Elektricky paralizator

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 08 říj 2005 18:32

Tyrichter píše:na airgunhunters.com, tedy jak já říkám, odvrácenou stranu Amerického snu, je tam chlap, kterej údajně ustřílel tímhle Drozdem k smrti jelena. Do té doby mi to přišlo jako celkem obyčejná větrovka. No ale - bůhví, jak zase kecali. Holt američané.

http://airgunhunters.com/images/hunting ... r%20EM.jpg
No pokud je to pravda... tak bych tomu "lovci" pral byt upichan k smrti vosami. Opravdu neuveritelne. Zrejme nejaky sadista.


Richi

Příspěvek od Richi » 08 říj 2005 19:25

Tyrichter píše:na airgunhunters.com, tedy jak já říkám, odvrácenou stranu Amerického snu, je tam chlap, kterej údajně ustřílel tímhle Drozdem k smrti jelena. Do té doby mi to přišlo jako celkem obyčejná větrovka. No ale - bůhví, jak zase kecali. Holt američané.
Obyčajný starý magor, ktorý rád týra zvieratá... už je jasné prečo jeleňa zastrelil (ustrielal) drozdom - pretože nemá ostrú zbraň (nechceli mu vidať ZP pre jeho imbecilitu).
Návštěvník

A vy jste normální?

Příspěvek od Návštěvník » 08 říj 2005 19:28

Aniž byste o tom cokoli věděli, kromě toho, že jste klikli na odkaz s obrázkem, tak už soudíte cizí duševní stav. Co začít u sebe?
Richi

Příspěvek od Richi » 08 říj 2005 19:42

Prosím ťa už radšej nič nepíš anonym.
Kocik

Re: A vy jste normální?

Příspěvek od Kocik » 08 říj 2005 20:31

Anonymous píše:Aniž byste o tom cokoli věděli, kromě toho, že jste klikli na odkaz s obrázkem, tak už soudíte cizí duševní stav. Co začít u sebe?
Další chytrolín (řada z vás si řiká jako ty Kocíku :D) Koukal sem se na to, a nedokazu si představit jak ho tim drozdom při 100m/s mohl zabít, i když střílí dávky...
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 09 říj 2005 00:29

Aha, tak komentář naštěstí vše vysvětlil, tedy že to byl jen fór. Taky jsem si řikal, že to je divný. Ale takovýhle vtípky od amíků střílející do veverek mě stejně nějak neberou.

Vance Fowler . 34" three point mule deer buck. Dressed out 235 pounds. Hart Mountain, Oregon. Taken with a double 6 round burst at a modified 1,000 round per minute using 3 1/2 ounce CO2 bottle on a bulk fed Drozd Bumble Bee .177 BB machine gun. (Joke)

Bohužel slovo joke bylo psáno poněkud menším a pro mne nezřetelným písmem, takže pardon za rozruch za takovou blbost. To se v tomto případě směju sám sobě.
Richi

Příspěvek od Richi » 09 říj 2005 00:37

Vtip / nevtip stále je to starý magor...
Kocik

Příspěvek od Kocik » 09 říj 2005 00:48

Tak jako tak, ustřílel jelena dávkama 6mm kuliček...
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 09 říj 2005 01:16

Ale neustřílel, kurňa :D ! Ježíši! Vodprásk ho zřejmě jinak! To je jako tvrdit, že jsem jelena ustřílel Slávií. To mi mohlo taky dojít, že to je konina!
Ale magor to je!
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 09 říj 2005 02:23

jj beztak nejaká pikačovina, bohužel debilů je všude dosti :? a takovýhle magory nevyímaje.

ALE ZPĚT K PŮVODNÍ MYŠLENCE :!:
Návštěvník

Zpět k původní myšlence

Příspěvek od Návštěvník » 09 říj 2005 07:24

Dělejte s tím co chcete, rozebírejte to a plácejte se navzájem po ramenou, ale anonym měl pravdu a vy s přezdívkami jste předvedli, jak jeden jako druhý jako třetí prostě jen hloupě prudíte, chcete omezovat ostatní a přitom o věci sami nic nevíte. A ještě neumíte číst, popř. si nevšimnete "malých písmen". Ještě že nechodím lesy, kde lovíte.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 09 říj 2005 18:08

Tak, po dlhšom čase k veci:
Ten drozd bez tej opierky nemusí byť až taký veľký, aj keď do vrecka ho nestrčíš.
NoName

Příspěvek od NoName » 14 lis 2005 19:41

chtěla jsem si pořídít paralyzator ale podle toho co jsem tu cetla tu vsichni tvrdite ze jeho ucinnost je tak mala ? proc to tedy prodavaji, maj to zakazat kdyz to nedokaze cloveka vysachovat na cas potrebny na "zmizeni". chjo co ted mam poridit :oops: :?: zbran nechci a pepraku moc neverim asi si koupim lekci sebeobrany a budu se modlit ze to vyuziju
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 lis 2005 19:57

NoName píše:chtěla jsem si pořídít paralyzator ale podle toho co jsem tu cetla tu vsichni tvrdite ze jeho ucinnost je tak mala ? proc to tedy prodavaji, maj to zakazat kdyz to nedokaze cloveka vysachovat na cas potrebny na "zmizeni". chjo co ted mam poridit :oops: :?: zbran nechci a pepraku moc neverim asi si koupim lekci sebeobrany a budu se modlit ze to vyuziju
Kup si ten peprak.
nespavec

Paralyzer

Příspěvek od nespavec » 14 lis 2005 19:59

Zkombinujte obojí,lekce i pepřovou pěnu a přidejte boty,ve kterých se dobře utíká.Pepřová pěna je zcela jistě lepší než paralyzer.Proč by zakazovali paralyzery,když se jejich prodejem dají točit peníze a nikomu neublíží?Copak dnes ještě někdo věří reklamě?Úžasný Henckelbach Horsta Fusche taky přece každý zná a nikdo ho nekupuje:-)
Odpovědět