idnes: Nechteny napadnik prostrelil otci divky ruce a varle

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 24 úno 2009 13:02

epetr: cili z tveho prispevku hadam, ze muzeme predpokladat, ze "strelec" ve sve vypovedi:
"Kamarád mi v sobotu kolem třetí zavolal, že ho požádala jeho bývalá spolužačka o odvoz ze slavnosti. Jestli prý nepojedu s nimi. Řekl sem, že jo. Vyzvedli jsme je (přišla mi trochu ujetá) a po procházce oborou jsme je odvezli domů (domů znamenalo na chatu). Pozvala nás na kafe, tak jsme řekli, že jo, když jsme vystoupili, přihnal se nějaký šedovlasý chlápek s tím, že "ty čůráku, to auto si přeparkuj, já takový zmrdy znám", kolega vcelku koukal a nevěděl, co dělat, ale nakonec neřekl ani slovo a přeparkoval.
Šli jsme na zahrádku přilehlou té chatě. K dřevěnému kulatému stolu jsme chtěli dát židle, které byly opřené o chatu, když jsme je tam dali, přihnal se znova ten chlápek k přednímu plůtku a začal řvát: "vypadněte vy čůráci. Zeptal sem se té holky, co to je a ona řekla, že "to je strejda toho si nevšímejte, je opilej".Než to dořekla, tak to oběhnul z boku a začal řvát, že je to jeho pozemek, že nám dá do dršky. Stihnul jsem ji akorát říct, že raději půjdeme a protože jsem stál u té boční branky nejblíže, tak mě chytil pravou rukou za levé rameno a otočil si mě k sobě levým bokem. Okamžitě mi dal asi tři rány, pak sem se snažil trochu levačkou krýt, ale jsem marod se štítnou žlázou a sotva vyjdu do druhého parta. Sáhnul jsem po pepřové pěně co jsem měl u boku a nastříkal jsem mu ji na dvakrát směrem k obličeji. Vůbec to na něj nezabralo, zařval něco jako "ty takhle" a bušil do mě, jak sem se snažil zdrhnout tak na mě upadnul a neustále mě bušil pěstmi o hlavy a něco rval, kryl sem si rukama hlavu a čekal ze se vybije a nebo někdo pomůže.
lhal. Ja mu verim :)


epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 24 úno 2009 13:04

Jen tak mimochodem, co uděláte když někoho vyhodíte ze svého pozemku a on se nehejbe??

a) půjdete brečet do koutku
b) zavoláte policii ,,haló, haló, mám na zahradě chlapa co nechce odejít...bééé"
c) půjdete k němu a pokusíte se ho vyhodit osobně

Já bych volil C :roll:

Takže ano, dědula asi potyčku začal - když se pokoušel šmejda vyhodit ze zahrady - ale myslím že plně oprávněně - při ochraně svého majetku.
A ten šmejd ho prostě střelil - jen aby mu dal lekci.
Neříkejte mi, že 60ti letej lehce nalitej páprda útíká rychleji než 18ti letej šmejd :roll:

Edit:
2 admix:

Řekni mi jediný důvod, proč by měl vypovídat pravdu a né to, co se mu víc hodí? Resp. ano, každá přesvědčivá lež má v sobě kus pravdy a proto je tak přesvědčivá.

Každopádně jsem tam nebyl, nejsem odborník na trestní právo.
A proto budu názorově respektovat výrok soudu.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 24 úno 2009 13:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 24 úno 2009 13:08

"tak mě chytil pravou rukou za levé rameno a otočil si mě k sobě levým bokem. Okamžitě mi dal asi tři rány"

V tom pripade asi radsi zavolam policajty, aby prijeli bez majaku, nez abych jen tak na nekoho vlitnul a zacal ho boxovat. At uz dedek reagoval prehnane, nebo se mu v tu chvili zatmelo, nevidim duvod, proc se ten kluk mel nechat na odchodu zmasakrovat
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 24 úno 2009 13:11

epetr: ja samozrejme taky budu respektovat vyrok soudu. Ale MUJ OSOBNI NAZOR, ktery tady celou dobu vyjadruju, jsem si udelal z vypovedi svedku, kdy "strelec" tvrdi stale to same, zatimco "dedek" a jeho svedci se rozchazej, a to mnohdy dost zasadne. Nehlede na ten radobyposudek pana Pravce :)

Proste jsme na foru, diskutujeme, ja verim strelci, vy mu neverite, tak se tady popereme, ale verim ze ve vysledku budou vsichni respektovat vysledek soudu (i kdyz s nim treba nebudou souhlasit a bude dalsi flame) :)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 24 úno 2009 13:17

Hele nevím, nebyl jsem tam, ale myslím že lžou všichni :wink: a to každý pro sebe.

Jen tak mimochodem, ještě jako 18ti letej kluk jsme párkrát řezali oškliváky.
No a můžu ti říct, že nikdy jsem nikoho při útoku nechytal za ruku.

Dost těžko si dovedu představit, že bych k někomu přišel, otočil si ho k sobě - držel za ruku a pak ho řezal :roll:

Ano, věřil bych tomuto scénáři.
Dědula řve - vypadněte.
Hejsek na to dlaba.
Dědula opakuje - vypadněte.
Hejsek se něčemu chechtá.
Dělula k němu přijde, chytne ho za ruku a říká mu, aby vypadnul.
Pak do něj párkrát strčí - uštědří mu štulec.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 24 úno 2009 13:18

Jenže celou tu partičku mladíků si tam přizvala jeho latence mrouzkání chtivá čerstvě nevlastní dcera - dle následné její reakce zjevně nevysokých mentálních schopností, která nepostřehla, že si je tam tahat neměla. To byl prvotní omyl, jehož nečekanost zaskočila dědulu a ten po zaskočení reagoval pomateně a násilně.


Kdyby se chodívala mrouzkat za odloučenou garáž - jako v seriálu Kopečkovic, měl dědula koule dodnes v celku.


->admix: Další divná věc je: dědula přiběhl, nečekaně začal mlátit - a kluk měl zázrakem okamžitě pepřák v ruce. Kecy! Pepřák měl nadrncnutej už jak děda začal hulákat, s úmyslem: možná ho popepřovat z strachu z pohlavku, možná aby ho vychoval že na mladého pána se neštěká. Takže pepřákem ho vydráždil jako bejka v koridě - a pak se to vymklo kontrole. Prostě zase jedno nedorozumnění s krvavým koncem.

K čemu dospěje soud jsou u nás často naprosté iracionální zmagořenosti, je to často jako hovadná ruleta.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 24 úno 2009 13:22

Kecy? Odpovim oblibenou otazkou - tys tam byl? Peprak u boku ma v ruce hned. Uprimne, kdyby na mne nejakej vozralej typek zacal hulakat neco o pohlavnich organech, tak bych dle zavaznosti situace hmatal teleskop/peprak, pokud bych je mel u sebe, protoze to vesti pruser.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 24 úno 2009 13:29

Vidíš a já bych se klidil - pokud bych byl na jeho pozemku :wink:

Edit:
App, myslím že už to je mlácení prázdné slámy a já osobně budu čekat na výrok soudu. Doufám, že ten se nedá ovlivnit skandující Glockařskou obcí a jeho rozsudek bude spravedlivý - v tom nám pomáhej bůh.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 24 úno 2009 13:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 24 úno 2009 13:30

No, nebyl. :wink: Ale kdyby jo, taky bych asi hned nahmatal nějaký pádný argument nežli vytočená mlátička na penzi dorazí blíž, takže nevyčítám.

Jenom postřehněměž: oba možná suběktivně se cítili v právu.
- stařeček: že mu někdo loupe perníček a leze k skoro němu domů, kde nemá co dělat.
- mladiství: že nerespektovali jejich důstojnost při ústupu co zjistili, že ne svou vinou vlezli na cizí území.


Happy end by byl: kdyby vilná odvážená dostala pár rákoskou přes hýždě, že s cizím územím kde je jen host zachází jako by tam ona velela. Místo toho došlo k nedorozumění s krvavým zakončením.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 24 úno 2009 13:33

2 kayakero

Vtom budeš mít pravdu a to u obou.
Teď jen aby soud rozhodl, jestli zraněná ješitnost se dá trestat kulí do kulí :twisted:

Pokud ano, tak to abych začal psát seznam :twisted:

PS:
A spořit na náboje, ten seznam budu mít dlouhej :twisted:
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 24 úno 2009 13:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 24 úno 2009 13:34

epetr: ses na "cizim pozemku", kam jsi byl pozvan holkou. Jeji "strejda" na tebe rve neco o curacich, holka rika ze je to dobry, ze je nalitej a at si ho nevsimas. strejda zase rve neco o curacich, ty zacinas tusit pruser a ted co? Vona te zve dal a von vobiha barak. Ja osobne bych se asi zachoval stejne jako ten kluk - proste "hele asi radsi pujdem" a otocit se k odchodu, kde uz stoji strejda-boxer :)

Mlaceni prazdny slamy to je, ale vy jste tady jako odpurci toho, jak to ten kluk vyresil, tak tady musi bejt nekdo, kdo bude rikat opak ;)
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 24 úno 2009 13:49

kayakero: vis, kdyz na tebe bude nekdo hulakat a holka, co se tam pozve ti rekne "toho si nevsimej, to je ozralej strejda", tak asi nebudes davat velkou vahu jeho kecum. Nehlede na to, ze si te potom doslova poda z niceho nic.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 24 úno 2009 13:51

No chtěl bych být na straně práva.
A pouze předpokládám, že se to seběhlo tak a tak.
Kde je pravda ví jen bůh :roll:
Dokonce to možná nevědí ani ti dva.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 24 úno 2009 13:52

Pravdy navzdy zustanou minimalne dve - toho kluka a toho deduly :)
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 24 úno 2009 13:54

Já až tak velkej odpůrce střelby proti holejm nejsem.

Jen si myslím, že je nutné obezřetně prozkoumat, zda mlácený štítnožlázař střílet započal
- když bylo opravdu ohroženo jeho oslabené zdraví či život (bez ironie - křehčím kostem je hrozbou co jiný ustojí. Kdyby hrozilo, že mu klečením na hrudi doláme žebra, právo odstřelit ho je nezpochybnitelné)
- nebo když byl otřesen a v šoku z ran do hlavy nebo aspoň vyděšen (vzdor domácí půdě, vina za oboje padá na útočícího dědu, tedy i nesení následků by mělo)
- nebo střelec reagoval zkratovitě jako správný kohout: útok za útok. Zvláště pak s pocity křivdy, že s ním není jednáno důstojně - že je trestán za chyby, které nezpůsobil. Tam už bych to viděl na nějakou podmínku + sebrání zbrojáku.
Odpovědět