HW77k problem

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Re: HW77k problém

Příspěvek od Erix » 18 pro 2015 17:31

To JosefRune:

Zdar, prosím vyfoť to, kde a jak je to posunuté. Pak můžeme lépe zhodnotit problém či případnou vadu. :wink:


Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: HW77k problém

Příspěvek od JosefRune » 18 pro 2015 17:52

jama píše:Ale proč? Vždyť čelisti montáže roztáhneš a nasadíš rovnou na šínu do místa, kde ji chceš mít, snad leda BKL bys musel sunout od konce. Vykašlal bych se na to a řešil to až např. v případě montáže Vmachu.
HW77 má mířídla a ty se musím sundat, abych tam mohl dát montáž. Alespoň teda předpokládám, že se mi tam oboje dvoje zároveň nevleze :shock:
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: HW77k problém

Příspěvek od jama » 18 pro 2015 19:54

Aha, předpokládal jsem, že hledí se dá sundat stejně, jako montáž.
z ho.na bič neupleteš
Man
Příspěvky: 154
Registrován: 06 lis 2014 18:57

Re: HW77k problém

Příspěvek od Man » 18 pro 2015 21:28

JosefRune:prokristapána,co tady futr chceš? Plátek hledí se otočí tak,že ho pořádně chytneš prstama,z hledí ho vytáhneš i s tím nýtkem a otočíš jak potřebuješ,pustíš a on se zase vrátí na svoje místo.A všiml sis té dlouhé šíny,ve které to hledí jezdí?To je proto,aby si je každej slepec mohl nastavit podle potřeby.Dříve se mířilo tak,že terč byl nejostřejší,pak muška a pak hledí.
Pokud to hledí chceš sundat,hlavně neposlouchej místní umělce.Celý hledí drží šroubek na boku.Ten je potřeba povolit nebo vyšroubovat,ale furt není vyhráno.Všecko bude hladce probíhat do doby,než najedeš ke koncu drážky,kterou tvoří špunt lufiny.Bývá nepatrně pootočené..No,mrkni na YT,tam je praktickej návod.Jinak,když to nejde,je potřeba vzít bukovej špalík,kladívko a poklepávat,naše-vaše.
Jo a abych tě ušetřil té smrtelné křeče,abys tam dal kůkr,není potřeba hledí sundávat.A prosím tě,kdybys kvůli té lufině nemohl spávat,pošli ju Šnajdrovi zpátky a pořiď si šicgumu. :lol:
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: HW77k problém

Příspěvek od JosefRune » 19 pro 2015 10:56

Ale no tak proč hned tak zostra. Prostě jsem chtěl vědět od uživatelů této flinty, jak se operuje. Samozřejmě, že jsem to mohl rovnou celé rozebrat, ale jaksi týden nový stroj hned kuchat a přijít o záruku se mi nechtělo. Ten plíšek jsem už pootočil. Ale prstama ani nehtama to neuděláš, protože ten prst dolů nedáš (málo místa). Jedině kleště a trochu se holt ten plech podře.
Nádražák
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2015 19:38

Re: HW77k problém

Příspěvek od Nádražák » 19 pro 2015 17:20

No on to Man snad ani nemyslel tak zle (doufejme)... :? S tím posunem hledí má pravdu, to se dá šoupat podle vkusu a zraku každého soudruha. Právě jsem to měl v paprčách a opravdu stačí ten plíšek potáhnout a pootočit, velice lehce - pokud ti to jde ztuha, tak to bude asi nějaká blamáž.

Co se týče toho odskoku na šíně, to je nepříjemné - ale věřím, že pokud lauf opatrně upneš do svěráku, tak budeš schopný to slícovat (když už budeš v tom, můžeš klidně přehodit pružinu) a zatím snad netřeba uvažovat o reklamaci. Já musel kvůli Airkingovi hledí sundat, záleží to samozřejmě na velikosti a délce puškohledu.
Weihrauch HW77K Match + Nikko Stirling 4-12x42
Man
Příspěvky: 154
Registrován: 06 lis 2014 18:57

Re: HW77k problém

Příspěvek od Man » 19 pro 2015 21:34

No,mě taky nešlo hledí stáhnout,poslal jsem to jako reklamačku a přišlo mi to zpátky s líbesbrifem,že mám volšový ruky,že jim to šlo dolů krásně.Nevím,co s tím dělali,ale už do jde :?: Jednodílná montáž se s hledím asi nevende,já mám dvoudílnou s Optisanem Cobra a je to v poho.
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: HW77k problém

Příspěvek od JosefRune » 19 pro 2015 22:30

Ta Cobru je můj favorit také, Airkinga už nikde v e-shopech nevidím. U něho se mi líbí krom zvětšení a podsvětlení (které já bych naopak i využil) ta jednodílná montáž.
Man
Příspěvky: 154
Registrován: 06 lis 2014 18:57

Re: HW77k problém

Příspěvek od Man » 20 pro 2015 13:35

Měl jsem Cobry dvě.Jedna se po pár stovkách ran rozpadla na krasohled,s druhou už picám snad přes rok a furt dobrý.
Co se týká osvětlení,když je tma tak ti stejně v ničem nepomůže a v šeru mě osobně osvětlenej kříž ruší.
Odpovědět