Dva muzi v Ostrave ubodali chyceneho zlodeje

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 30 bře 2009 16:40

loupezniku, recidivisty a podobny individua (vrahy, incestni uchyly, pedofily....) by mel patricne resit stat a je smutny ze to nakonec zustane na lidech kteri sou za to jeste potrestani.


CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 bře 2009 19:02

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/m ... -ohne.html

řezat,řezat,řezat a nakonec pověsit!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 30 bře 2009 20:09

Loupeznik píše:Je rozdíl někoho sejmout při obraně a nebo při utěku,když vím že sem ho před tím zmlátil a že už nic mého(kradeného)nemá,to je vražda!!!
Konečné slovo bude mať súd. Dovtedy platí prezumpcia neviny. Obrázek
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 01 dub 2009 11:16

Ale co prevence?Slušní lidé by měli mít právo zabránit zločinci v konání jeho trestné činnosti ještě dříve než s ní začal,a pokud možno mu znemožnit aby ji konal i v budoucnosti.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 01 dub 2009 17:43

ALKAJ píše:
Loupeznik píše:Je rozdíl někoho sejmout při obraně a nebo při utěku,když vím že sem ho před tím zmlátil a že už nic mého(kradeného)nemá,to je vražda!!!
Konečné slovo bude mať súd. Dovtedy platí prezumpcia neviny. Obrázek
Presumcí neviny se tady neoháněj, ta se na NO nevztahuje. Tam je jasné, že jsi zabil. Až během vyšetřování se teprve prokazuje, jestli jsi zabil oprávněně nebo neoprávněně.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 01 dub 2009 19:07

to edelweiss

"Byl to zasratý recidivista,už to by měl soud brát jak zákeřnou zbraň!!!"

Oni věděli, že to je recidivista?


"Za sebe řeknu jediné,víc takto rychle vyřešených hajzlíků."

Já si tedy nepřeju aby u nás vznikaly Vietnamské (ani žádné jiné) revoluční gardy. Jedna z vymožeností vyspělých států je nárok na spravedlivý soudní proces.

Tohle v Čechách nechci!

http://zmetek.bonzuje.cz/4331-padly-dal ... pravy.html
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 dub 2009 19:42

k Čechám tam si chtěj co chceš.
K soudům a polici-zmanipulované nic neřešící
ke zlodějům-KO je pro ně OK
Přeju pěkný den. :twisted:
PS:Kradl???tak co tu řešíme???Má co chtěl :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 02 dub 2009 11:52

hajzla ubodaného (navíc: zjevně v akci) škoda není.
Skláním se odvaze 2 chlapů, co měli odvahu dohledávat zmetka ve tmě jenom s plynovkou - kdy na ně z každého temného kouta mohl vystřelit. Dnes, kdy každý pubescent na útěku z pasťáku chodí nabitej, kudlu mají naprosto všichni. Já bych do toho nešel.


Jediné co je nutné prošetřit: zda ho třeba již zpoutaného nemučili nebo neutratili. Pak by to asi byla vražda.

Ale to, co zabili sice jistě byl hominid, ale nevyhoví přísnější definici pojmu "člověk", takže trest (i pokud jim prokážou že neodvraceli hrozbu) by měl být minimální.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 dub 2009 12:09

Bez diskuze je škoda každého zmařeného života,jakéhokoli tvora.Ovšem v tomto loupežném prefačním tlaku,je potřeba být otrlý,těchto bestií je rok od roku více a četnost napadení,krádeží + brutalita se stupňuje.Pokud to co se stalo odradí další strachem že dopadnou stejně,pak to až tak marné není.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 02 dub 2009 12:47

Já se nebráním věšení lidí typu Dutroux, ovšem až po odsouzení.
Lehčí případy se dají využít na nucené práce, které jsme ovšem u nás ještě neobjevili. On by si zločinec rozmyslel, zda bude z donucení pracovat v kamenolomu, nebo dobrovolně kdekoliv jinde.

Jentak ubodat zloděje, to je prostě moc.
Normální člověk tohle neudělá, takže ti "mstitelé" museli být nepříčetní, protože si snad nemohli myslet, že jim to projde.
Nebo je to možná projev kulturního obohacování o čemž by mohl vyprávět pobodaný celník.
Kdo tohle udělá tak spadá do kategorie opliec/šílenec/Vietnamec.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 dub 2009 14:30

No ještě jeden příměr,kdo má mnoho tomu ztráta milionu nepříjde až tak katastrofická.Kdo nemá nic a ani na složenky,toho i ukradená stokoruna rozpálí do běla,o tom že pak i malá částka je likvidační nemluvě. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 02 dub 2009 14:50

Já musím zaplatit pokutu MHD, přesto že to beru jako nespravedlnost
(deset min. prošlý lístek v průběhu jízdy autobusu, který z těch 10 min. 7 min. čeká v zácpě), tudíž jako krádež, nechal jsem revizora žít.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 02 dub 2009 15:12

nepochopils co ti eda rikal precti si to jeste jednou
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 02 dub 2009 17:16

Pochopil. Akorát jsem nenapsal, že jsem student a na rozdávání nemám.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
nedojde
Příspěvky: 128
Registrován: 05 srp 2008 19:01

Příspěvek od nedojde » 02 dub 2009 17:55

Je pěkný jak se tady hádáte o "informaci",kterou vám někdo předhodí.
Vy jste tam byli ? Vy jste jste to viděli ?
Seznam je soukromá firma a prodává "sledovanost".Proto vám předhodí cokoliv,jen aby jste spatřili reklamy.
A je vám jedno,jestli to je pravda nebo je to přibarvené,upravené,výmysl...aby vznikali další diskuze a tím reklama Seznamu.

Pokud by to byla pravda tak,jak to Seznam napsal,tak plivu na uživatele kteří takové jednání schvalují.Nejspíš patří někam k jihoafrickým žoldákům a házím je na hromadu s tím zlodějem,pasákama,vrahama,lampasákama,flaňdákama,Klausem....

Podle čeho ti dva asi na místě poznali,že je to dlouhodobý recidivista,kterého je třeba v zájmu společnosti popravit :?: :?: :?:
Odpovědět