Full size v 9 mm - vyber zbrane

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 24 dub 2009 17:16

predator píše: To ladění máš jako už z výroby (což maj všechny shadowy
To je zase perla :)


Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 24 dub 2009 17:45

a co takhle K100? V současné době velký konkurent shadowa za dobrou cenu...
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 24 dub 2009 18:36

A toto nee? Za cenu cz 75 koupíš tuhle dvakrát. A pokud to máš na sranda mače tak je lepší mít v každé ruce jednu :lol:

http://www.zbranebrymova.com/foto/19453.jpg
spur
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2008 09:57

Příspěvek od spur » 24 dub 2009 20:28

K dotazům: samozřejmě se musí odstřelit ta stará hlaveň a pak nechat zlikvidovat. Tomuhle se dá předejít tehdy, jestliže má nová hlaveň úplně jiné číslo. Pak teoreticky si jí můžete nechat na jiný průkaz zbraně. Pochybuju ale o tom, že by v tom nebyla nějaká jiná právní bota. U nás jeden nikdy neví.
K100 jsem měl možnost vyzkoušet na ochutnávce a dokonce porovnat se "stínem". K100 je na tu cenu poměrně přesná. Mě neseděl úchop, ten má podle mne 75 daleko lepší. Zpracování bych hodnotil velmi dobře. Protože jsem tak trochu vod strojařského fochu, tak bych měl výhrady k systému uzamčení. Ne z hlediska funkčnosti ale z hlediska výdrže. O garanci 60000 výstřelů si myslím své. Navíc od dělení federace ničemu made in slovakia nevěřím.
Alfa... no já tu čest neměl. Pro mě bylo diskvalifikující plastové tělo. Ať si kdo chce co chce říká, já rád quéry železný. A taky mi maminka vždycky říkala, nikdo není tak bohatý, aby si kupoval levné věci.
Jen na závěr, jsem příznivcem CZUB, s jejich produkcí jsem byl vždy spokojen a mnoho mých kritérií je ryze subjektivních.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 24 dub 2009 20:42

spur píše:Jen na závěr, jsem příznivcem CZUB, s jejich produkcí jsem byl vždy spokojen a mnoho mých kritérií je ryze subjektivních.
Tak potom nechápu proč tohle vlákno, když to směřovalo z tvojí strany už od začátku k jedinému.
Odpovědět