IPSC

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 02 lis 2007 23:36

Moment, moment ... Hodonice jako u Bechyně ? Že by mi unikla nějaká nová střelnice přímo za humny :?:


jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 02 lis 2007 23:43

Aha, Znojmo (už jsem to vygooglil), kapánek z ruky. Holt našinci musí stačit ty Opařany, no :P
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 03 lis 2007 08:59

Urcite si precitaj toto: http://www.kssk.sk/download/pdf/kniha_ipsc.pdf

A tu je web nasho klubu aj nejake video k tomu http://www.kpsn.sk/download.htm
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 lis 2007 09:05

Jinak bych tě rád upozornil při trénování IPSC na následující aspekty a týká se to střelnic.

Klasická situace, vystřílíš do terče zásobník 1/4 dobu co ostatní a přitom nechás spatnout zásobník na zem. A v tom momentě narazíš na starostrukturální/ortodoxní mířenkáře, dost možná tě rovnou vyhoděj ze střelnice :lol:

Pokud jen budou skřípat zubama, tak až se ve stavu skrčíš a budeš střílet z pod stolu, bude to skřípání připomínat brždění plně naloženého nákladního vlaku o 30ti vagonech :lol:

Až si ještě přineseš dveře od auta a střílet skrz to okénko, možná si při kroucení hlavou zablokujou krční páteř :D

A pokud by tě napadlo na venkovní střelnici vyběhnout před stavy a začít tam běhat a metat u toho kotrmelce(sedy/lehy), máš to skoro jistý :lol:

Ideální způsob jak začít je najít si spřízněné duše :D

Osobně jsem si na zcela prázdné střelnici vyzkoušel 3x pustit do terče celej zásobník a správce střelnice tam byl v cuku letu a řval na mě, jestli jsem se nezbláznil :D I když dneska už začínají být lidé taky tolerantní, chce se to buď předem zeptat a vysvětlit jim co chceš provádět a nebo jít s ostatníma IPSC.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 03 lis 2007 11:01

Alf : jak jsem psal, nejsem v centru dění, takže tohle už neznám...v každém případě se v Opařanech střílí, a tam to má od baráku kousek...no a na trénink bohatě postačí i malá střelnice, jen je potřeba minimálně v záčátcích někoho, kdo na tebe koukne, a poradí..
.45 ACP je pádný argument :)))
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 lis 2007 11:52

Oňarb: v té Vackově knize jsou určitě dobrý rady, ale bral bych to s mírnou rezervou. Ono všechno co je tam napsáno by šlo shrnout do 10x kratšího textu. Navíc když si toto přečte člověk problematiky naprosto neznalej, tak si musí říct že střelci IPSC jsou supermani. A ono to tak není....
Odpovědět