Diana 350 Magnum a optika

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Adrian
Příspěvky: 111
Registrován: 16 říj 2006 10:37
Bydliště: Rožňava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Diana 350 Magnum a optika

Příspěvek od Adrian » 25 zář 2009 19:53

Tak som tohto tyzdna kupil Dianu 350 Magnum.

http://www.dynax.eu/e-shop/action/produ ... c/89.xhtml

Vzduchovecka je to dobra, hlavne silna. Mam otazku ohladom optiky. Zobral som aj original montaz Diana Special magnum jednodielnu, ktora na puske sedi ako uliata, ma aj ochranu proti posunutiu. Mal som doma volny puskohlad Walther 6x42 a osadil som ho do tej montaze. Dnes som bol prvy krat strielat. Zo zaciatku vsetko OK, nastrelil som optiku a chvilu bolo vsetko v poriadku. Po asi 10 minutach strielania sa vsak puskohlad zacal v montazi pootacat dolava. Preveril som upevnenie a este viac podotahoval skrutky v montazi. Znovu som to nastrelil, ale o pol hodinu zasa to iste. Uz som nechcel dotahovat inbusove skrutky, bal som sa ze pretrhnem zavit. Montaz sa neposunula, pozeral som na to, ale puskohlad sa znovu pootocil do strany. Myslite , ze to je prilis silnou zbranou, alebo radsej pouzit original dvojdielnu montaz, co bola pri puskohlade? Varianta by bola aj kupit original puskohlad Diana 4x32 Magnum, vraj je stavany presne na tuto zbran. Stretli ste sa uz s niecim takym? Stalo sa mi to prvy krat.


Anschutz 64 MPR + "BIG Nikko" 10-50x60 + BKL + Harris 1A2
w w w . s p o r t o v a s t r e l b a . s k
www.ssk-gemerskapoloma.sk
Odpovědět