Glock 17 vs. 19

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

bman

Glock 17 vs. 19

Příspěvek od bman » 03 pro 2005 17:58

Ahoj,

jake mate zkusenosti se skrytym nosenim techto dvou zbrani?
Mel sem v ruce obe, 17ka se mi o neco lepe drzela, ale 19ka je trochu
mensi a asi bude na skryte noseni lepsi.

S obema se mi ale strilelo dobre, tak ted mam dilema.

Diky za jekykoliv postreh.


bman


Maco

Příspěvek od Maco » 04 pro 2005 15:31

Nazdar, řesně jak jsi řekl 19 je podstatně menší než 17 ja 19 mám a jsem spokojen maximalně ale mám menší ruce tak se mi drží dobře.
Tak že musíš se zamyslet na co přesně Glock chceš časté nošení, atd......

Určitě na větší vzdálenost (mířenka) bude lepší 17 na obranu 19 ale zaleží co ti lip padne do ruky a jake jsi postavy jestli i 17 schováš 8)
bman

Příspěvek od bman » 04 pro 2005 20:45

Mno, přesně de o to jestli ji schovám.
Nejlepší by to bylo zkusit.

Našel by se někdo ochotný z Prahy u kterýho bych moh tu 17ku zkusit
s opaskovým (nebo i pádlo) pouzdrem? Třeba někde nastřelnici.

bman
cityshark
Příspěvky: 101
Registrován: 02 lis 2005 23:24

Příspěvek od cityshark » 05 pro 2005 01:20

Tak lze se domluvit v kazdym druhym shopu, ze si to vyzkousis u nich...v nejhorsim po zaviracce. Myslim ze v brymovce ti to projde, v CZ na Vaclavaku mi takhle kdysi taky pekne vysli vstric a ani zbrojak videt nechteli...
Dronte Mauricijský

G17 vs. G19

Příspěvek od Dronte Mauricijský » 16 bře 2008 21:49

Tento problém jsem řešil před časem, doporučuji si zajít na střelnici, půjčit si oba dva a zastřílet si s z každého aspoň 50 ran. Přesnost obu zbraní je na stejné úrovni, takže záleží, jak komu co sedne. Já dal přednost G19.
TomS

Příspěvek od TomS » 17 bře 2008 05:33

Zdravím vás, mohl by tady někdo změřit skutečnou délku G17, protože většinou je uváděno 180mm, ale jak jsem se dozvěděl, tak je to délka závěru. Vzhledem k tomu, že Steyer MA-1 je dlouhý 183mm a dá se pohodlně skrýt, tak pokud by G17 měl délku 180mm a přitom lauf 114mm tak není co řešit. Díky.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 17 bře 2008 08:22

Rozdíl ve velikosti pro slryté nošení je zanedbatelný, používá se na ně zpravidla stejné pouzdro. Zásadní rozdíl je v úchopu, nejlepší je vyzkoušet je někde na prezentaci těchto zbraní:
http://www.mpicz.cz/aktuality/?clanek=15
heikon

Příspěvek od heikon » 17 bře 2008 09:04

podivej se na forum www.mujglock.forum.com je to tam dobre rozebrane do podrobna nekolikrat, hlavne na strane tusim 5 je dobre shrnuti pro a proti jednotlivych velikosti.

jinak ja mel nejdriv 17ku pac lip sedla do ruky, ale po necelym rocce jsem ji menil za 19ku. na noseni mi vyhovuje podstatne vic a stŕelba stejna
Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 149
Registrován: 16 dub 2007 16:27

Příspěvek od HV » 17 bře 2008 10:27

sdílím názor s heikonem
Když se to vhodně polepí, zmizí rozdíl v úchopu a jestli to chceš nosit, je lepší 19. Samozřejmě záleží na tvých proporcích :)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 17 bře 2008 17:13

ošahej si obě 19 ti nemusí padnout do ruky pokud máš větší ruce . v přesnosti nějaký zásadní rozdíl taky nenajdeš .
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 kvě 2008 16:21

Rozhodl jsem se vám představit svoji new.Hračku.Takováto 19ka není úplně nejčastější tak alespoň fotkou.Dnes (ve svátek) mi ji dovezl pan Pekařík z Alfa Proj rovnou až na střelnici,tritia mi tam po dohodě gratis nasadil a nechal mně ji před koupí otestovat.Já na míření nemám moc trpělivost tak jsem se po pár ranách vyřádil a nenechal jsem toho dokud mi nedošly náboje (všechny).I tak se mířidla trefila a nový Glock nese nádherně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 kvě 2008 16:43

Přidám pár lepších fotek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 01 kvě 2008 16:52

Ovšem mazel je to pěknej, ale neříkals ,že jsi na ty starší a ošklivější?? :P
-- Life is pain --
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 kvě 2008 17:28

Jo sem,tohle je zase jedna výjimka (je to už podruhé co jsem koupil glock a poněkolikáté co jsem nekoupil veterána)zase na druhou stranu sem si k němu vzal i revolver vagant tak se to vyrovná.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 01 kvě 2008 18:44

No, můj názor na tyhle podpalovače krbů není moc pozitivní, zaujala mě ale jiná věc: ten závit na tlumič. Snad ti nebyla udělena vyjímka?

Jo a taky ten zásobník stojí za pozornost. To je tak minimálně na třicet včeliček, že?
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět