Jak nakupovat zbrane?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

solish

Champion

Příspěvek od solish » 05 čer 2006 13:41

To dan:

Jo a ta nabídka platí samozřejmě i pro tebe... Ne na střeše, ale v Uherském Brodě... :wink:


dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 05 čer 2006 14:28

Dkuji ti moc, ale já nejsem sportovní střelec .Ani náhodou.Na střelnici zavítám tak maximálně jednou za měsíc (i za dva), vystřílím tři krabičky nábojů, abych se ujistil že jsem to nezapoměl :lol: pak dám vystřelit manželce a jde se domů.Proto mám CZ 110.A nic víc nepotřebuju.Pro mé potřeby je to super pistole, lepší než CZ 75 Dc. Zvažuju koupi G19, ale je to jenom zvažování - spíše né než jo.O čem uvažuju docela vážně je CZ858 tactical (sa.58), abych si mohl zastřílet a připomenout vojenské časy.Jinak u mě by se určitě sportovní zbraň nudila :P Více než jednu zbraň doma nechci (krátkou). Proto kdybych kupoval G19, tak bych musel prodat CZ 110 a to nechci, mám značku CZ rád.Ale to je věcí názoru a přístupu.
Zdravím
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 06 čer 2006 09:16

dan: jenom odbocim - opravdu si predsvedcen, ze vystrelit tri krabicky do statickeho terce je k necemu prinosem? Dle meho nazoru ty tri krabicky muzes hodit doma do kose a usetrit si rovnou i cestu a cas.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 06 čer 2006 10:25

No v něčem máš pravdu.Tři krabičky jsou málo.Ale když k tomu přičtu přes deset let aktivní služby u policie venku a střílení jak na střelnici, tak závodně, tak mi momentálně ty tři krabičky opravdu stačí.Opravdu jenom abych to nezapoměl :lol: . Nicméně někdy se zadaří, rodinu ošulím, a koupím i pět krabiček... :P Momentálně pracuji jinde, takže ke střílení se dostávám poměrně málo.Zítra se jdu podívat na "jetého glocka", takže se uvidí.Nezávazně samozdřejmě.A ještě něco, přeci nebudu utrácet peníze za tři krabičky nábojů a pak je hodím do koše... :twisted: to je raději vystřelím.... :D . I když zvážím i tvou možnost - střílet do odpadkového koše jsem ještě nezkoušel ... 8) :P :twisted:
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 06 čer 2006 10:28

Chlapci, opravdu si myslíte že mi ten GLOCK 19, vydrží déle a více než má součastná CZ 110 ?????????? :lol: Já bych nerad kupoval glocka v pytli... :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 06 čer 2006 11:30

V prve rade se mu jukni do hlavne... peclive.
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 06 čer 2006 11:48

Juknu se jí do hlavně :lol: respektive tomu GLOCKU :lol:
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 06 čer 2006 11:57

S474N :
mimochodem u nás na střelnici máme i pohybující se terče (né jen statické).Dokonce tam máme i panduláka co se střídavě schovává za dveře auta :lol: A nemyslím tím správce střelnice :D
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 06 čer 2006 17:51

dan: neber to ted nijak osobne, nicmene co ja mam osobni zkusenosti s policisty, tak to bych nikomu nepral - nejenom ze neumi strilet, ale problem je pro ne treba i bezpecna manipulace se zbrani ci ji vubec natahnout. Jejich strelba patri na nekolika poslednich zavodech vzdycky ke konci vysledovkove tabulky, takze si opravdu zadne idealy nedelam. Osobne preferuji zavody typu LOS, nez staticke strileni do terce. Jinak rozhodne neslo o vystrileni vice jak tri krabicek, na zavody ti staci obvykle jedna, ale je to o tom, jak je vystrilis.

PS. dvere od auta? To jsou nejake neprustrelne dvere, jake jsou k videni napriklad v Kobre 11? :D :D :D
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 06 čer 2006 20:00

S474N : Já mám obdobné zkušenosti s policisty.Takže to osobně neberu :P , navíc jsem této "vynikající práce" již nechal.Samozdřejmě jsem to vše myslel ze srandy, už jsem takový.Velice rád střílím na různé pohybující terče a pod zátěží.Imitujeme tak s kolegy, podobně ujetými, reálnou střelbu.Nejdříve běháme a pak střílíme, do různých figurín, které se různě hýbou, popřípadě mají "rukojmí atd. Ale vše opravdu jen pro zábavu.Mimochodem, abych si zase rýpnul, pistole CZ 110 se mi 100% osvědčila... :lol: A nenavážejte se do pilicajtů, oni nejsou hloupí, jenom to na nás hrajou.... :mrgreen: :P :lol: (zase sranda :twisted: )
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 06 čer 2006 20:01

mimochodem, ty dveře jsou průstřelné.Máš vidět kolik ran už ten pandulák dostal do krku za dveřmi (když to nevyjde a nestrefíme se tam kam chceme) :lol: :lol: :lol:
Divient

Příspěvek od Divient » 12 srp 2006 16:12

Zdravím všechny..
Chtěl bych se zeptat zkušenějších uživatelů na co si dát pozor při koupi NOVÉHO Glocka 19.. rozebíral se tu jetý, ale docela povrchně.. o zbrani jsem už rozhodnutej, čekám jen na nákupní povolení a pak hurá do AlfaProj v Brně, kde jich mají víc na výběr.. Všem děkuju za rady..
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 srp 2006 16:46

U nové zbraně toho opravdu moc neuvidíte. Jistě, chce to prvky všeobecné ostražitosti, ale i expert na zbraně nepozná, jaká ta zbraň je, než z ní vystřelí pár set (aspoň 150, ale spíš tak 350) výstřelů.

Takže bych otázku toho, na co si dát bacha u nové zbraně neřešil.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Divient

Příspěvek od Divient » 12 srp 2006 17:57

Takže můžu vzít první kterou mi nabídne, protože i kdybych vybíral ze tří tak nic nepoznám???
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 srp 2006 18:22

Kupujete-li Glocka, tak vlastně ano. Pokud budou na první pohled v pořádku, tak by měly být stejné a nic na nic nenavybíráte.

Opatrný bych byl u zbraní, jako Nirinco, ČZ a pod.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět