Dva muzi v Ostrave ubodali chyceneho zlodeje

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 06 dub 2009 13:10

2kayakero: ja nevim proc,ale vsechny tve prispevky jsou neco mezi povidkami Simka a Grossmana a Stoparovym pruvodcem po galaxii. Bohuzel je musim cist,protoze se vyjadrujes skoro ke vsemu,ale ted jsi mi malicko vic zvednul mandle tim,ze za vrazdu bys dal symbolicky trest. Je pravda,ze tihle lumpove by potrebovali napraskat bicem do bezvedomi,ale co zneuzitelnost?! V dnesni dobe,kdy jsou s nejakou organizovanou skupinou propojeni i politici,si predstav,ze se treba pro nekoho stanes nepohodlnym a ten clovek uz se ani nebude rozmyslet,jak te odstrani,proste te za rohem verejne uboda,strci ti do ruky treba sve autoradio a dostane symbolicky trest,protoze to zahraje tak,ze ty jsi spatny zlodej a on slusnak,co mu z rozhorceni ruplo v bedne.

Takhle teda ne. Meli ho chytit,rozbit mu treba poradne hubu,neco zlomit,pak volat policajty a vzajemne si dosvedcit,ze na ne utocil atd atd. Ale ne nekoho zabit nozem! Nic neni cernobile,a kdo je tak spravedlivy a bezuhonny,aby byl v pravu,kdyz za kradez nekoho zabije?


Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 06 dub 2009 13:43

Zapomněl jsi ještě na Karla Maye a Hanse Christiana Andersena. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 06 dub 2009 14:00

Jo, od jedince co by zakázal nože a klíče dovolil nosit pouze ukončené kuličkou,aby se nedaly použít jako zbraň ty příběhy fakt sedí, ten člověk na mne dělá dojem malého ukecaného puberťáke s předkusem a uhry, který neví jak by na sebe upoutal pozornost......
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 06 dub 2009 14:02

-> dykmore:
Číst to po mně nemusíš, ani reagovat.
Omluva za rozvleklost, no1 is perfect.
___________________________________
Neměli ho zabíjet.
Jen lapnout a předat dál.
A pak vždy znova a znova - a sledovat, jak mu graduují tresty.


Ale už stalo se.
A já k tomu tvrdím, že:
1. to klidně přesto mohou být jinak slušní hodnotní lidé, které bych za sousedy bral a rád - trestat je co nejméně.
2. že programový celoživotní bezohledný parazit-zmetek-kriminálník je hrozbou pro tvůj život již svou (noční) přítomností, tedy: že jeho útok již započal a stále ještě trval. Zbytek si přeber.



____________________________
a ještě 1 otravnou literární odbočku:
Kdysi v Mladém světě proprali kriminálníka, který s klackem přepadl chataře, ten se ubránil, vyslechl si jeho trudný příběh, nechal ho vybrečet, dal mu najíst a ještě mu koupil lístek na autobus pryč. Zmetek příští stanici vystoupil, vrátil se pěšky, našel si sekeru a napodruhé ho už úspěšně zavraždil. Že jako mstu za křivdu z toho ponížení. Kdepak udělal chatař chybu?

Mám zkušenost, že takoví jsou kriminální paraziti téměř všichni. Jen žádný soucit s nimi, oni sami znají z citů jen sebelítost, jsou to vzteklí psi, žádní lidé.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 06 dub 2009 15:56

sem pro, kazdemu podle jeho zasluh...
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Odpovědět