 50,- :lol:
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 12 črc 2006 20:31

zrovna dnes jsem tím prošel. před týdnem jsem zaplatil 100 Kč za povolení k nákupu, dnes 200 Kč za registraci zbraně. Nový zbroják byl na počkání a stálo mě to jen cenu fotek. Čili těch 200 je jen za registraci zbraně.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 12 zář 2006 21:54

OMG, to mě taky čeká. To nemůžou ty řepy udělat formulář na nošení (stejně tam nespecifikujou jakou zbrań jsem oprávněn nosit), že by si to člověk podal rovnou se žádostí o nový ZP a nákupní povolení si vyřídil třeba později. Člověk by tak nemusel hned měnit čerstvej průkaz. Prostě bordel.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 13 zář 2006 16:31

Ja nastesti vedel v dobe, kdy jsem zadal o zbrojak, ze tam tahle finta je... Takze uz v dobe, kdy jsem absolvoval zkousky jsem si vyhledl zbran a s fotkama, dokladu o odborne a zdravotni zpusobilosti jsem rovnou zazadal o povoleni nakupu, drzeni a noseni zbrane...
Nevim, jestli mi nejdriv vystavily zbrojak bez vety, kazdopadne stacily 2 fotky a ja si za 3 tydny sel pro hotovej zbrojak s vetou a potvrzeny nakupni povoleni.
Odpovědět