field target

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Ruda

field target

Příspěvek od Ruda » 27 pro 2005 01:04

Prosím všechny co o tomto druhu střelby něco ví dejte vědět.Střílí se to v ČR?Jsou pořádány nejaké závody?Existuje nějaký klub?


Fanda

Re: field target

Příspěvek od Fanda » 27 pro 2005 08:20

Ruda píše:Prosím všechny co o tomto druhu střelby něco ví dejte vědět.Střílí se to v ČR?Jsou pořádány nejaké závody?Existuje nějaký klub?
Tady sezatím podívej na pár fotek a trochu to proklikej:

http://www.airguns.net/fieldtarget/fieldtarget.html
Ruda

Re: field target

Příspěvek od Ruda » 29 pro 2005 01:39

[
Tady sezatím podívej na pár fotek a trochu to proklikej:

Díky něco už jsem viděl a něco pro mě bylo nové.Nenašel jsem,ale nic o žádném českém klubu.Také o žádném nevíš?
Fanda

Re: field target

Příspěvek od Fanda » 29 pro 2005 08:19

Ruda píše:[
Tady sezatím podívej na pár fotek a trochu to proklikej:

Díky něco už jsem viděl a něco pro mě bylo nové.Nenašel jsem,ale nic o žádném českém klubu.Také o žádném nevíš?
Bohužel, nevím. Snad se ještě někdo přihlásí aby ti pomohl. Možná že budeš "Otec zakladatel", :D
Ruda

Re: field target

Příspěvek od Ruda » 30 pro 2005 01:09

[
Bohužel, nevím. Snad se ještě někdo přihlásí aby ti pomohl. Možná že budeš "Otec zakladatel", :D[/quote]

Radši bych se přidal.Ale kdo ví.CHce to dá dohromady partu,terče a prostor by se daly určitě do kupy.A co Ty přijedeš si zastřílet? :wink:
Fanda

Re: field target

Příspěvek od Fanda » 30 pro 2005 14:51

Ruda píše:[
Bohužel, nevím. Snad se ještě někdo přihlásí aby ti pomohl. Možná že budeš "Otec zakladatel", :D
Radši bych se přidal.Ale kdo ví.CHce to dá dohromady partu,terče a prostor by se daly určitě do kupy.A co Ty přijedeš si zastřílet? :wink:[/quote]

Určitě je to pěkná zábava, ale já střílím jen předovky. Dík za pozvání.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: field target

Příspěvek od tomcat » 08 črc 2008 15:43

Odpovědět