jakou vzduchovku zvolit???

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cvicubis
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2006 20:52

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od cvicubis » 06 dub 2011 20:15

Chlapi, nemáte tip na nějakou kvalitní přesnou pružinovku, která by skutečně měla plných 16 J(k)oulí?


Uživatelský avatar
von.raven
Příspěvky: 140
Registrován: 04 led 2011 03:17
Bydliště: Oderské vrchy
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od von.raven » 06 dub 2011 20:30

aktualni cena ruskeho ostreho SVD je 57tis, (jeste pred 14 dny sem ho videl za 50 a rumunskou kopii s trosinku jinak prorezanou pazbou jen v detailech a trosinku jinym zasobnikem za 39) ... za tu cenu bych nevahal a koupil vetrosku s vybavenim a rovnou nocnim videnim, ikdyz by tam tohle montovano byt nemelo, stejne jako laser, nebo psani o loveni :wink:
jinak druha moznost jestli to ma byt pruzinovka tak neco silnejsiho v 16J s optikou a vyblbnes se od 20-80m za min jak 10tis a Draguna schovej az vyleze na 100tis :D
.................
jinak pro ten tip na 16J v pruzine...cim vetsi sila tim horsi presnost, ale vetsi zabava
a nebo priplatit za kvalitni pruzinu treba TX 200 MK3

ja ted s mojim hatsanem valim v pooranem poli po vetsich hroudach na cca 70m a doporucuju, to zapraseni a nekdy i piskot diabolky je bombastiko :P
Naposledy upravil(a) von.raven dne 06 dub 2011 20:39, celkem upraveno 1 x.
Požuby ožbrojen, hrožně koušu a když dojdou žuby tak škrábu :)
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od PEPAN » 06 dub 2011 20:37

žabák píše:On má na mysli to že sebou nemusí tahat bombu a ani pumpu.
Z toho důvodu si hraju s myšlenkou používat CO kyvetu jako rezervu pro PCP- na ty mý plechovky by to určitě stačilo. problém je že nemůžu dost dobře vypouštět zbylý vzduch a oddělat těsnění se mi moc nechce, taky přechod na jiné médium by se projevoval dost nepředvídatelně co se výkonu týče. takže jinou kartuš+ kyveta a to už můžu vzít rovnou nějakou malou flašu vzduchu.
Mě teda většinou těch 100 ran stačí ale taky mě nebaví být omezen puškou,
potřeboval bych asi něco s paintbalovým plněním..

Když už sem píšu, nenapadá někoho revolverová větrovka v 6,35? :twisted: na CO2 nebo bi-fuel
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od Warthog » 06 dub 2011 22:33

Revolverové pušky na CO2 dělá Röhm...

http://www.roehm-waffen.de/core.php?loa ... =740.00.29
http://www.roehm-waffen.de/core.php?loa ... =740.00.28

Vzhleem k tomu, že střeva jsou stejná jako u pistolí Twinmaster, tak bi-fuel by neměl být velký problém. Sice to bude mechanicky větší problém než u Twinmasterů, ale samotná zbraň by to zvládnout měla.

Edit: ups, přehlédl jsem požadavek na 6,35 - tam by to asi šlo přestavět, ale CO2 a 6,35 už bude neskutečné plivátko.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od PEPAN » 07 dub 2011 21:19

díky za tip, ale napodobeniny mě neberou- spíš odpuzujou, se mi nějak zalíbil evanix hunting master, ale stejně nejsou love tak je to fuk.
jinak v COčku právě větší ráže je lepší a v 16ti joulech stačí-víc nechci, chci minomet :D
Nejde!Prostě NNe
růža77
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2011 00:20

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od růža77 » 14 dub 2011 22:15

Tak se mi včera podařilo prodat tu moji předimenzovanu větrovku (Dragunova) :lol: a nakonec jsem dneska koupil tu AA TX200 MK3. Bohužel ji neměli na skladě v levostraném provedení, ale hned po víkendu mi jí pošlou. Děkuju Vám všem za radu, myslím, že jsem vybral dobře. Musím ale přiznat, že mě docela překvapila cena. Měli ji v nabídce jenov v ořechu, což je možná i dobře, protože je hezčí, ale k tomu jsem koupil optiku, kufr, sadu na čištění, nějaké diabolky, terče a koupil jsem si takovou malou, ale pěknou střelnici a součet byl 18tis. Doma to ani nemůžu říct, asi bych nebyl pochopen :roll:
Teď už jenom pušku zastřílet, seznámit se s ní a doufám, že se někdy dostanu na Váš sraz, abych se něčemu přiučil...
Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od RZ CZ » 15 dub 2011 00:39

Gratuluji k TX200 Mk3.Mám ji dva roky,střílím s nî každý den.Sem tam ji vyčistím,promažu,vyměním těsnění hlavně a jedu dál.
růža77
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2011 00:20

Re: jakou vzduchovku zvolit???

Příspěvek od růža77 » 19 dub 2011 20:36

Tak se mi to doručení zbraně posunulo o další den, protože jsem si nakonec musel vzít pravostranou. AA začalo vyrábět k levostraným pažbám i levostrané zbraně. Tzn., že otvor pro nabíjení diabolek je tak yna levé straně a to mi moc nevyhovuje. Takhle levou držím zbraň u pažby, pravou nabíjím a vkládám diabolku. U nové verze bych to musel dělat obráceně a zbytečně přehmatávat. Teď si zahrávám s myšlenou nechat trošku zbrousit pažbu, aby mi sedla líp do levé ruky a u lícnice, nebo se pokusit dokoupit jinou pažbu. Tadyta je v ořechu a možná to je škoda jí nějak upravovat... Uvidím
Co si myslíte vy???
I tak se na ní strašně těším.... :lol:
Odpovědět