Glock 17 vs Glock 17C

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Který je lepší na IPSC

Glock 17
44
80%
Glock 17 C
11
20%
 
Celkem hlasů: 55
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 17 říj 2007 22:07

Na jaký rozhovor myslíš? Nemám přehled :)


Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 18 říj 2007 08:19

golfkiller píše:vem stína nebo ts , za ty prachy pro nás neni co řešit :wink:
Esi to má na IPSC Production, tak ani TS ne... Má jen SA spoušť a není na whitelistu:
http://www.ipsc.org/proddiv.php
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 18 říj 2007 08:28

Alfonss píše:Navíc s "C" čkovým modelem bys byl v IPSC v Openu, nebo v Modifiedu, ...
... kde by ses utkal s borcema s kolimátorama a opravdovejma kompenzátorama, kteří používaj krmivo laborovaný přesně na svý kompenzátory a zbraně ... ale je třeba si klást vysoké cíle :P
Nikdo

Re: Glock 17 vs Glock 17C

Příspěvek od Nikdo » 18 říj 2007 08:29

BETTER píše:Tu zbraň chce vesměs nejvíce používat na IPSC Production a samozřejmě i běžné nošení. Co by jste mu doporučili? Nepište SP-01 Shadow. Nechce ji ohledně nošení.
A ví vůbec na co ji chce? :roll:

EDIT: Ajo, SP-01 nechce, protože myslí, že by se mu blbě nosila. Nejsem úplně blbý, jsem jen trochu pomalejší :oops:
Naposledy upravil(a) Nikdo dne 18 říj 2007 11:21, celkem upraveno 1 x.
Nikdo

Re: Glock 17 vs Glock 17C

Příspěvek od Nikdo » 18 říj 2007 08:37

BETTER píše: Konec konců já osobně si chci nadělit pod stromeček :D taky něco na IPSC popř. i to nošení ale já se zase rozhoduji mezi Stínem a Glockem :roll:
I já vybírám mezi G17 a Stínem, co bude pod stromečkem. A už mám vybráno 8)
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 18 říj 2007 10:02

No když jsem tehdy přemejšlel o glocku 17, samozřejmě jsem řešil, zda nevzít 17C, ale dost lidí mi to rozmluvilo, nehledě na to, že to asi dost lítá při střelbě do obličeje...další problém je s osazením tritiových mířidel, resp mouchy, která je mnohem delší než originál z plastu a tím pádem se dostane do těsné blízkosti obou portů...dochází pak k jejímu očuzování a špinění. Její montáž se na model C nedoporučuje. Nehledě na to, že skutečně u devítky je asi význam zanedbatelný. Nakonec jsem koupil stína :D
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 18 říj 2007 12:07

17C sem míval a jediné co bych mu vyčítal je špatná funkce se špatnou municí.Díky slabým tlakům nepřebíjel,nezachytával atd.Takže mně přestal bavit.Mít tenkrát možnost koupit k němu lauf bez děr tak bych ho měl dodnes,střílíval mi skvěle (na glocka).
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 18 říj 2007 15:11

Při výběru zbraně na IPSC doporučuju ze všeho nejdříve pročíst si kompletní pravidla IPSC a ujasnit si jakou divizi vlastně chci střílet, podle toho se podívat na požadavky (povolené úpravy) na zbraň a pak teprve vybírat konkrétní zbraň....
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 18 říj 2007 18:37

Nikdo: Co jsis vybral pod stromeček? Ještě se chci zeptat. Udělají mi nákupní povolení na počkání? Já mám trvalý pobyt v okrese Ustí nad Orlicí. Takže musím z Vyškova do Ústí, z Ústí do UH pro kvér pokud to bude teda stín a budou ho tam vůbec mět :D pak znova z UH do UO přihlásit jí a pak konečně z UO do VY domů. Je to na chuje :evil: . Jestli to neudělaj na počkání tak se ztoho oseru. Budu mít dvojnásobné cestování :cry: :evil: To když si představím tak se na ten kvér ani netěším :lol: Pokud to nejde na počkání jde aspoň udělat to že by mě to poslali to povolení poštou? Abych si ušetřil cestu jet tam znovu :)
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 říj 2007 18:45

já ho mám na počkání :twisted: jinak dneska jsem byl v prodejně CZUB v opletalce a musim říct že paní (vedoucí) je asi pěkně nepříjemná stará k...a . Za to kluci na prodejně absolutně v pohodě .Pokecal jsem,ošahal si TSko i SP01 a ted koumám co . No asi to bude Sp01 bo TS mi absolutně nesedlo do ruky ,sp01 mi připadala jako nezbytný článek mé ruky. Navíc na ní byly modré střenky a trychtýř a vypadala luxusně :P Sleva je pravda , 20% na krátké zbraně .
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 18 říj 2007 19:10

Kamoš patří taky do UO a povolení měl za půl hodiny hotový. Akorát se nějak srali s techničákem, trvalo to asi týden než ho vystavili.
Jinak povolení Ti poštou určitě nepošlou, musíš podepsat převzetí a podepsat že se vzdáváš práva na odvolání, či co to tam stojí.
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 18 říj 2007 19:25

Tak se zítra vydám do UO pro povolení k nákupu. Snad mi to dají hned. Raději tam ještě zavolám jestli v pátek robí. :) Pak hned zamluvím kvéra. Už sem na něho sehnal potřebný love. Nemůžu se dočkat až bude doma v šupleti. Jenže ještě nevím 100% co v tom šupleti bude, jestli glock nebo stín. Každopádně na obě dvě mám slevu. :D Toho glocka musí dotáhnout z Raichu abych na něho dostal slevu a to trvá prý týden. Kámoš co chtěl to 17Céčko ( už nechce ) kupuje normál 17 tak si ho byl dnes obědnat. Na stína se prý musí taky čekat aspoň mi to psal Rys že ho na obchodě nemají a že si ho musel obědnat a budou ho mít až za 14 dní. Tak by mě zajímalo golfe co jsi držel dnes v ruce :?: byl to opravdu stín :D :twisted: Jinak golfe to TS mi taky nesedělo vůbec v ruce. Mám je na to asi malé. Stejně s TS nelze střílet production :D
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 říj 2007 20:21

better : já jsem nepsal že jsem držel stína ale SP01 :wink: shadow nebyl. Jinak fakt s těma střenkama modrejma luxus,ještě by mne zajímal v červené :twisted:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
BETTER
Příspěvky: 204
Registrován: 07 zář 2007 14:49
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od BETTER » 18 říj 2007 20:23

V červenné jsem ji viděl. Mají ji v Triggeru v Brně. Vypadá fajn.
Baikal IŽ 27 EM-1C, ČZ 110, GLOCK 17

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat.
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 18 říj 2007 20:29

Ten rozhovor bylo myšleno soukromý rozhovor s jedním pánem z CZUB na téma co jiné zbrojovky dělají pro majitele služebních průkazů. A jak to vypadá, ten pokec byl velmi úspěšný..
Červené střenky na SHADOW vypadají moc dobře, byl jsem u pana ladiče a něco se mu tam povalovalo... No, asi na jaře půjde SHADOW na malý výlet...
Odpovědět