Heckler&Koch USP 9mm Luger

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 lis 2007 16:02

Pravdou je že obě USP co mám střílely naprosto spolehlivě hned z krabice, bez jakýchkoliv úprav.

S 1911 si člověk obvykle musí pohrát, baví mě vrtat se v tom a tunit to aby to střílelo co nejlíp, je to prostě skládačka. U HK toto bohužel nejde.


Uživatelský avatar
vlkodlakus
Příspěvky: 255
Registrován: 09 pro 2006 10:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlkodlakus » 25 lis 2007 21:05

Jojo, 1911 si necham na fajnovy postrilenicko na strelnici, jeste musim nechat trochu polestit spoust, jde trochu ztuha.

Ale na sebeobranu a noseni bych si 1911 teda nevybral, cocked and locked ji teda nosit nehodlam, na to jsem prilis velky posera :-) a ostatni rezimy jsou neprakticky a spatne pouzitelny. Kdyz jsem mel USP, nosil jsem ho bez naboje v komore a vedel jsem, ze v nejhorsim natahnu zaver pri taseni a kdybych mel pocit ze jde do tuhyhy, natahnul bych, vypustil kohout a dal pojistku. Pak staci cvaknout pojistkou a premacknout v double action. U 1911 se musim pomerne soustredit abych vubec natah zaver a kdyz to delam doma se skolnim nabojem, obvykle nejdriv jeste natahnu kohout abych si to ulehcil :-)

Kdyz jsme u toho - nosite nekdo 1911 a v jakym stavu? Ja kdyz uz ji mam na sobe, tak bez naboje v komore a pocitam s tim, ze utocnikovi nejdriv koupim kafe, aby pockal nez se pripravim :-)
Vik

Příspěvek od Vik » 25 lis 2007 21:18

Ja svoje USP nosím s nábojem v komoře decocked&locked, co mi prislo jako nejoptimalnejsi. Nevim nosit bez naboje v komore, to uz bych se na to asi spis vybod. Strelba v sebeobeobrane je tak kriticka vec ze delat takovy slozity manevry jako natahovani zaveru me prindou dost sebevrazedny, i bez ohledu na to, ze by druha ruka treba nebyla k dispozici. Krome toho, pistoli si beru spise kdyz jdu se psem nekam dal do poli, a obavam se spis napadeni nejakym vetsim psiskem, a to se mi na kafe vybodne:)
Celkem by mě zajímalo jak se bude střílet s tou p30, nemá páčku pojistky. Ja když svýho kompakta nedržim přes pojistku tak se zmita docela razantně. Zvlast citelny to je u střelby levou rukou, pistole mi po vystrelu odskoci a vubec nemam kontrolu.
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Heckler&Koch USP 9mm Luger

Příspěvek od Abdulexe » 01 bře 2013 17:46

Zdarec, není to k USP ale chtěl jsem se zeptat... sháním na P30 9mm Luger krytku závitu. Nevíte kde jí seženu ? Díkess
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Odpovědět