jakou kratkou malorazku???

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Jakou krátkou malorážku?

Sig sauer Mosqito
19
30%
Walther P 22
28
44%
MCMK Margo
16
25%
 
Celkem hlasů: 63
luigi
Příspěvky: 26
Registrován: 19 dub 2008 22:00
Bydliště: Sudety

kokoweet

Příspěvek od luigi » 24 dub 2008 09:10

Ale pánové,nechte to děcko (kokoweet) už být :D . Já myslím,že my ostatní,co jsme už někdy v krámu se zbraněmi byli si občas trochu toho slangu můžeme dovolit... :lol:


Ruské přísloví : co nejde silou,půjde ještě větší silou...
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 24 dub 2008 12:24

[quote="kokoweet"]Alfonss: Pokud si to do teď nepochopil, to s tou pumou byl žert...ale budiž, někdo suchar býti musí....


faktem ale je, že žijeme v CZ, máme své zákony, svůj jazyk a tak i platné termíny v oblasti zbraní [quote]

pokud to byl žert, tak hodně trapnej a nic to nemění na tom, že ses předvedl jak idiot

žijeme v CZ a naše zákony tvoří i lidé, kteří o problematice nemají ani ponětí, jsou to víc právníci než odborníci na zbraně, tudíž ty platné termíny zase tak platné nejsou.
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 26 dub 2008 19:36

Alfonss píše:
kokoweet píše:Alfonss: Pokud si to do teď nepochopil, to s tou pumou byl žert...ale budiž, někdo suchar býti musí....


faktem ale je, že žijeme v CZ, máme své zákony, svůj jazyk a tak i platné termíny v oblasti zbraní

pokud to byl žert, tak hodně trapnej a nic to nemění na tom, že ses předvedl jak idiot

žijeme v CZ a naše zákony tvoří i lidé, kteří o problematice nemají ani ponětí, jsou to víc právníci než odborníci na zbraně, tudíž ty platné termíny zase tak platné nejsou.
Mně přijde více idiotské myslet si, že jsem odborník na zbraně a že všichni, co píšou zákony jsou lidi, kteri nevedi oc kraci... :roll:
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 26 dub 2008 20:13

To kokoweet: Pořádně si přečti co napsal Alfonss.Napsal: naše zákony tvoří i lidé , kteří o problematice nemají ani ponětí...Tak než něco napíšeš tak si důkladně přečti příspěvek , na který odpovídáš :!: Spíš si myslím, že je idiotské napadat ostatní členy fóra.
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 26 dub 2008 22:12

Marthy píše:To kokoweet: Pořádně si přečti co napsal Alfonss.Napsal: naše zákony tvoří i lidé , kteří o problematice nemají ani ponětí...Tak než něco napíšeš tak si důkladně přečti příspěvek , na který odpovídáš :!: Spíš si myslím, že je idiotské napadat ostatní členy fóra.
Řekl bych, že je to prast jako uhod...a jen tak mimochodem, koho tady napadám? :roll: Chceš-li na me chytrosti delat, uvedom si, ze jsem jen napsal, ze malorazka je dlouha zbran .... a podivej se, co me na to bylo receno, reakce typu pubertlani chlapecek az po idioty...hm napadam ja snad nekoho? Tak mi pripada,ze bud nemas oci nebo hlavu...
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 26 dub 2008 22:39

To:Co kdybys taky hledal chybu u sebe a ne jen u jiných.

kokoweet napsal: Řekl bych, že je to prast jako uhod...
No neni tomu tak...Bylo to myšleno jako jako, že ty lidi co vymýšlí zákony o zbraních do daných problémů nevidí, ale najdou se i občas fundovaní lidé, proto jsem zvýraznil v minulém příspěvku "i"

kokoweet napsal: ze malorazka je dlouha zbran ....
název malorážky je podle mne odvozen podle ráže a ne podle toho jestli je to pistole nebo dlouhá puška.

kokoweet napsal:Tak mi pripada,ze bud nemas oci nebo hlavu...
Tak je hlavně důležité, že ty to máš vše pohromadě.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 27 dub 2008 00:02

Marthy: nenamáhej se, vždycky se najde tupec, kterýho o jeho tuposti několikrát přesvědčíš, ale on to při svojí "inteligenci" nepochopí.
Prostě se smiř s tím, že tady máme novýho děda Vševěda co se týče zbraní, i když ještě nedospěl tak daleko aby si udělal ZP....
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 27 dub 2008 08:07

Myslím, že ještě hodně dlouho ani udělat ZP si nebude moci :lol:
luke.

Příspěvek od luke. » 27 dub 2008 10:53

takze ktora je to ta naj kratka malorazka?
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 27 dub 2008 18:02

Která je ta nej? no přece tahle: http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=4941 :lol:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět