Haenel 311

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Ferry

Haenel 311

Příspěvek od Ferry » 11 lis 2008 20:40

Váženi pratele jsem tady dnes poprve Oprasil jsem doma vzduchovecku Haenel 311 a mel bych takovy dotaz Bylo by mozne ji osedlat nejakou optikou momentalne je tam dioptr ale ta rybina se mi zda ze je nejaka kratka jestli mate nekdo nejakou zkusenost predem dekuji za odpoved


Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 11 lis 2008 20:57

pbrejsa
Příspěvky: 304
Registrován: 05 dub 2007 06:59
Bydliště: pha5

Příspěvek od pbrejsa » 12 lis 2008 06:23

Ferry
na 311 přidělávat optiku? Podle mě ji přiděláš jen na přední rybinu pro hledí a ve předu opřeš o hlaveň, pak vzdálenost mezi okem a zadní čočkou bude cca 30 cm i více. Možná by tam šel namontovat nějakej pistolovej "puškohled", ale ty mají jen malé zvětšení. Osobně bych na takovouhle vzduchovku optiku nedával a používal původní mechanická mířidla, hledí nebo dioptr. Starej puškohled na mauserovku asi těžko použiješ ;-)
ludovit

Příspěvek od ludovit » 28 pro 2008 17:21

Mám na pár dní v rukách Haenel 311, kvoli renovácii. Je zaseknutý mechanizmus pre vkladanie brokov, nejde ním ani hnúť, akoby bol privarený.

Viete niekto akým spôsobom to ide rozobrať?

..dal som dolu pažbu, z oboch strán okolo miesta nabíjania vyskrutkoval spolu 4 skrutky, dal dolu malé krytky, ale nie je možné tú páčku vybrať, nepomohol ani WD40.

napadlo mi, že by bol v mechanizme zaseknutý brok, ale po predovom nabití, to strieľa v poriadku, tak netuším, kde je chyba

díky
prikladám fotku
Přílohy
Haenel 311.JPG
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 28 pro 2008 19:09

Daj tam namiesto WD radšej petrolej, alebo ak vieš ešte zohnať červenú brzdovú kapalinu a občas neakým tvrdým dreveným predmetom poklepkaj, ale nie na páčku, aby sa nezlomila, ale napr na hlaveň, na nabíjací blok, aby sa otriasalo, aby hrdza skôr povolila,Medzi tým skúšaj páčku otočiť.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Odpovědět