Jake pouzdro na pistoli CZ 27

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Tukan

Jaké pouzdro na pistoli CZ 27

Příspěvek od Tukan » 31 říj 2005 20:55

Jaké používáte moderní pouzdro na tuto pistoli? Je v nabídce třeba firmy Dasta něco použitelného? Díky


Návštěvník

Re: Jaké pouzdro na pistoli CZ 27

Příspěvek od Návštěvník » 01 lis 2005 08:10

Náhodou jsem ji koupil s Dastou, ani jsem pouzdro nechtěl, bylo v ceně :-)

Klasický silný černý nylon, zeleně vyšitá značka Dasta, bohužel žádné typové označení. Kus CZ27 směrem ke konci hlavně přesahuje z dolního konce pouzdra ven. Nahoře kouká klasicky rukojeť a v prostoru, kde je při střílení spoj palce a dlaně, je pásek na patentku - proti vypadnutí.

Nošení možné v kalhotech s koženým páskem zvenku nebo zevnitř - pouzdro má na boku ocelovou planžetu - klip, takže se nasadí i se zbraní nebo bez ní, je to jedno, na pásek a na konci klipu je vlnka, takže ani při seskoku do hloubky (asi tak metru, ne žádný volný pád s padákem či bez :-) ) pouzdro neopustí kalhoty (a zbraň neopustí pouzdro díky patentce).
Tukan

Příspěvek od Tukan » 01 lis 2005 19:56

Mužu poprosit o foto? je možné ho zaslat na mail: dorek@seznam.cz
Nechci objednat něco blbého, díky.
anonym

Tady jsou fotky

Příspěvek od anonym » 02 lis 2005 11:13

Hm, chtěl jsem je sem vložit, ale tlačítko Img mi nefunguje a když jsem otevřel zdroják, tak je stejně nutno nahrát fotky někam na web a pak to tlačítko na ně vloží odkaz... tak ti je dávám do mailu a prosím vlož je sem, ať se na to dokola neptají ostatní.
Návštěvník

Škoda

Příspěvek od Návštěvník » 05 lis 2005 06:28

Tukan dostal obratem fotky, které chtěl, ale aby je sem vložil, to ne. Takže není registrovaný? Kdo se jich ujme? Já se registrovat nebudu, nemám to rád.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Re: Škoda

Příspěvek od Lada » 05 lis 2005 20:18

Anonymous píše:Tukan dostal obratem fotky, které chtěl, ale aby je sem vložil, to ne. Takže není registrovaný? Kdo se jich ujme? Já se registrovat nebudu, nemám to rád.
tak mi je pošli na: Lada.NV@seznam.cz já je sem hodím :wink:
Návštěvník

Stalo se - jdou ti přes Úschovnu

Příspěvek od Návštěvník » 06 lis 2005 04:57

Snad dojdou, těším se na reakce na ně, pokud se tady objeví.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 06 lis 2005 12:10

tak jak jsem slíbil tak zde jsou ty fotky :wink:
Přílohy
dokupy.jpg
zvlast.jpg
Návštěvník

Láďo dík

Příspěvek od Návštěvník » 06 lis 2005 18:02

Ukázal ses být spolehlivým!
Fotil jsem zleva, není vidět číslo zbraně, to víte, paranoia, mám co skrývat :-)
Pište - líbí se vám to pouzdro?
Původní tazatel? Ostatní? Co říkáte?

Je zájem o korespondenční soutěž v nástřelu z CZ27 na 25 m do terče 20/50? :-)

Nebo uděláme fotogalerii CZ27 v nejzajímavějších modifikacích? S prodlouženou hlavní? S tlumičem?
Tukan

CZ 27

Příspěvek od Tukan » 08 lis 2005 16:16

Tady jsem, nebyl jsem přihlášen, tak jsem nemohl fotky sem zařadit, navíc jsem je jaksi svou nešikovností smazal.

S nápadem souhlasím, tahle pistole je mi strašně sympatická, mám ji asi 3 měsíce a nemůžu si ji vynachválit, i pouzdro jaké máš ty jsem si pořídil.
POkud se mi to povede vložím i fotky své drahé sedmadvacítky!!!
:D
Theodor Kabilka

MOje CZ 27

Příspěvek od Theodor Kabilka » 08 lis 2005 16:24

CZ 27
Přílohy
pistolka 003.jpg
CZ 27
Theodor Kabilka

CZ 27 další

Příspěvek od Theodor Kabilka » 08 lis 2005 16:32

CZ 27 next
Přílohy
CZ 27 001.jpg
Theodor Kabilka

CZ 27

Příspěvek od Theodor Kabilka » 08 lis 2005 16:36

CZ 27
Přílohy
CZ 27 006.jpg
Návštěvník

Pěkná, kdo to nikloval?

Příspěvek od Návštěvník » 08 lis 2005 16:51

Podělíš se o historii té krásky?
Theodor Kabilka

Příspěvek od Theodor Kabilka » 08 lis 2005 17:14

Jasně, rok výroby 1946, koupil jsem ji v sprnu v prodejně, byla v super stavu, pouze nošená, téměř nestřílená, aspon dle referencí, majitel zemřel, ale prý byl policista. Hlaveň jak zrcadlo. Opotřebení žádné, cena 1900,-
Při střelbě občas kousla hilznu, nebo selhal náboj. Nechal jsem si udělat saten nikl povrch a dřevěné pažbičky, vymělil vratnou i listovou pružinu za nové. A ejhle, ze sto vystřelených přebíjených nábojů se jen dvě hilsny kously ve výhozním okénku, což mi dělal s přebíjenkama i Glock 19. Selhání nula.

Tož tak, spokojenost veliká, přesnost uctyhodná na takovou stařenku. Za málo peněz hodně muziky. :wink:
Odpovědět