Gamo CFX

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 26 úno 2009 19:23

No, taky mě to jak to podal hned nedocvaklo :) (přišel sem domů po zasloužené odměně :lol: )
Ale to se fakt stalo, že admin si vytáhnul některé věci z fóra a poslal to zaměstnavateli a následně dostal dotyčný výpověď(dnes). Taky si dělal podobnou srandu že si v laboratoři vyrobí výbušninu atd. a měl tam moře smajlíků...tohle mě to trošku připomnělo, proto ta reakce kluci :wink:


Proto bych sem podobné věci radši vůbec nepsal...
Naposledy upravil(a) kesi dne 26 úno 2009 19:31, celkem upraveno 1 x.


AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Roy

Příspěvek od Roy » 26 úno 2009 19:31

Pokud ten jeho požadavek byl zjevně zavádějící s jasným cílem se není čemu divit.
retis
Příspěvky: 59
Registrován: 23 led 2009 21:55
Bydliště: jihočech

odpověď psena

Příspěvek od retis » 26 úno 2009 19:33

Neděs mě prosím tě s tím, že můžu dávat rady do života, já problémy řeším nejraději u dobrého pivka.
Ale jinak díky, hodnotím to, že jsme to dneska všichni ustáli a můžeme vesele pokračovat v debatě o zbraních.
Roy

Re: odpověď psena

Příspěvek od Roy » 26 úno 2009 19:43

Snad jsem Vás tu moc nerozhodil černý humor mi není cizí :D ...
Každopádně od Radawara jsem nějakou radu dostal tak uvidím .

Jinak díky za reakce :wink:
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 26 úno 2009 20:40

Kdyz zatim nechces davat 1500kc za chrono (ktery stejne driv ci pozdeji koupis) tak Zlaty stranky jsou ok.
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 26 úno 2009 22:15

No a nebo ta možnost navštívit někoho s chronem... To je samozřejmě snadné a kdykoli bys jel kolem, stav se. Poměříme, uvidíme.

Ale pro velmi zběžné srovnání (velmi zběžné, to opakuji) mám s tou referenční "popundeklochronoměrnou" vlastně docela přesvědčivě příznivé zkušenosti. To bys třeba nevěřil, co umí pár kapek Konkoru v případě LOV 2 (rozuměj - flusbrok). :lol:

Vlastě si uvědomuji, že jsem to poměrně nedávno použil ke srovnání dvou pistolí. Prostě jsem chtěl HNED vidět rozdíl a chrono leželo doma... Tak jsem rozškubal dvě krabice, udělal narychlo kostku olepenou páskou, dvakrát tři rány a ejhle... Jedna byla o cca 12,345 % silnější, než druhá. :lol:
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 26 úno 2009 22:29

Tak abych se trochu odlišil,tak já slušný nebudu!
Jsou tu tři stránky o ničem .Jeden lenoch je línej si to tu pročíst a založí nový vlákno,které tu už několikrát je,aby dostal odpovědi,které se zde také několikrát opákují.Toto je verze v lepším případě,v tom horším je to primitiv,který si to zde již přečetl,ale nepochopil nic!
A dalši skupina primitivů,už ví že s tím zde máme problémy a reaguje na to.Jsou to většinou lidé,kteří nemají přispět hodnotnou informací,tak alespoň píšou kraviny,aby jim přibívaly příspěvky!
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 26 úno 2009 23:02

Tak to jsi trefil hrebicek na hlavicku :D
Jen myslim, ze nejsme maly deti co honi nejaky prispevky, teda aspon ja nemam pocit, ze bych si za ne nekde neco koupil :D
Jo s tematem mas asi pravdu...ale zase co, pokud chces mit mrtvy forum a cerpat pouze z historie tak proc ne.
Navic otazka znela, jak promeri vykon vzduchovky (ruzne moznosti, ne jen chrono) a takovy tema tu proste neni. A porad dokola rikat, vse je tu uz stokrat..ale ne uceleny a pro cloveka ktery chce ziskat informaci je tezky zjistit a vyhledat v tolika temtech to co potrebuje. To vis ty, protoze se tu uz dlouho pohybujes.
Roy

Příspěvek od Roy » 26 úno 2009 23:22

No já myslel ,že jsme to uzavřeli v klidu a Vy příjdete s tím ,že jsem primitiv ? byla tu zmínka o slušném chování já Vás taky neurážím.

Ano ptal jsem se na to jak se dá zhruba zjistil rychlost diabolky bez použití chrono a to jsem tu nenašel...

No nic jestli bych mohl požádat admina o zamknutí.

Jinak díky panu Barysovi ,že si pokorně přečtl všechny 3 stránky o ničem :lol:
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 27 úno 2009 09:05

Kromě příspěvku Radawara + pár jiných jsou tady tři stránky o ničem. Já jako další primitiv taky nezodpovím otázku :) Ale jestli se jedná o změření rychlosti, nebo cokoliv společného např. teď s CFX tak se to dá vložit už do existujícího tématu, kterých je tady už dost anebo založit nové téma např.: "měření rychlosti bez chrona" a ne další vlákno Gamo CFX. To, že si udělal na začátek vtípek, je naprosto v pořádku, sranda musí být. A navíc v pravidlech jasně zní:
Název témat/threadu/vláken musí být volen tak, aby bylo na první pohled zřetelné, o co se jedná.

A my ostatní porušujeme zase druhé pravidlo
2. Uživatel se musí držet daného tématu, který vyplývá z názvu threadu. Ostatní komunikace mezi uživateli je povolená jen přes SZ (soukromá zpráva). Pokud tak nebude činit, je vystaven riziku smazání přizpěvku a zablokováni uživatelského jména a IP.
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 27 úno 2009 11:36

Ajajaj...to si teda koledujem :D
Nikoho nestresuje kolik mame kolem sebe pravidel, prikazani a zakonu? To uz jsme tak moc otupeli, ze to ani nevnimame?
Nemuzem ty pravidla nechat chvilema plavat proboha...
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 27 úno 2009 11:39

Jinak ja osobne jsem odpovedel vecne a sel jsem od toho...nebyt tu tech kteri se rozhorcili nad jokem tak tu ani zadny OT nevznikne.
Ale naopak vyjasneni si nekterych veci, muze byt vic ku prospechu nez dalsi regulerni tema o flinticce.
Roy

Příspěvek od Roy » 27 úno 2009 12:54

Už se bojím něco napsat ,abych nevyhrál ovoce.
Chybu za špatný popisek přijímám za to se omlouvám
to my v tu chvíli nedošlo. Kajícně zítra půjdu a vypráskám 250 diabolek :).
Naposledy upravil(a) Roy dne 27 úno 2009 13:09, celkem upraveno 1 x.
retis
Příspěvky: 59
Registrován: 23 led 2009 21:55
Bydliště: jihočech

Příspěvek od retis » 27 úno 2009 13:03

... tak ono to pořád žije ...
Roy neuděláme z toho vlákno v událostech - třeba: co vše se stalo v souvislosti s gamo cfx

... ale už dost porušování pravidel, za které se tímto rovněž omlouvám - můj závazek !
Naposledy upravil(a) retis dne 27 úno 2009 14:32, celkem upraveno 1 x.
Roy

Příspěvek od Roy » 27 úno 2009 13:54

Zase je škoda kdyby se to řešilo přes PM tak v současné chvíli by nebylo 961 přečtení :lol: ,ale je pravda ,že to plevelení bylo k ničemu ;)
Odpovědět