fa. BVS

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Olaf

fa. BVS

Příspěvek od Olaf » 14 úno 2006 19:07

Nemáte někdo z Vás aktuální informace o firmě BVS? Před časem jsem na tomto fóru četl příspěvek někoho z Vás, že údajně mají končit. Bylo to nějak před koncem roku 2005 a někdo mu zase odpověděl, že určitě 3.1.2006 zase otevřou. Objednal jsem si u nich zboží e-mailem, nejen že objednávku nepotvrdili ale při dnešním pokusu/ znovu e-mailem/ jsem dostal 2x za sebou chybovou hlášku. Domnívám se tedy, že byl zrušen i e-mail. No a telefon není žádný uveden. Takže, obdoba námi tak diskutovaného Řeháka nebo co?


Martin Frolík

Příspěvek od Martin Frolík » 14 úno 2006 19:14

V prosinci jsem si kupoval u nich v Praze nůž.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

haluz

Příspěvek od jozsp111 » 14 úno 2006 19:15

Asi len smola, nenapadá ma prečo by mali končiť.
Skús tam ešte niečo napísať - mne odpísali za 2 dni,
mám od nich optiku Nikko silver 6x40 kupovanú
v novembri/listopadu 2005.

kontrolná otázka:

Máš dobre zapojený telefón a internet ?
:mrgreen:
Olaf

BVS

Příspěvek od Olaf » 14 úno 2006 19:21

Jozsp111- všechny ostatní e-maily bez problémů, ani v tom lednu nebyla žádná hláška, že by neprošel až dnes chybová hlášení 2x za sebou. Zkusím to tedy ještě jednou a uvidíme.
DANY

Příspěvek od DANY » 14 úno 2006 19:46

Brácha tam byl minulý pátek něco kupovat a měli normálně otevřeno a ani nic nenasvědčovalo že by měli zavírat.
Olaf

BVS

Příspěvek od Olaf » 14 úno 2006 19:54

Omlouvám se, zřejmě máte pravdu. Zkusil jsem to ještě jednou a s největší pravděpodobností mailík prošel. Jestli byla předtím nějaká závada na serveru, mám totiž bezdrátové spojení a to ne dlouho. Ale je mě divné, že ostatní e-maily procházely bez problému. Tak se nezlobte.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 14 úno 2006 20:18

jj
v poho
:wink:
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 16 úno 2006 10:52

V pondělí (13.února 2006) jsem u nich kupoval čištění a něco patron a v pohodě.Taky nevidím důvod, proč by to měli balit- vzhledem k jejich sortimentu se jim musí dařit poměrně slušně (i když je fakt, že by nebyli první, kdo v téhle branži zkrachoval systémem "z nuly na sto za pět vteřin"). Jinak jedna drobnost- mohli by aktualizovat svoje stránky trochu dynamičtěji. Mají vynikající internetovou prezentaci (když rychle potřebuju orientačně zjistit cenu čehokoli, tak jdu napřed na www.bvs.cz), ale jedna aktualizace za 100 let je trochu málo :wink: (mají tam např. Walther PP 7,65 Br., který pokud vím fakticky nemají na pultě už minimálně měsíc, naopak tam nemají inzerované některé brokové náboje, které ale na pultě mají...).
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 16 úno 2006 11:06

Čau Slime, tak jak si dopad u Řeháka?
Navnadils nás na nový přírůstek a kdenic tunic. Si měl dovolenou, ne? :wink:
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 16 úno 2006 11:15

Dovolenou jsem dal svojí hlavě 8) . Promiň, přiznávám, že jsem zapomněl. Čili abych to napravil: Koupil jsem u Ř&Ř Manurhin PP cal. .22 Long Rifle za 7995 Kč. Je to vážně parádní kousek. Sice je už trochu starší, je na něm vidět, že ho dost nosili a nejspíš i stříleli, ale za ty peníze fantazie. Lepší než originál Walther, zvlášť povrchová úprava vysoce lesklým černěním je přímo skvostná (bez diskuse lepší než u Waltherů). Levnější a lepší než originál- to už je skoro sci-fi. Navíc jsem dostal (zdarma) starší služební pouzdro (takže konstatuju, že se ke mně Ř&Ř zachoval víc než korektně- o tom pouzdru jsem původně nevěděl, takže mi ho klidně mohl upřít). Navíc je k němu originál krabice, která zvyšuje případnou sběratlelskou hodnotu minimálně o pár stovek.
Čili- skvělá pistolka, skutečně nemůžu chtít víc... (za ty peníze ani omylem :cry: )
Vím, že tady je to trochu mimo téma, ale když sis o to sem napsal, tak mi to snad ostatní odpustí...
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 16 úno 2006 11:36

K tematu chlapci, piste si SZ. Nemuzu prizpevky samostatne zarazovat k jednotlivym temtum (tridit). Jen rozdelit tema a dat novy nazev. Nebudu dublovat zase R&R.

Diky za pochopeni.
Odpovědět