Gamo Combo Shadow1000 4,5

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PB

Příspěvek od PB » 15 zář 2005 18:54

ohledne slavky 634 jsem uz na gunshopu psal nekolik prispevku ale opakovani matka moudrosti- z vlastni zkušenosti: je mnohem silnejsi nez 631, co se tyka presnosti tak na 60m s optikou trefuju pravidelne pet lahev 1.5L a boxer ji naskrz prostreli- o tom si muzes nechat s 631 jen zdat, prizniva cena okolo 3250- gamo tak 5000, na krysy naprosta bomba- mam jich letos uz 10 a kdyz se dobre trefis tak neni co resit. jdi do ni. jo a neverici tomasove ta zahrada je opravdu merenych 60m na beton


Richi

Příspěvek od Richi » 15 zář 2005 19:05

PB píše:ohledne slavky 634 jsem uz na gunshopu psal nekolik prispevku ale opakovani matka moudrosti- z vlastni zkušenosti: je mnohem silnejsi nez 631, co se tyka presnosti tak na 60m s optikou trefuju pravidelne pet lahev 1.5L a boxer ji naskrz prostreli- o tom si muzes nechat s 631 jen zdat, prizniva cena okolo 3250- gamo tak 5000, na krysy naprosta bomba- mam jich letos uz 10 a kdyz se dobre trefis tak neni co resit. jdi do ni. jo a neverici tomasove ta zahrada je opravdu merenych 60m na beton
A tie JSB Exacty si už kúpil ? To by si na tých 60 mohol triafať 0,5L pet lahev. Já som nedávno kúpil 1000ks Exactov - cena vysoká ale tie balistické vlastnosti sú ako z rozprávky... a to nepreháňam.
compman

tovar

Příspěvek od compman » 15 zář 2005 21:38

PB píše:ohledne slavky 634 jsem uz na gunshopu psal nekolik prispevku ale opakovani matka moudrosti- z vlastni zkušenosti: je mnohem silnejsi nez 631, co se tyka presnosti tak na 60m s optikou trefuju pravidelne pet lahev 1.5L a boxer ji naskrz prostreli- o tom si muzes nechat s 631 jen zdat, prizniva cena okolo 3250- gamo tak 5000, na krysy naprosta bomba- mam jich letos uz 10 a kdyz se dobre trefis tak neni co resit. jdi do ni. jo a neverici tomasove ta zahrada je opravdu merenych 60m na beton
Můžeš mi prosím uvést, kde jsi ten kus koupil? (popřípadě, jakou máš optiku)
compman

jak na to?

Příspěvek od compman » 15 zář 2005 22:13

když už jsme u té optiky.. nezavazí ti tam to "stínidlo" (nevím, jak se to jmenuje) na mušce? Mě připadne, že tam toho moc v optice neuvidím, pokud to stínidlo nějak neodmontuju.... :D
Richi

Příspěvek od Richi » 16 zář 2005 00:12

JSB Exacty (a ktorékoľvek iné od JSB) môžeš kúpiť aj v tomto obchode (teda GUNSHOP.cz) - v ponuke ich nemajú ale vedia ich zohnať bez problémov. Problémy môžu byť iba s JSB Match lebo vo firme menia prístroje na ich výrobu (ale neviem to presne).
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 16 zář 2005 07:40

PB píše:na krysy naprosta bomba- mam jich letos uz 10 a kdyz se dobre trefis tak neni co resit.
Tak to jste si asi doma pochutnali ze? :-) Ja osobne davam sice prednost srncimu ... ale "proti gustu zadnej disputat " :lol:
Anonym

Příspěvek od Anonym » 16 zář 2005 13:14

Na extra přesnou (rozuměj terčovou) střelbu mohu doporučit MLG 550 (VEB Suhl). Je to větrovka na jednu ránu (takže se netřese), ráže 4,5 mm, dioptr na terč a z bazaru se snad dá sehnat za celkem slušnou cenu. O sestřelování lahve na 60 m to nebude (je dost slabá, tak daleko ani nedonese, natož aby něco sestřelila), ale na terč do 10 m naprosto dostačující, resp. perfektní.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 16 zář 2005 13:37

Anonym píše:Na extra přesnou (rozuměj terčovou) střelbu mohu doporučit MLG 550 (VEB Suhl). Je to větrovka na jednu ránu (takže se netřese), ráže 4,5 mm, dioptr na terč a z bazaru se snad dá sehnat za celkem slušnou cenu. O sestřelování lahve na 60 m to nebude (je dost slabá, tak daleko ani nedonese, natož aby něco sestřelila), ale na terč do 10 m naprosto dostačující, resp. perfektní.
Ale o tu tady asi nikdo nebude mit zajem... hadam.. pac mistni machri chteji "lovit" hlodavce a sestrelovat PET lahve na uzasnych 60m.
PB

Příspěvek od PB » 16 zář 2005 14:01

ANDY TY SI ALE VUL!!! :shock:
Návštěvník

To už ale všichni víme :-)

Příspěvek od Návštěvník » 16 zář 2005 14:03

Opakování matka moudrosti: To už ale všichni víme :-)
Petr Vosáhlo

Příspěvek od Petr Vosáhlo » 16 zář 2005 14:15

Takhle tady skončí všechny diskuse. To je tak, když se montujou myslivci do vzduchovkářů a vzduchovkáři do myslivců. Jestli se nepletu.
PB

Příspěvek od PB » 16 zář 2005 14:16

pro compmana: ohledne optiky zadna velka krec- mam 4x28 a zadnou extra znacku. poridil jsem novou za 500 a na slavku bohate staci- na kulovnici bych si ji nedal ale takhle v pohode. hlavne se nenechej strhnout takovymi radoby chytraky jako je vul andy do nake meopty za 2000 :D a to stinitko ani hledi ti vadit nebude ja jsem mel taky obavy z demontaze ale vubec to nevadi ani nemam nakou vysokou montaz na optice- to vubec neres. koupil jsem ji v ostrave ale to ti asi moc nepomuze ale kdyby prece tak priblizim kde. pro richiho- mam jeste zhruba 1000 strel koupenych ale pak ty JSB urcite vyskousim :wink:
PB

Příspěvek od PB » 16 zář 2005 14:19

ignorujte andyho- prece nam to tu nerozvrati :evil:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 16 zář 2005 14:43

PB píše:mam jeste zhruba 1000 strel koupenych ale pak ty JSB urcite vyskousim :wink:
Tech 1000 "strel" zahod a kup si rovnou ty Exacty. Bude ti to "plivat" presneji. Urcite budes spokojeny... taky jsem s nima kdysi "poplivaval" :-)
compman

za humny

Příspěvek od compman » 16 zář 2005 15:08

PB píše:pro compmana: ohledne optiky zadna velka krec- mam 4x28 a zadnou extra znacku. poridil jsem novou za 500 a na slavku bohate staci- na kulovnici bych si ji nedal ale takhle v pohode. hlavne se nenechej strhnout takovymi radoby chytraky jako je vul andy do nake meopty za 2000 :D a to stinitko ani hledi ti vadit nebude ja jsem mel taky obavy z demontaze ale vubec to nevadi ani nemam nakou vysokou montaz na optice- to vubec neres. koupil jsem ji v ostrave ale to ti asi moc nepomuze ale kdyby prece tak priblizim kde. pro richiho- mam jeste zhruba 1000 strel koupenych ale pak ty JSB urcite vyskousim :wink:
Bydlím kousek od Ostravy a jeden můj kamarád si tam v nějakém obchodě kupoval diabolky, broky, terče, atd.. ale nevím přesně, kde to je. Mohl by jsi mi prosím dát adresu? (pokud ji znáš) Jinak.. slyšel jsem, že se ty optiky (ty levnější) docela dost likvidují zpětným rázem (u silnějších vzduchovek) a že nějaké ty dražší to jen tak neodrovná. Chtěl bych si koupit (když už) nějakou pořádnou optiku, která by něco vydržela.
Odpovědět