Gamo Combo Shadow1000 4,5

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: za humny

Příspěvek od Andy » 16 zář 2005 15:47

compman píše: Chtěl bych si koupit (když už) nějakou pořádnou optiku, která by něco vydržela.
Bud levnejsi NIKKO STIRLING radu GOLD (ta uz neco vydrzi), nebo Meoptu. Nicmene na vzduchovku Meoptu... nevim nevim... skoda penez.


compman

opt.

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 15:53

Andy píše:Bud levnejsi NIKKO STIRLING radu GOLD (ta uz neco vydrzi), nebo Meoptu. Nicmene na vzduchovku Meoptu... nevim nevim... skoda penez.
ehrm ... něco do 3500Kč ...
Paixík

Příspěvek od Paixík » 16 zář 2005 17:52

K levným optikám přidám pár svých poznatků: Když jsem ještě vlastnil Slávku 631, tak jsem k ní koupil puškohled Tasco 4x20 za pár stovek. Po cca 100 výstřelech se ten kříž začal hýbat, takže jsem ho musel přilepit. Nyní mám Gamo 4x32 na zkm 452 a drží.To co tu někdo tvrdí, že přes gamo není vidět, nebo že to je shit - tak vás ujisťuji - je to celkem good. Teda aspoň u mne.
Abych si na vzduchovku kupoval Meoptu nebo puškohled od Walthera - tak to bych byl asi magor.
compman

jen?

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 17:59

PB
v návodu na Slávku 634 se uvádí 14,5J , tak s těma 16J ... nevim nevim . ... ale pokud je dost přesná i docela silná, čísla mě nezajímají :wink:
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: za humny

Příspěvek od Sidewinder » 16 zář 2005 20:04

compman píše:
PB píše:pro compmana: ohledne optiky zadna velka krec- mam 4x28 a zadnou extra znacku. poridil jsem novou za 500 a na slavku bohate staci- na kulovnici bych si ji nedal ale takhle v pohode. hlavne se nenechej strhnout takovymi radoby chytraky jako je vul andy do nake meopty za 2000 :D a to stinitko ani hledi ti vadit nebude ja jsem mel taky obavy z demontaze ale vubec to nevadi ani nemam nakou vysokou montaz na optice- to vubec neres. koupil jsem ji v ostrave ale to ti asi moc nepomuze ale kdyby prece tak priblizim kde. pro richiho- mam jeste zhruba 1000 strel koupenych ale pak ty JSB urcite vyskousim :wink:
Bydlím kousek od Ostravy a jeden můj kamarád si tam v nějakém obchodě kupoval diabolky, broky, terče, atd.. ale nevím přesně, kde to je. Mohl by jsi mi prosím dát adresu? (pokud ji znáš) Jinak.. slyšel jsem, že se ty optiky (ty levnější) docela dost likvidují zpětným rázem (u silnějších vzduchovek) a že nějaké ty dražší to jen tak neodrovná. Chtěl bych si koupit (když už) nějakou pořádnou optiku, která by něco vydržela.
Optiky 4x20 a podobne jsou opravdu hrozne, doporucuji priplatit a koupit Nikko Stirling 4x32 nebo 4x40. Je za slusnou cenu, vydrzi v pohode i na silne vzduchovce a ma za tu cenu SUPER obraz.

http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath=51_52_59
PB

Příspěvek od PB » 16 zář 2005 20:49

nazdar compmane tak mam adresu: v obvodu ostrava město, pobliž je stodolni, najdes ulici DENISOVA kolem jsou pro ujisteni jurečkova a poděbradova. ten obchod je na rohu denisovy a střední. pozor jsou tam 2 obchody jeden ktery hledas a jeden je zamereny trosku tvrdsi na samopaly, kulovnice... ale to uz najdes. nemuzu samozrejme rucit na 100% ze ji tam zrovna tet maji ale za pokus to stoji. s tou optikou delej jak myslis ale podle me investice vice jak 1000kc jsou totalne vyhozeny penize, ja jsem s tim mojim odstrilel uz docela dost- pres 1000 ran a no problem. naka meopta se hodi tak akorat na kulovnici :lol: no a 14,5J bohate staci uvidis- docela brutalne kope urcite vic jak maloraz.
compman

tel.č.

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 20:59

PB píše:nazdar compmane tak mam adresu: v obvodu ostrava město, pobliž je stodolni, najdes ulici DENISOVA kolem jsou pro ujisteni jurečkova a poděbradova. ten obchod je na rohu denisovy a střední. pozor jsou tam 2 obchody jeden ktery hledas a jeden je zamereny trosku tvrdsi na samopaly, kulovnice... ale to uz najdes. nemuzu samozrejme rucit na 100% ze ji tam zrovna tet maji ale za pokus to stoji. s tou optikou delej jak myslis ale podle me investice vice jak 1000kc jsou totalne vyhozeny penize, ja jsem s tim mojim odstrilel uz docela dost- pres 1000 ran a no problem. naka meopta se hodi tak akorat na kulovnici :lol: no a 14,5J bohate staci uvidis- docela brutalne kope urcite vic jak maloraz.
a neznáš název? nebo tel. číslo... do Ostravy to nemám sice nejdál ... ale, když tam nebude, tak mám zbytečně utracený prachy za benál (benzín) :D . Když neznáš, nevadí. Nebudu se zlobit :wink: :lol:
PB

Příspěvek od PB » 16 zář 2005 21:06

no vidis na to jsem uplne zapomel! internetovy stranky nemaji ale kouknul jsem na uctenku a: tel. 596 123 449
compman

nikko opt.

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 21:23

Sidewinder
zkusím sehnat, pokud to někde v ČR prodávají... :mrgreen:
compman

oops..

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 21:29

PB píše:bohuzel stranku nelze zobrazit. nekde bude chybka :D
Tak zkus
http://www.mapy.cz/search.py?&lo=658340 ... 99902&sz=2
:arrow:
PB

Příspěvek od PB » 16 zář 2005 22:01

jo je to trefa do cerneho- a tet jsem rasista :lol:
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: nikko opt.

Příspěvek od Sidewinder » 16 zář 2005 22:15

compman píše:Sidewinder
zkusím sehnat, pokud to někde v ČR prodávají... :mrgreen:
Prodavaji tam jak jsem napsal link .. www.airsoftshop.cz

Nebo treba www.bvs.cz
compman

Re: nikko opt.

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 22:23

Sidewinder píše:
compman píše:zkusím sehnat, pokud to někde v ČR prodávají... :mrgreen:
Prodavaji tam jak jsem napsal link .. www.airsoftshop.cz

Nebo treba www.bvs.cz
Ale jó .. docela slušná cena .. jen připočíst 500Kč za dobírku a máme to na 1600Kč :) (pokud jsem to dobře pochopil) ... ale pokud je to kvalitní, tak to asi bude dobrá koupě i tak, i když se ještě podívám v tom obchodě v Ostravě, jestli tam nemaj něco podobnýho... thx.. :)
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: nikko opt.

Příspěvek od Sidewinder » 17 zář 2005 22:08

compman píše:
Sidewinder píše:
compman píše:zkusím sehnat, pokud to někde v ČR prodávají... :mrgreen:
Prodavaji tam jak jsem napsal link .. www.airsoftshop.cz

Nebo treba www.bvs.cz
Ale jó .. docela slušná cena .. jen připočíst 500Kč za dobírku a máme to na 1600Kč :) (pokud jsem to dobře pochopil) ... ale pokud je to kvalitní, tak to asi bude dobrá koupě i tak, i když se ještě podívám v tom obchodě v Ostravě, jestli tam nemaj něco podobnýho... thx.. :)
Dobirka 500,- ? .. to ne .. bude to asi 100,- a navic, moznost vratit zbozi do 14dnu bez udani duvodu!
compman

Re: nikko opt.

Příspěvek od compman » 18 zář 2005 00:16

Sidewinder píše:Dobirka 500,- ? .. to ne .. bude to asi 100,- a navic, moznost vratit zbozi do 14dnu bez udani duvodu!
http://www.bvs.cz/pravidla.html
Ale možná to myslí "posíláme na dobírku zboží jen nad 500Kč" ... ale člověk nikdy neví....v sobotu mají snad ve všech prodejnách se střelivem v Ostravě zavřeno, .. zkusím v pondělí.
Ještě dotaz na tebe (pokud máš Nikko Stirling 4x40) .. jakou k tomu potřebuju montáž (nevím, v čen se to udává - rozměry asi..).
PS.: o výhodách a nevýhodách internetového obchodu jsem podrobně seznámen :)
Odpovědět