Dva mladici v Ostrave pobodali tri deti, jedno bojuje o zivo

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od Apevia » 29 lis 2010 23:19

No tak to video lecos vysvětluje.... Jeden z druhů lidí, které opravdu, ale opravdu nemám rád...


Cogito ergo armatus sum.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 30 lis 2010 10:04

Stojím za tebou, napsal rapper útočníkovi, který pobodal děti (profil tohoto "inteligenta": http://bandzone.cz/rda)
Nevím proč, ale k hoperům, raperům, technařům a podobné sebrance cítím celoživotně velmi silnou averzi (doufám že se to zde nikoho nedotkne 8) ), ale jak vidím je tato moje podvědomá averze správná. Nikdy jsem vlastně nepochopil o čem má ta jejich "hudba" vlastně být a člověk na to aby ji poslouchal musí byt vážně asi tak trochu mimoň. Nejhorší je, že chudáčkovi ukřivděnýmu je teprve 16, takže dostane maximálně 10 let, při dobrým chování bude za 5 let venku a protože je mladistvý tak se nikdo ani nedozví jeho jméno - u tohohle vola je dobře, že třeba díky JůTůbku člověk aspoň ví o koho jde. Děsí mě ta představa, že se takovej mladistvej vrah nebo skorovrah po návratu z vězení nastěhuje vedle mě :x a já ani nemůžu vědět co je to za zm*da. U takhle závažnejch případů by měla být snížena trestní odpovědnost a sedět by měl jít naplno.
Naposledy upravil(a) Sharpshooter CZ200 S dne 06 pro 2010 21:17, celkem upraveno 1 x.
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
Art
Příspěvky: 385
Registrován: 23 lis 2009 22:12

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od Art » 30 lis 2010 10:36

těžko říc jak to bylo a co se tam vlastně stalo ( toho neomlouvám ,ale neznám okolnosti ,abych soudil )
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od PB » 03 pro 2010 22:57

jo tak tam to znám velmi dobře, i ty záběry z videa. kolem toho hřiště kde se to stalo pravidelně běhávám a všiml sem si že se tam poslední dobou večer slízala divná sebranka. škoda že ho někdo nevyřešil v rámci NO/KN.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 05 pro 2010 18:30

http://nifestgame.xf.cz/ Doufám, že tohle nikdo nemyslí vážně...
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
OneTouchy
Příspěvky: 757
Registrován: 03 srp 2010 21:42

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od OneTouchy » 06 pro 2010 20:32

...
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 05 říj 2011 00:33

Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
izak
Příspěvky: 64
Registrován: 04 srp 2011 22:20

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od izak » 08 říj 2011 21:13

Tak on si na silneho jedince netroufne, tihle lide jsou proste takovy, troufaji si jen na slabsi.

poslední varování ! pak už následuje BAN, tvé komentáře, byť jsou třeba pravdivé, nemají žádný odborný přínos do diskuze a rovnají se pouze hospodskému tlachání. Plevelení fóra takovými plky stěžuje ostatním v hledání odborných informací. Sil
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Dva mladíci v Ostravě pobodali tři děti, jedno bojuje o živo

Příspěvek od palong74 » 09 říj 2011 19:21

vsak oni si ho hošani v kriminale rozeberou.vrati se jako zneuctena robka :lol:
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Odpovědět