Diskuze k novym pravidlum diskuzniho fora

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

novinky

Příspěvek od marosino » 25 bře 2008 16:38

mna by zaujímalo,na základe čoho ste presunuli thread,ktorý som prednedávnom založil na tému: novinky zo sveta airguns do oddelenia události.Chcel som rozvinúť diskusiu,na tému čo je nové v oblasti zbraní na stlačený vzduch.


Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: novinky

Příspěvek od tomcat » 25 bře 2008 23:22

asi preto ze sa jedna o diskusiu na takpovediac vseobecnu temu aj ked so zameranim na vzduchovy a nie o riesenie specifickeho problemu
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 26 bře 2008 07:52

aha,tak uz rozumiem... tak si idem pozriet rozplacy diaboliek a kuriozity,co je tam nového,tam sa riešia specifické problémy
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 26 bře 2008 19:48

To téma bylo přesunuto z několika důvodů:
1/ Události ze světa zbraní patří do UDÁLOSTÍ - jak logické...
2/ Má to velmi duchaplný název "novinky", nic lepšího už tě fakt napadnout nemohlo...

Omlouvám se, ale časově nestíhám, všiml jsem si toho balastu ve vzduchovkách, co nejdříve to pročistím... :wink:
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

odpoved

Příspěvek od marosino » 27 bře 2008 07:14

je to Vase fórum,robte si na nom ,čo chcete.Páči sa mi,kolko rozhorčených odpovedí som dostal na normálnu otázku.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

novinky

Příspěvek od WohlmuthOta » 06 dub 2008 15:37

To téma jsem jenom přesunul, tak nevím proč je okolo tolik humbuku. Můžeš normálně diskutovat dál... :lol:
P.S. Zmenši si ikonu, proč? To najdeš v pravidlech, bod 8.
Radek de Wartemberk

Jsem novej

Příspěvek od Radek de Wartemberk » 26 říj 2009 00:58

nerozumim tomu psani foneticky, to je jako ze nepsat jak se vyslovuje ale jak se pise ?? To je nsad samozrejmost ne ?? Diky Radek
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 31 říj 2009 10:09

Radek: Až si přečteš příspěvky některých těch gramotnějších, tak zjistítš, že to až taková samozřejmost není :-) Takže třeba ejrgan fakt nepsat :-)
Radek de Wartemberk

Silencer diky

Příspěvek od Radek de Wartemberk » 01 lis 2009 01:25

Ted je mi to jasne, Radek
dracekvo
Příspěvky: 162
Registrován: 23 srp 2010 13:22

Re: Diskuze k novym pravidlum diskuzniho fora

Příspěvek od dracekvo » 12 úno 2016 17:41

Ten bod 11 je velice nejasný.
Podmět ve větě je Podpis, takže běžný člověk pochopí, že veškerý navazující text je platný právě pro podpis, ale nikde už tam není, krom jednoho slova v nadpisu zmíněno, že je to i pro samotný příspěvěk.
Pidalin123
Příspěvky: 9
Registrován: 12 led 2016 15:18

Re: Diskuze k novym pravidlum diskuzniho fora

Příspěvek od Pidalin123 » 07 lis 2022 14:30

To s tou gramatikou v pravidlech je myšleno opravdu vážně, nebo to admin psal na apríla?
Při vší úctě, můžu se zeptat (bez urážky, opravdu mě to zajímá), co zdejší adminy vede k vynucování takových (při vší úctě) směšných věcí? Vždyť jde přece primárně o to téma a o to se něco dozvědět, tohle opravdu nepobírám. Mám to chápat tak, že když napíšu "bejt" tak dostanu ban? A platí to i pro Moraváky, nebo jenom pro Pražáky?
Jakože za "bejt" bude ban a za "zelené auta" nebude? Nebo naopak? Za tenhle komentář dostanu ban, tím jsem si jistý, už jenom proto, že mi tady chybí spousta čárek a citoval jsem bejt, ale pokud to tak je, tak asi stejně moc nemá smysl tady o něčem diskutovat. Snad není v pravidlech, že na konci posledního příspěvku nesmí být smajlík, tady se chce člověk třeba na něco zeptat a při odeslání příspěvku má pulz 180, připomíná mi to školu, člověk má co říct a spousta věcí ho zajímá, ale bojí se zeptat aby něco neřekl špatně. :D
Odpovědět