Dva muzi v Ostrave ubodali chyceneho zlodeje

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 02 dub 2009 17:59

Ačkoli s Tebou v principu souhlasím, jsem přesvědčený o tom, že zloděj, lampasák, vrah, nebo pasák může být slušný a úctyhodný člověk. Co je to flaňdák netuším, pana profesora sice nijak neuctívám, ale respektuju ho.


Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 02 dub 2009 18:10

Jde o to že západní demokracie si zakládají na lidských právech. To je ale v mnoha případech jako házet perly sviním, a většina populace na to doplácí...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 02 dub 2009 18:17

A jak na to většina populace doplácí?

Nerozumím...
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 02 dub 2009 18:18

Flanďák je lidový výraz pro církevního zaměstanance.Už brát peníze od lidí(daně...) na opravu kostela lidí je přeci popírání existence Boha.

Pokud mě okrade číšnice v hospodě, od jaké částky je správné jí popravit ?Od 10kč,nebo 1000kč,nebo 10000kč,nebo 100 000kč.. ?
To je jen příklad,protože nikdo neposoudí co je malaá,nebo velká zlodějina.
Podle některých příspěvků je také jedno,jestli to udělala poprvé,nebo to dělá u každého.
Proto existuje taková věc jako je soud,který nám měří trest s přihlédnutím k minulosti.A odlišuje NÁS od těch druhých.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 dub 2009 18:35

To-nedojde
Soud nefunguje,kdo začne konflikt má na konflikt i dojet pak už ho nezačne.
Takže plivu i já na pseudohumanisty trpící opičí láskou k těm co stojí za málo.
Zásadně su pro to aby luzr a obecné ohrožení zmizelo z ulic.
PS:nemusely vědět že je recidivista,kradl loupil to stačí.Budu se opakovat ale pro ty co si stojí na veden,byla to jeho volba,on se rozhodl (opakovaně),no a s tím seznam a tvá teorie světového spiknutí nemá co dělat.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 02 dub 2009 19:19

kdo se dozaduje lidskych prav, mel by se nejprve jako clovek projevovat.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 02 dub 2009 19:36

To edelweiss

Cheš mi říct,že popravíš onu číšnici která tě okrade ?
Je to přece to samé jako zloděj z příběhu na Seznamu.
Já nejsem žádný humanista,ale člověka pro JEDNO autorádio bych popravit nedokázal.
Seznam se v povídce nezmiňuje co cenného měl zloděj z auta odnést,že ho to stálo život.

Ale bavíme se opět hypoteticky,protože Seznam je jen bulvár.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 dub 2009 19:50

No když mi tuhle vybrali autorádio za 4ku a na autě byla škoda za dalších 8 + měsíc sem sháněl okno a další věci,přičemž auto mně živí.Věř mi že z oči v oči chytnout lumpa,tak má totálně po srandě!!! :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 02 dub 2009 20:14

Rozumím,mě vybrali zatím jen chatu.
Zcizili jen konzervy a rum,ale zámečník s autogenem na futra,opravit dveře,starosti s fízlama,najeté kilometry protože je to všude daleko...

Přesto bych ani na místě nikoho pro to nepopravil.
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 02 dub 2009 21:10

Mno,člověk se nestačí divit...
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 03 dub 2009 00:16

To Edelweiss : diskutovat? Jo. Ale bacha na schvalování TČ a jiné emoce na střeleckém fóru.
Přijde nějakej psycholog-amatér typu JXD, usoudí že chceš vystřílet jesle ve kterých má díě Lucie Borhyová a máme po srandě všichni.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2009 10:31

Psycholog je na tom jako všeci,dokud sa to jeho netýká tak je humanita sama,no a párkrát mu vyberou auto,chatu a dům,popř.znásilní manželky a ideály sou v pr...i!!!
Takže bych přál všem těmto chytrolínům,odříkaného chleba největší krajíc!!!Zatím hřeší na to že jim se to prozatím nestalo a blbě pindaj.
Jinak emoce na fóru nejsou znakem skoro ničeho,emoce na ulici už ano a nemyslím si že se cokoli změní represí střelců či masivním odzbrojováním.Vždy má každý více než jen jednu možnost,tak to je dáno a žádný zákon,politik ani fízl za krdelí to nezmění.Dokonce ani cvokař 24h denně to neovlivní,to je jen trapná imitace že vše se dá měřit a kontrolovat,nedá vše totiž ,,nějak´´ vždy dopadne a my sa možeme jen dívat.
A nebuď dopředu předpokakaný,i když je to orgánům proti srsti tak za názor sa tu ještě moc zavírat nedá,bo systém imituje demokracii.
To by tebe zablikly za nick Německého oficíra a ikony neporanitelnosti už dávno!!!
:twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 03 dub 2009 11:44

Nejsem dopředu předpokakaný. Se zveřejňováním, třeba obrázků tlumičů nemám problém, přestože to někdo považuje za "návod k..." Jenže to by pak museli zakázat všechny knížky o zbraních.

Souhlas. Odzbrojování je na prd jak už nám ukázali v Anglii.

Proti psychologům nic nemám. Že je někdo psycholog neznamená že nesmí chodit střílet. Napsal jsem psycholog-amatér typu JXD.

Za prezentaci některých názorů se tu zavírat dá, zadržet tě můžou i za čísla.
Tzv. Právo projevu a právo po projevu.

Schvalování TČ je samo o sobě TČ. Zákon jak z Protektorátu, sed lex.
Toho kluka z Bydžovska vyhmátli přes net. Emoce už prostě něco znamenají i na netu.
Ať už chtěl tu školu vyhodit, nebo jenom machroval, myslím že bude mít pár dní zkažených.

Těžko mi může i ten nejradikálnější Antifák vyčítat Lettow Vorbecka, když to byl císařpánův plukovník a odpůrce Hitlera.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 06 dub 2009 11:39

->nedojde:
jo, bulvár, tlachy, překrouceniny pro sledovanost.
Ale reagujeme na modelovou situaci (možná jen bulvárem vymyšlenou): Ti 2 nejprve zavolali PČR, teprve pak ho zakuchli (a naivně se to snažlili zatlouct). Takže úmysl vraždy či popravu bych u nich nehledal, spíš jen pochybení. Podívej, když dohledáváš ve tmě zmetka, jde ti o život, máš nervy napjaté jak dráty. Pak stačí vážně málo, reakce vystřelí - a něštěstí hotové. A tihle parazitní hajzli se snaží hryzat do poslední chviličky. Netušíš co jim provedl, když už ho měli lapeného.


Vyprávěl chlap (200cm, >130kg svalů, bojový sportovec) od výjezdovky PČR v Plzni, že chytli 13-letého cigánka (<40kg) uteklého z pasťáku a ten když už nic nemohl, tak ho při nasazování klepet aspoň říznul žiletkou (dnes, v éře AIDS), kterou si při svlékání hadrů před prohlídkou schoval mezi půlky a pak si pro ni sáhl - a hned pak nasadil chytrolínský vítězoslavný úsměv mentála, jak slavně že policajta deklasoval a potrestal a začínal se vyšklebovat: tak jak to krysí cigi dělávají každému, o kom si myslí, že si na něho mohou troufnout aniž by za útok pak nějak zaplatili. A věřil (asi z filmů) že jemu se od policie pak nemůže stát nic, jelikož policie násilí po činu nevrací.

Ten policajt mu nejdřív žiletku vyrazil z ruky tonfou tak, že mu u toho roztřískal předloktí a záprstí ruky + prsty na fašírku masa a střípky kostí a pak do něj tenkrát jen mlátil (holejma, bez tonfy) ze všech sil, dokud mu nedošel dech (v pěstěné kondici, bylo to dlouho). Že byl profík, vyhýbal se vitálním zónám (takže ho nakonec nezabil) ale zato byl systematický, takže cigi skončil živý (to je ale stále velmi široký pojem), jen většinu větších kostí v těle měl dolámanou naněkolikrát, i po rekonvalescenci bude mít doživotně sníženou pohyblivost ve spoustě kloubů. Trochu přehnané, šetřilo se to, ale nakonec slouží dál bez postihu. Chceš mu to vyčítat?

Já naprosto pochopím, že v takové vypjaté chvíli, když ti (nebo tobě blízkému) chycený zmetek provede podobnou zbytečnou ohavnost - aby tě vychoval či dal najevo, že budeš doživotně čekat (a klepat se), až si pro tebe sáhne a opět ti pro své potěšení podobně ublíží, vyděsíš se, zazmatkuješ, vyhodnotíš ho jako trvalou doživotní hrozbu pro všechny své blízké a okamžitě ho rozstřílíš nebo rozkucháš na sračky. Není to dokonalá reakce, ale je vlastně velmi zdravá. Trest by za ni měl být, ale jen symbolický.


Zdali to proběhlo tak či jinak (či zda vůbec), samozřejmě nelze soudit. Ale mohlo to být.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 06 dub 2009 12:53

Hmm, takže jestli to dobře chápu, tak z cikána je teďka invalidní důchodce a já mu budu platit důchod až do jeho smrti... :roll:

Bych nechal ať mu to platí ten debilní policajt.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět