Flobertka Spielberg Brno

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
GeorgeM1

Re: Flobertka Spielberg Brno

Příspěvek od GeorgeM1 » 24 čer 2020 13:46

therion píše:
18 čer 2020 07:51
janm píše:
14 čer 2020 21:09
jiruna píše:
09 čer 2020 09:27
To: janm
Místo pod odfuky vyplnit materiálem,který opravdu pohltí zvuk
Zdravím,
mohl bych se zeptat jaký materiál to je ? Mám na mysli materiál, který bude odolný, nepoleze ven z pažby a bude skutečně tlumit hluk. Případně jak ho aplikovat.
To co jsem tu pochytil mi přišlo jako pokus x omyl bez řádné štábní kultury.
Díky
Musis cist mezi radky. Je to material , ktery je opatren zavitem. Takovy material zajisti chovani zbrane jaky popisuje jiruna : )))
Jako vtip dobrý. Nicméně jak už zde bylo několikrát zmíněno tlumič zde nic nezmění. Nebo lépe řečeno jen velmi málo. Proto jsou zde dotazy jak utlumit (ne zalepit) odfuky. Drátěnka + plíšek zněla jako dobré řešení, ale ne úplně odražené. Problémy popsány dříve. Pokud někdo má a funguje prosím o foto nebo případně trochu detailnější popis. Děkuji předem.

therion

Příspěvek od therion » 24 čer 2020 14:36

vsak o tlumici zde neni rec.
skagerak

Příspěvek od skagerak » 24 čer 2020 23:10

Georg, ten plisek asi spis,ma chranitvpazbu nez tlumit (,na puvodni verzi odfuku se nedava zaruka na pazbu, nebo tak ..)
GeorgeM1

Příspěvek od GeorgeM1 » 25 čer 2020 20:03

Souhlas. Měla to být kombinace tlumení zvuku (drátěnka) a ochrana pažby (plíšek).
jiruna

Příspěvek od jiruna » 30 čer 2020 21:26

GeorgeM1 píše:
24 čer 2020 13:46
therion píše:
18 čer 2020 07:51
janm píše:
14 čer 2020 21:09

Zdravím,
mohl bych se zeptat jaký materiál to je ? Mám na mysli materiál, který bude odolný, nepoleze ven z pažby a bude skutečně tlumit hluk. Případně jak ho aplikovat.
To co jsem tu pochytil mi přišlo jako pokus x omyl bez řádné štábní kultury.
Díky
Musis cist mezi radky. Je to material , ktery je opatren zavitem. Takovy material zajisti chovani zbrane jaky popisuje jiruna : )))
Jako vtip dobrý. Nicméně jak už zde bylo několikrát zmíněno tlumič zde nic nezmění. Nebo lépe řečeno jen velmi málo. Proto jsou zde dotazy jak utlumit (ne zalepit) odfuky. Drátěnka + plíšek zněla jako dobré řešení, ale ne úplně odražené. Problémy popsány dříve. Pokud někdo má a funguje prosím o foto nebo případně trochu detailnější popis. Děkuji předem.
Mám, a opravdu funguje. nepoužívám tlumič. Ten je zakázaný. Ale moderátor vzduchu pro zvýšení precize střelby. Má bohužel vedlejší účinek v podobě utlumení hluku :-). Tak rád bych, aby to střílelo hlastitěji, ale jde mi přece o přesnost :-) a co se týče materiálu, který eliminuje hluk - už to tu zaznělo :-) Je to řešení zejména proti špinění a praskání pažby.:-)
Odpovědět