Jaky puskohled Delta optical

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 25 kvě 2007 12:56

dufam, ze toto nie je off topic.
prave som dostal puskohlad z binoxu, delta optical 4-16*50 AO. zatial vyzera velmi dobre, aj ked po pataliach s vetrovkou nim budem najblizsie tyzdne asi len smirovat susedovie marusku:)
ale k veci. ked sa pozriem cez okular, v zornom poli je okrem nitkoveho kriza aj maly cierny bod. vid foto. je to na reklamaciu? rozhodne to nie je ziadne poskodenie, skor mi to pripada ako maly kusok nite alebo takeho materialu, z ktoreho je vyrobeny ten nitkovy kriz. ale kriz je cely, nic z neho neodpadlo...

Obrázek

dofrasa, ako sa vlozi obrazok tak, aby ho bolo hned vidiet?
Naposledy upravil(a) raduzs dne 15 čer 2007 15:01, celkem upraveno 5 x.


Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 25 kvě 2007 12:58

Tak zkontroluj okulár a objektiv jestli na nich zvenčí není nějaká nečistota. Pokud ne, jasná reklamace.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 03 srp 2007 11:56

Ono se to fakt spíš hodí sem než do Výběru optiky na vzduchovku, takže pokračování odtamtud.

Nějak se rozmohlo u těchhle optik, že se u nás prodávají bez montáže i když na stránkách výrobce se uvádí, že montáž je součástí balení. Je to škoda, protože ta montáž je hodně kvalitní (na hliník) a samostatně se prodává za cenu 300-360,-Kč.
Dřív to nebylo a montáže normálně lidem prodávali i s optikou, i tady na fóru to tak spousta lidí koupila, včetně mě.
Konkrétně firmu Binox jsem považoval, za fajn podnik, ale na dotaz proč to dělají, nejsou schopni odpovědět. Komentáře s tímhle dotazem mažou, teď už se tam dokonce ani nedá poslat komentář bez schválení adminem. :evil:
Zrovna jsem jim tam posílal dotaz:
Proč všechny ty dotazy ohledně montáže mažete? Jistě máte nějaký důvod, proč ty puškohledy prodáváte bez montáže, přestože je dle stránek výrobce součástí balení. Přece není takový problém ten důvod sem napsat a zákazníkům to vysvětlit.
Jenom dodám, že cena se v Polsku nijak nezměnila a u nás taky ne.
Je to škoda, protože ta optika je za ty prachy dost dobrá a takhle jenom štvou lidi.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 05 srp 2007 06:32

A co to nabonzovat výrobci?Koneckonců polsky tuším umíš,a dám ti klidně právo použít k odpovědi na podpis mé jméno a mailovou adresu.Pokud jim přijde dopis nebo mail s dvacítkou podpisů.....
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 05 srp 2007 07:54

Možná, že správně sestylizovaný dopis na ČOI (Česká obchodní inspekce) a následná kontrolička by taky udělaly své...
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 05 srp 2007 12:08

to vypadá dobře a učinněji, než psaní emailů, na které nedostaneme odpověď.
Hatsan105 1,77+Delta 4X32AO
QB 78 0,22 +Delta 4X32AO
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 05 srp 2007 12:17

Na stránkách Binoxu se k tomu už vyjádřili.
V ČR puškohledy Delta se prodávají bez montáží od jara, důvod je ten že výrobce navýšil cenu a tímto bysme museli bud zvýšit cenu také a prodávat to s montáží, nebo nechat původní cenu a prodávat to bez montáži. Vybrali jsme tu druhou variantu jednak z důvodů zachováni ceny a také z důvodu, že necháme na zákazníkovi kterou montáž zvolí nebo koupi puškohled bez montáže. Váš požadavek však bereme na vědomi a budeme jednat v této otázce s výrobcem.
Nikdy neházej flintu do žita.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

delta

Příspěvek od Barys » 05 srp 2007 21:15

Firma Binox v křižíkově ulici je jeden Ukrajinec ( Bělorus, Moldavec,Litevec, pro mě to nehraje roli).To znamená,že je prodavač a zároveň vyřizuje reklamace.Vůbec se nepovažuji za člověka,který má maximální přehled o optice,ale bohužel co jsem hovořil s tímto člověkem z Binoxu, tak jsem zjistil,že o optice vím mnohem více než on.Po pravdě řečeno tento člověk získává informace z tohoto fóra,který jsem mu adresu poradil já.Pro mě Binox je dost neseriozní firma! Jen můj nazor.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 06 srp 2007 15:57

Teda pánové, docela zírám, naše dopisovací "akce" přinesla ovoce.:wink:
Sice to vysvětlení je taková klasická záchrana situace na poslední chvíli.
Ale.
V Binoxu ten puškohled bez montáže slevnili na 1490,-
Takže zareagovali poměrně rychle a ukázali, že na ohlasy zákazníků neházejí bobek. A tak to má být, jen tak dál. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
sean
Příspěvky: 2
Registrován: 31 črc 2007 00:01
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od sean » 09 srp 2007 10:10

Koupil jsem si Titanium 4-16x42, doma otevřu krabici a marně tam hledám zvětšení 4x. Pořádně se na to podívám a vidím, že mi někdo omylem prodal verzi 6-24x42, která je asi o 1500 CZK dražší, což člověka docela potěší. Předpokládám, že i tato verze je dělaná z komponent ze kterých se staví Weavery V24. Tahat se s tím do Binoxu nebo na poštu se mě zatím moc nechce...
Adam Peteřík

-

Příspěvek od Adam Peteřík » 09 srp 2007 10:35

Prosím vás, našel sem na binoxu http://www.binox.cz/montaze-puskohledu/ ... ta-weaver/ lištu weaver. A chtěl bych vědět jestli se tato lišta dá uchitit na normální lištu.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 09 srp 2007 15:58

To sean: Když už ses nám tak hezky pochlubil, dělej jak Ti velí Tvoje svědomí. Jeden rotmistr z východu u nás na vojně říkal: "Jak vy k my, tak my k vy...".
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 09 srp 2007 16:07

Ono to není jenom o svědomí ale hlavně o záruce. Nevím, jestli v Binoxu vystavují klasický záručák anebo jenom paragon, ale každopádně jim bude divné, až porovnají tvůj puškohled a ten, na který byl záručák/paragon vystaven.

Já, jsa chudý student, bych takové riziko v případě puškohledu za 7 k nepodstupoval.
Nikdy neházej flintu do žita.
Felix

Příspěvek od Felix » 12 srp 2007 13:25

V Binoxu je cena Delta Optical 4x32AO opět 1690,- Kč bez montáže. To jim ta sleva nevydržela moc dlouho. Pokud si dobře pamatuji, tak sleva měla platit do 10.8.2008. Co se to děje? Něco je shnilého v království českém! :evil:
sean
Příspěvky: 2
Registrován: 31 črc 2007 00:01
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od sean » 12 srp 2007 21:43

Ono to není jenom o svědomí ale hlavně ... dstupoval.

"Reklamace" je v mém případě záležisto finančně a časově poměrně náročná. Nemám čas jezdit do Prahy nebo stát fronty na poště kvůli tomu, že dodavatel něco posral. Svýho času jsem dělal dealera IT- když jsem něco posral, tak jsem to zaplatil ze svojí marže a nikdy jsem kvůli tomu nebuzeroval klienta. Co se reklamací týka, tak to chodilo úplně stejně- seriový čísla a faktury byly v kompu, tak když někdo přišel bez dokladu, tak se to stejně poslalo na reklamaci (pokud to bylo v záruce). Jsem toho názoru, že klient dokáže takové jednání ocenit. S Binoxem jsem zatím problémy řešit nemusel, tudíž tuhle firmu považuji za seriózní společnost a záruku klidně risknu.
Odpovědět