Heckler&Koch USP 9mm Luger

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Heckler&Koch USP 9mm Luger

Příspěvek od Návštěvník » 26 led 2005 21:01

Váš názor na tyto pistole . Dík


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 02 srp 2005 20:23

vynikajici zbran vřele doporučuji
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 02 srp 2005 21:04

Veľmi dobrá zbraň s dobrou stabilitou pri streľbe (má patentovaný i originálny systém tlmiacej pružiny). Len pre niekoho môže byť na skryté nosenie trošku veľká (myslím model Standart) a tiež vyžšia poloha hlavne voči osi prispieva k tomu, že sú zásahy z doublovania trošku viac otvorenejšie. Ale inak spoľahlivý a pekný gun.
pitt

Příspěvek od pitt » 02 srp 2005 22:25

spokojenost,menší vadou na kráse je vyšší cena
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 03 srp 2005 06:42

Jistě, velmi pěkný průběh výstřelu. Plavný bez výraznějšího skoku. Cena je myslím plně odpovídající. Holt německá zbraň se pozná.

Nevím proč, ta moje měla ze začátku problémy s vyhazováním, ale ty potom vymyzely. Musel jsem měnit bicí pružinu, ale to je maličkost. Jinak plná spokojenost.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

hk

Příspěvek od edelweiss » 04 srp 2005 21:45

no špatná není ale glock je glock co sem mohl porovnat tak s glockem se mi střílelo líp i když hk je o poznání hezčí teť testuju mp 446 a zatím taky vypadá dobře z mojich testů zatím nejhůř dopadl ruger 89 ráže 9luger k tomu mám celkem dost výhrad
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 05 srp 2005 06:22

Každému, co jeho jest.

Já osobně mám raději všechno jiného než Glocka. Vadí mi ten předepjatý úderník a špatně tvarovaná rukojeť. Jak jsem psal, jsem spíš na Siga. A kupodivu, koupil jsem nedávno Walthera P99 - na kterého všichni tak nadávají - a jsem nadmíru spokojen.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

jj

Příspěvek od edelweiss » 05 srp 2005 22:08

kždý má jinou chuť-mně glock absolutně nevadí jen je podle mně dost předraženej plastové pistole se vůbec předražují na to že mají nižší výrobní náklady jinak je vpodstatě jedno zčeho kdo střílí hlavně že má zčeho a trefí se
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 06 srp 2005 12:12

:D :D :D :D

A co teprve HK, Walther, Sig ...

Já si sice myslím, že zbraně v této zemi nepatří k tomu nejlevnějšímu zboží, ale v porovnání s celokovy (proti kterým se cenově pohybují cca o 30-45% níž) to pořád ještě ujde...
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Dexx

otazka

Příspěvek od Dexx » 23 lis 2007 13:14

Zdravim vospolok. Vedel by mi niekto popisat (ciselne alebo inak) prieraznost strely H&K USP kalibru .45 ACP ? Dakujem.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 23 lis 2007 13:39

Jaké střely? Jakýho náboje? do jakýho materiálu?
Dexx

Příspěvek od Dexx » 23 lis 2007 13:48

Nie som majitelom zbrane, ani praktickym strelcom. Je mozne, ze preto neviem spravne formulovat otazku. Z istych dovodov ma to ale zaujima. Ide mi - velmi ludovo povedane - o to zistit, aku paseku to vie narobit. Zbran Heckler&Koch USP, kaliber .45. Zial som nevedel nic pre mna zrozumitelne vyguglit (snad len http://www.waffenhq.de/infanterie/hkusp.html ), preto sa skusam pytat na mieste, kde je dost pravdepodobne, ze to niekto bude vediet :) Kazdopadne dakujem za ochotu.
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 23 lis 2007 14:52

Mě osobně se HK USP drží hůře než Glock a to se mě Glock nějak moc dobře nedrží, jinak se s Glockem střílí super. Co mě vadí na USP při držení tak je nějak divně tvarovaný ( Bobří ocas ) nevím jak to nazvat tak píšu bobrák. Jinak ani jedna zbraň ze jmenovaných se v držení nevirovná CZ 110 a to myslím zcela vážně. Každý má názor jiný ale já si za tímto budu stát. Zatím pro mně nejlepší na úchop. Co se týká toho ostatního tu nechci rozebírat. Jinak s HK jsem nestřílel, jen sem ho držel v ruce na prodejně takže ostatní nemohu posoudit. Recenze jsou na něho dobré.
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 23 lis 2007 17:54

HanuIv píše: Já osobně mám raději všechno jiného než Glocka. Vadí mi ten předepjatý úderník a špatně tvarovaná rukojeť.
Já mám glocka s výborně tvarovanou "rukojetí" :P
Uživatelský avatar
vlkodlakus
Příspěvky: 255
Registrován: 09 pro 2006 10:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlkodlakus » 25 lis 2007 14:10

Kdybych už HK USP 9mm jednou neměl, koupil bych ji okamžitě znovu. Nechci jít ale do toho samýho, tak čekám na HK P30L.

Heckler Koch je moje značka, USP vypadá poněkud stroze (ale zato celkem drsně) a mechanicky je naprosto precizní. Za 5 let jsem neměl jedinou závadu, jediný selhání. Pak jsem si pořídil 1911 a byl vzteky zelenej, než si taknějak sedla a přestala zasekávat každej 5 náboj.
Odpovědět