hrozba zbrani v hospode

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od bradek džon » 09 srp 2011 15:52

Však ano, vždyť jsem psal:
2) Ožralej frajer míří na mého kámoše a řve: "Ty svině, tys mi vo**al manželku, zabiju tě"... vy ho sundáte.... je to NO, jste ready
Tzn. že v případě, že když soudce nebude nějaký zapřísáhlý pacifista, tak je to OK.


Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 09 srp 2011 16:00

No ja jsem Radku mozna naivni, ale tak nejak jsem doufal, ze do pohled do ciziho vyvrtu snaset nemusim a ze neni na svete soudce, kterej by me za obranu proti takovymu pohledu poslal za mrize :?

Navic vyhrozovani se zbrani je trestny cin NEBEZPECNE VYHROZOVANI. Kdyz to podle soudcu neni nikdy nebezpecny, proc je to povazovano za TC? :)
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od bradek džon » 09 srp 2011 16:48

člověče krácení daně je taky trestný čin a soudružky z berňáku nechodí ty vykuky rovnou střílet.
Možná to teď zlehčuji, ale jak říkám: mě se to taky nelíbí, jenže je to tak :? Zbrojní zákon máme možná nejpropracovanější na světě a v současné podobě je skvělej, ale ten trestní zákoník je horší než irácký. Máme sice zbrojáky na obranu a ochranu, ale v praxi ho použít nemůžu. Možná proto "nosím" jen občas.
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 09 srp 2011 18:40

Pritom ale paragraf o NO je supr napsanej. Ja bych to nedaval za vinu az tak tomu zakonu, jako tem soudcum. Paragraf o NO mluvi o primo hrozicim nebo trvajicim utoku, o zcela zjevne neprimerenymu ZPUSOBU obrany atd.

Presto pak slysis v televizi rikat soudce kecy o neprimerenym NASLEDKU a jiny vejsplechty.
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar
skorec
Příspěvky: 866
Registrován: 09 zář 2009 09:50

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od skorec » 10 srp 2011 07:46

to Self-Def-Enthusiast
Neviem ci som spravne pochopil Tvoju prezivku "Self-Def-Enthusiast " ale ak ano tak Ty si nadsenec sebeobrany. Zavidim Ti; ako si to dosiahol ?
AA S510 .177 + Delta titanium 6-24x42 AO
Gamo CF30 .177 + Gamo sporter 4x32
Norinco JW-15A .22LR + Bushnell 3-9x40
Tarus PT22
Ansutz 1517S BR .17HMR + Nikko Stirling Platinum Nighteater 6-24 x 56 AG 30mm
CZ83/7,65
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 10 srp 2011 20:55

Ten nick neni znamkou moji vyhradni zivotni drahy, spis jen takovej manifest toho, ze lidi by se meli otazkou vlastni bezpecnosti zabejvat a ne jen spolehat na 158 nebo 112 :) - (ucinnost obrany ve stylu 158 byla krasne videt nedavno v Norsku)

Na foru o zbranich je to sice trochu noseni drivi do lesa ale co no :)

Tak trochu nechapu, kam tou otazkou smerujes. Ale zda se mi, ze to patri spis do SZ nez do placu.
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar
skorec
Příspěvky: 866
Registrován: 09 zář 2009 09:50

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od skorec » 11 srp 2011 08:56

Suhlasim s Tebou ale myslim si ze malo z nas by dokazalo pouzit zbran skor ako by on zacal strielat a to nie len preto ze je to pravne nejasne ale tiez preto ze by sme mali obavu ze vytiahnutie zbrane ho ku realnej strelbe vyprovokuje.

Otazka smerovala teda na postup ako dostatocne vcasnu NO obranu vykonat ( nenapadne nabit zbran pod stolom, nenapadne sa schovat za roh, vystrelit najprv vystrazny vystrel, prvu ranu mierit na nohy,...... ????? ) . Policajti sa to mozno aj ucia ale my ostatni vieme sice zakon ale nevieme ako ho prakticky pouzit.
AA S510 .177 + Delta titanium 6-24x42 AO
Gamo CF30 .177 + Gamo sporter 4x32
Norinco JW-15A .22LR + Bushnell 3-9x40
Tarus PT22
Ansutz 1517S BR .17HMR + Nikko Stirling Platinum Nighteater 6-24 x 56 AG 30mm
CZ83/7,65
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od bradek džon » 11 srp 2011 09:33

On ten zákon o NO a KN není napsaný zas tak dobře jak by se nám mohlo zdát. Jde o to že každý soudce si ho vysvětluje po svém a to je ten největší průser. Tím je prakticky pro občana nepoužitelný, protože nikdy neví kde je ta hranice. Chybí prostě jasně daná pravidla jak pro občana tak pro soudce.

Skorec - max souhlas. Spoléhat na 158 by byla životní chyba. Samozřejmě zavolat je musím jako první, ale...
Zažil jsem případ KTERÝ MĚ VYLÉČIL:
jdu takhle po silnici mezi obcemi (cca 2km) a slyším sirénu policejního auta. Dlouho, dlouho nic a náhle se ukrutnou rychlostí 20km/h vyřítili ze zatáčky (není to překlep, opravdu 20). V té šílené rychlosti vidím, že je to můj kamarád ve službě, tak přes otevřené okýnko se ho ptám "Co tady blbnete?". On povídá "máme výjezd, v bordelu na O**** se střílí". Tak se ho ptám "proč jedete tak šíleně rychle?". Odpověď zněla "jsem blbej abych se nechal zastřelit? Jsou to nějaký magoři tak ať se vybombí sami". Později jsem se dozvěděl, že to tam odnesla průstřelem i nějaká servírka. Už to pár let bude, a ten známý už u policie není (zaplať bůh), ale tak nějak mi to tehdy otevřelo oči.
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Uživatelský avatar
skorec
Příspěvky: 866
Registrován: 09 zář 2009 09:50

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od skorec » 11 srp 2011 11:26

Ja vzhladom na svoj vek oci uz pomaly zatvaram.

Riesenie lumpov ponecham na tych ktori zrusili pracovnu povinnost pre muzov a zelam im v tom VELA VELA uspechov.
AA S510 .177 + Delta titanium 6-24x42 AO
Gamo CF30 .177 + Gamo sporter 4x32
Norinco JW-15A .22LR + Bushnell 3-9x40
Tarus PT22
Ansutz 1517S BR .17HMR + Nikko Stirling Platinum Nighteater 6-24 x 56 AG 30mm
CZ83/7,65
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: hrozba zbrani v hospode

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 11 srp 2011 17:40

bradek džon píše:Zažil jsem případ KTERÝ MĚ VYLÉČIL:
jdu takhle po silnici mezi obcemi (cca 2km) a slyším sirénu policejního auta. Dlouho, dlouho nic a náhle se ukrutnou rychlostí 20km/h vyřítili ze zatáčky (není to překlep, opravdu 20). V té šílené rychlosti vidím, že je to můj kamarád ve službě, tak přes otevřené okýnko se ho ptám "Co tady blbnete?". On povídá "máme výjezd, v bordelu na O**** se střílí". Tak se ho ptám "proč jedete tak šíleně rychle?". Odpověď zněla "jsem blbej abych se nechal zastřelit? Jsou to nějaký magoři tak ať se vybombí sami". Později jsem se dozvěděl, že to tam odnesla průstřelem i nějaká servírka. Už to pár let bude, a ten známý už u policie není (zaplať bůh), ale tak nějak mi to tehdy otevřelo oči.
No a ja pak posloucham znamyho policajta, jak by zbrane zakazal, protoze "nepovolanejm" do rukou nepatri - pritom on vystrili v praci 20 naboju za pul roku.

Jako bonus k tomu uzasnymu vtipu doda, ze na ochranu spolecnosti je tu policie a "nepovolani" prece nemuzou brat zakon do svejch rukou :-D ......

poznamka: pritom si pri pristim setkani stezuje, jak ta policie stejne funguje na ho*no a ze se stejne kazdej o sebe musi postarat sam...
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Odpovědět