Diskuze k novym pravidlum diskuzniho fora

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 30 srp 2006 09:26

Kubajzz píše:Teda, při vší úctě, takovou blbost aby ti co odpovídají ještě kontrolovali, jestli už tady téma je, jsem ještě neslyšel.
A co takhle tohle fórum úplně uzavřít jen pro lidi co se znají, jako byla dřív hoba? To byste nechtěli.
A už mě taky docela štvou ty řeči o vysoké odbornosti fóra atd. Přestaňme se plácat po ramenou a nelžeme si do kapsy.
Tohle fórum funguje, protože lidi baví sem chodit, jestli je začnete čím dál víc omezovat, tak to špatně skončí. Někde jsem už psal o tom salámu, co se krájí po kolečkách...
Hlavne zadnou hysterii. Zatim se nic nedeje.
Forum ma takovou uroven jakou si ho pisatele udelaji.

Tohle forum rozhodne nebude zadna HOBA.


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 30 srp 2006 12:22

No právě. Zatím se nic neděje...
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Diskuze k novým pravidlům diskuzního fora

Příspěvek od vito » 30 srp 2006 13:46

Pokud tyhle, jak správně řekl admin, hysterické reakce jsou na základě mého příspěvku, beru ho oficiálně zpátky. Byla to dobrá vůle. nesetkala se s pochopením. V přádku, vox populi, vox dei.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 30 srp 2006 13:51

vito:

Bud v klidu. To je proste Kubajzz. :lol:

Necham to otevrene, necht se kazdy vyjadri. Treba nedam ani hlasovat.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Re: Diskuze k novým pravidlům diskuzního fora

Příspěvek od Slim Jim » 15 zář 2006 09:21

vito píše:Pokud tyhle, jak správně řekl admin, hysterické reakce jsou na základě mého příspěvku, beru ho oficiálně zpátky. Byla to dobrá vůle. nesetkala se s pochopením. V pořádku, vox populi, vox dei.
Nepovažuju to za dobrý nápad. Zdržovalo by mě to. Už takhle tu trávím víc času, než bych měl (resp. než se líbí mému šéfovi 8) ).
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Diskuze k novým pravidlům diskuzního fora

Příspěvek od vito » 15 zář 2006 13:22

Slim Jim: Znovu odkazuji na svůj poslední příspěvek. Já jsem ten návrh předložil, já ho beru zpět. Měl jsem pro to své důvody, které nyní již považuji za nepodstatné.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 18 zář 2006 10:39

To nebyl útok proti tobě, fakt že ne :wink: . Byl to jenom názor, nic víc (ostatně, Andy nás přece žádal, ať se vyjádříme, aby nemusel dávat hlasovat, ne :?: ). Neber to osobně.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Diskuze k novým pravidlům diskuzního fora

Příspěvek od vito » 18 zář 2006 13:22

Slim Jim: Vůbec to neberu osobně. Jak už jsem několikrát napsal, u takto úzce specializovaných odborníků vůbec nepředpokládám, že budou do diskuzí vkládat nevěcné nebo osobní pocity. Skutečně si myslím, že by se diskuze o mém návrhu měla zrušit. Já za svou osobu /a mám k tomu svůj důvod /, budu, zejména při prvním příspěvku, pečlivě zkoumat, zda se nejedná o double. :D
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Diskuze k novým pravidlům diskuzního fora

Příspěvek od Andy » 18 zář 2006 14:42

vito píše: Já za svou osobu /a mám k tomu svůj důvod /, budu, zejména při prvním příspěvku, pečlivě zkoumat, zda se nejedná o double. :D
Dekuju :)

O to vice se to ceni ... kdyz je to nepovinne :lol:
Miso

Příspěvek od Miso » 19 pro 2006 09:03

Napadla ma jedna mozno tazko realizovatelna vec (neviem nic o administracii fora).

Co keby sa temy vo fore viac rozclenily. Napr. Optika podla vyrobcov, prislusenstva, a podobne. Zlozite by bolo na zaciatku vytvorit strukturu, ale celkovo by to asi prospelo orientacii na fore a vyhladaniu uz zalozenych tem.
venda

Příspěvek od venda » 23 led 2007 09:23

pravidla jsou hezká, ale nenacházím tu upozornění pro airsoftové témata,
už to tu bylo mockrát. Pokud bude někdo chtít vědět něco o airsoftu, ať vyhledá příslušné fórum. Myslím si, že je to tak správné. Jinak jsem asi na nesprávném fóru.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 23 led 2007 10:18

Airsoftova zbran je taky zbran. Kategorie D.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 26 úno 2007 16:12

TTK píše:Zak jsem založil nové téma, kde by mi místo kecání o výhodách a nevýhodách plynových pistolí někdo poradil, kterej výrobek je nejlepší.... Byl jsem zamknut a upozorněn. To jsem toho tolik udělal admine ???? Že se chci na fóru něco dozvědět a ne jen číst jestli plynovku ANO či NE ! Fakt díky, hodně jsem se toho dozvěděl !
Takovych temat je tu spousty. Mohl jsi si nejake vybrat a tam se zeptat.
Ackoliv jsi byl upozornen, stale jsi nepochopil jak se tu chovat.

Nicmene nejsi prvni ani posledni co to nepochopil az do sve "smrti".
KILL KOMUNIST
Příspěvky: 2
Registrován: 15 dub 2007 01:03
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od KILL KOMUNIST » 15 dub 2007 03:27

Tak se už neškorpěte. Koukám, že se ani zdejšímu prostředí komunismus nevyhýbá. Omezovat je základ pokroku směrem do CCCP :!: .
Nicméně tomuto foru někdo věnuje čas, tak nechť jej spravuje jak uzná za vhodné.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 15 dub 2007 17:13

KILL KOMUNIST: pletes si pojem a prujem. Komunismus ti rika, co je dobre a nuti te k tomu. Kdezto tady, pokud se ti nekdo/neco nelibi, tak si klidne muzes odejit jinam, kde ti bude lepe :wink: , tj. jsi naprosto svobodny.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Odpovědět