Gamo CF-X Royal - typ miridel

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

coyd
Příspěvky: 136
Registrován: 07 pro 2007 20:08
Bydliště: The Black City (TBC) - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Gamo CF-X Royal - typ mířidel

Příspěvek od coyd » 07 pro 2007 20:11

Dobrý den chci se zeptat zda má tato vzduchovka plastová nebo kovová mířidla. Díky


Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 07 pro 2007 22:32

Muška je plast, hledí kovové to vše osazené optickým vláknem červeným na mušce a zeleným na hledí.
Uživatelský avatar
coyd
Příspěvky: 136
Registrován: 07 pro 2007 20:08
Bydliště: The Black City (TBC) - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyd » 08 pro 2007 09:26

Jeste by mne zajimalo jestli ma take perforovany pist jako nektere Gamo kvuli snizeni vykonu...
polpol

Příspěvek od polpol » 08 pro 2007 09:36

coyd píše:Jeste by mne zajimalo jestli ma take perforovany pist jako nektere Gamo kvuli snizeni vykonu...
samozrejme , bez vymeny si nezastrielas akurat tak do kontajnera :P
Uživatelský avatar
coyd
Příspěvky: 136
Registrován: 07 pro 2007 20:08
Bydliště: The Black City (TBC) - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyd » 08 pro 2007 09:58

A zvladne tu vymenu pistu i zacatecnik (hodil by se nejaky navod s fotem ) nebo musim shanet nejakeho odbornika ? A neni ta plastova muska nachylna na poskozeni respektive da se vymenit za kovovou ?
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 08 pro 2007 11:51

no k tomu pistu asi je deravej ale to jen proto aby ses vlez do ceskeho limitu :( ja ji koupil tu na shopu a nic jsem menit nemusel a strili bezva :D ma 2500 ran za sebou a bez poruchy :D (tuk tuk na drevo:))co se tyce musky to je zklamani :( je to plast vsazenej do tlumice vystrelu taky plast :( vymenit to urcite nejak pujde ale po pravde jsem to zatim hodil za hlavu bo strilim hlavne pres optiku :) ale na soutezni terce jsem to zkousel na tech 15m bez optiky a nasil jsem tam slusnych 147 takze v tom nevidim problem spis jde o to ze kovu bych vic veril :D
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 08 pro 2007 14:08

Jestli je perforovaný píst to nevím, ale já zatím silnější volně prodejnou vzduchovku neměl :-) Na 40m jsem prostřelil bez problému klasickou plechovku od benzínu a 25mm smrkové prkno. Samosřejmě špičatýma diabolkama (Boxer). Jinak střílím přes optiku na těch 25m a rozptyl je tak kolem 20mm- zatím :-)
Smilo
Příspěvky: 57
Registrován: 21 říj 2007 15:03

Příspěvek od Smilo » 08 pro 2007 23:51

Mno, nevím jak kdo to dokáže, ale ... Mám Chvíli GAMO HUNTER 440. Pokud porovnám vlastnosti, tak horko těžko můžu uvěřit nadpřirozeným vlatnostem obou bouchaček. A eFko na něm nemám, a při natahování je cítit podtlak který drží. Troufám si říct, že plechovku a prkno 25mm silné,prostřelit na 40m je nesmysl.
btw:pokud bych žádal průstřel, nevybral bych Boxery.
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 09 pro 2007 10:29

Smilo: to je zaujimave... ake diabolky by si teda vybral?
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Smilo
Příspěvky: 57
Registrován: 21 říj 2007 15:03

Příspěvek od Smilo » 09 pro 2007 13:27

raduzs, nevím co a na čem vidíš zajímavé. Já tedy nic světobornýho. Můj názor ohledně průstřelu materiálu na takovou vzdálenost je neměnný. A u střeliva je to subjektivní názor, nikoliv jednoznačný.
No a o bych si vzal k průstřelu? To je těžké, např. se mi dobře osvědčilo GAMO. Ale k takovým výsledkům by bylo zapotřebí hooodně dieselingu. Prostě na těch 40m nevěřím ani náhodou u dřeva 2,5 cm :shock:
Dobrý zkušenosti s dieselingem mám u GAMO Pro Hunter 4,5mm. Koupil jsem si konečně vysněnou, vychvylovanou krabku JSB EXACT HEAVY a ještě jsem neměl tu čest řádně otestovat. Jinak doporučuji nahlédnout do tabulky GAMO:
http://www.kozap.cz/GamoDiabolo.asp kde se jedná právě o zbraně s totožnou úsťovou rychlostí.

Jinak včera mi přijely diabolky z říše: JSB Predator a High-Power Pellets. Jsem časově značně přetížen a tak nevím, jak se dostanu k výstřelu. Večer jsem rozřízl obal té High-Power a tak to vylepím do "Diabolky"
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 09 pro 2007 13:56

nepripada mi zaujimave to, ze nesuhlasis s priestrelom na 40m (to ani ja, ak je vzduchovka slaba), ale to, ze na priestrel by si nebral Boxery, nemyslim tym konkretne znacku, ale vseobecne diabolky s ostrou hlavickou... tak som nepochopil, ci ti nevyhovuje znacka alebo tvar.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Smilo
Příspěvky: 57
Registrován: 21 říj 2007 15:03

Příspěvek od Smilo » 09 pro 2007 13:59

Myslím, že ty Boxery tak výkonné nejsou.
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 09 pro 2007 14:02

no ja ich nepouzivam a je mi jasne, ze to nie je ziadna top kvalita. ale ak nechame stranou presnost a uvazujeme len o penetracii, podla mna diabolka s ostrou hlavickou (aj nekvalitna) vzdy prenikne o nieco hlbsie, nez super kvalitna diabolka s okruhlou hlavickou... alebo sa mylim?
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 09 pro 2007 17:27

No klidně si nevěřte :wink:, ale je to pravda a nic jiného než pravda 8) Bohužel vám to už nemůžu dokázat,protože jsem podlehl zdejším antipatijím na GAMO a vzduchovka šla do světa. Chystám se na Weihrauch 97K.
Smilo
Příspěvky: 57
Registrován: 21 říj 2007 15:03

Příspěvek od Smilo » 09 pro 2007 18:32

Tak to jsi mne zklamal mechaniku. Já jsem to svý Gamo Hunter 440 vosadil Deltou 4x32 AO, hejčkám si jí jako malý děcko a zakládám si na ní. Na to že jsem sportovně střílel před 18 lety se nemám za co stydět. Je fakt, že to Gamo je kurňa silný a taky lehce kope. A že vo něm někdo říká že je shit, tak ať si to říká. Frajeřina není o tom trefit se zbraní, která nehodí při výstřelu, ale to, kdo náročnou zbraň zvládne a dosáhne výsledků. Musím přiznat, že CZ 200 by se mi taky děsně líbila. Věřím že výkon se také nastaví vyšší ... Ale ten hardware ... Pořizovací cena a potom běhat pro vzduch nebo pumpovat. Nic moc. Připadá mi, že je to spíš takovej reklamní tah na zákazníka. Když udělám smutný psí voči na ženu, dostal bych jí ... :cry:
Rovněž se mi také zamlouvá Diana ve vyšších výkonech požadující ZP.
Každý nechť si koupí to, na co má, co mu vyhovuje a mluví o tom, s čím a o čem má zkušenosti. A pokud je něco čemu se hůř věří, chce to důkaz.
Tak že asi tak, v pohodě a v klidu ke všem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Odpovědět