FP-45 Liberator

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

luboking
Příspěvky: 216
Registrován: 28 kvě 2007 19:21
Bydliště: Bratislava

liberator

Příspěvek od luboking » 18 úno 2008 19:39

Pár fotek, len je škoda, že originálne velkosti sem neviem dať. tak aspoň toľko.
Přílohy
liberator lavst mala.jpg
liberetor pr mala.jpg
liberator otvoreny mala.JPG


Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 18 úno 2008 20:03

E: Já sem myslel, že ten kousek na tý první fotce v tomhle threadu je jako tvůj, že se chlubíš. :idea: Tak sory.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
vlčák

Příspěvek od vlčák » 18 úno 2008 20:14

luboking - 10 sec. kde jsi to vzal ? to já bych to měl nabité rychleji , to snad do toho započítali i utržení větvičky ze stromu a štourání prázdné nábojnice ven :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 18 úno 2008 20:14

To-luboking
Super,kde jsi k ní přišel???Je to nádhera,tomu se říká klenot (i když není nejhezčí) :twisted:
To- predator
Mít ho tak se by moje chlubení nedalo ustát.Takto je to jen new.téma které mně má poučit a vzdělat.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
luboking
Příspěvky: 216
Registrován: 28 kvě 2007 19:21
Bydliště: Bratislava

liberator

Příspěvek od luboking » 18 úno 2008 22:41

Ďakujem za pochvalu a doniesol som ho z CH. K tomu nabitiu a 10 sek. len podotknem, že som to nemeral ja, je to z americkej literatúry. Ale ked zvážiš, že musíš najprv klincom vyhodiť starú nábojnicu, potom vybrať náboj, otvoriť zbraň, vložiť náboj a znova zavrieť, tak je to tak akurát. Netreba preceňovať zbytočne svoje sily.
Odpovědět