G19 a SIG Sauer P226 velky rozdil v cene?!

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Re: G19 a SIG Sauer P226 velký rozdíl v ceně?!

Příspěvek od MARKONY » 19 pro 2015 21:48

Kup si G 19 seženeš ho za dobrou cenu a když nesedne zase ho prodáš s malou stratu a nemluvě o haldě příslušenství a spučastek .


SUHL 150 Anschutz m54 Ruger 161 Glock 43 K 100 X-Calibur Walther PPK .22LR
Feed55
Příspěvky: 23
Registrován: 13 čer 2012 07:58
Bydliště: Olomouc

Re: G19 a SIG Sauer P226 velký rozdíl v ceně?!

Příspěvek od Feed55 » 20 pro 2015 10:39

Ja mam Steyr M9A1 ,strili se mi s nim dobre, ale pred par dny jsem mel moznost strilet s G19 /4. Od te doby nemuzu spat bude muj.
Pro me ruce byl stvoren. Steyr si necham, ale G19 mne nadchl. A toho prislusenstvi ...wauuuu. Kdyz jsem shanel pouzdro na Steyr , bylo to jako hledat jehlu v kupce sena. Jako zacatecnik bych se rozhodoval mezi cenou /libenim/udrzbou. Udrzba je casto opomijena, ale je to taky dulezite. Vyzkouset si zbran je super,ale stejne to staci jen pro hruby vyber. Zacatecnik obvykle neumi spravne drzet zbran a z toho pak plynou nespravna rozhodnuti. Moje doporuceni by znelo, koupit neco levneho a strilet-strilet-strilet. Do zbrane za dvojnasobek bych sel az budu umet a bude mne zbran brzdit.
spikelet
Příspěvky: 101
Registrován: 24 pro 2013 17:31

Re: G19 a SIG Sauer P226 velký rozdíl v ceně?!

Příspěvek od spikelet » 20 pro 2015 11:43

Taky jsem si na zacatku koupil uplne novou za 20 tisic a za pul roku zjistil, ze ac mi pri prvnim ohmatani v ruce sedela a sedi dobre, tak se mi z ni blbe strili. A tak jsem casem poridil pistoli, kterou jsem hned od zacatku zavrhl pro vic nez 100 let starou konstrukci a malou kapacitu zasobniku.
Takze taky doporucuji koupit neco jeteho, levneho a strilet a strilet. Zaroven na strelnicich zkouset co se da. Nebat se oslovit ciziho strelce. Vetsinou mu kazdy svou pistol pujci. Aspon mi se nikdy nestalo, ze by mi nekdo pistol nepujcil. Ja sam jsem sve pistole pujcil mnohokrat k vyzkouseni.
At si tazatel vyzkousi i tu CZ, ktere se po precteni nekolika stranek tak obava. Treba to bude prave ona. A ono to s tou CZ neni tak horke, jak se pise.
idh
Příspěvky: 13
Registrován: 10 pro 2015 22:02

Re: G19 a SIG Sauer P226 velký rozdíl v ceně?!

Příspěvek od idh » 20 pro 2015 13:46

Já si chci k Sigu dokoupit něco na obyčejný nošení. Univerzální zbraň neexistuje. Mě se na nošení docela líbí Glock 43. Ještě uvidíme.
Odpovědět