DESERT EAGLE PLYNOVKA???

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

anonym

DESERT EAGLE PLYNOVKA???

Příspěvek od anonym » 25 srp 2005 02:06

Chtěl bych se zeptat jestli se u nás dá sehnat Desert Eagle jako plynovka? Popřípadě nějáký e-shop, prohledal jsem snad všechny, ale nikde jsem nic nenašel. Jen na tomto foru zmínku o tom, že se prodává někde v Olomouci.


Kritik

Re: DESERT EAGLE PLYNOVKA???

Příspěvek od Kritik » 25 srp 2005 07:36

anonym píše:Chtěl bych se zeptat jestli se u nás dá sehnat Desert Eagle jako plynovka? Popřípadě nějáký e-shop, prohledal jsem snad všechny, ale nikde jsem nic nenašel. Jen na tomto foru zmínku o tom, že se prodává někde v Olomouci.
Jestli si neděláš srandu tak jsi pakosta nejhoršího kalibru. Kdo by chtěl tahat takhle velkej krám a střílet z něj jen trochu smradu? To si do kapsy raději narvu tchoře - vyjde to nastejno a ještě mi to bude líp ladit k oblečení.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: DESERT EAGLE PLYNOVKA???

Příspěvek od Andy » 25 srp 2005 08:04

Kritik píše:
anonym píše:Chtěl bych se zeptat jestli se u nás dá sehnat Desert Eagle jako plynovka? Popřípadě nějáký e-shop, prohledal jsem snad všechny, ale nikde jsem nic nenašel. Jen na tomto foru zmínku o tom, že se prodává někde v Olomouci.
Jestli si neděláš srandu tak jsi pakosta nejhoršího kalibru. Kdo by chtěl tahat takhle velkej krám a střílet z něj jen trochu smradu? To si do kapsy raději narvu tchoře - vyjde to nastejno a ještě mi to bude líp ladit k oblečení.
Navic tchor je mnohem lehci a ohebny. Jiste te nebude pod sakem tlacit. :-) O efektu nepochybuj... staci ho vyndat a rychle zamavat utocnikovi pred oblicejem. Uvidis jak pozene.
anonym

Příspěvek od anonym » 25 srp 2005 14:33

Kritik : než začneš kritizovat můj příspěvek vysvětlím ti pár věcí. Toho deserta sháním jako plynovku, protože chci nějákou repliku této pistole. Takže nevím jak si přišel na to, že ji budu tahat u sebe. Je vidět, že jsi fakt rozený kritik. Nicméně bych byl rád za nějákou smyslupnlou odpověď na můj dotaz. Díky všem
joot

Příspěvek od joot » 25 srp 2005 15:51

anonym píše:Kritik : než začneš kritizovat můj příspěvek vysvětlím ti pár věcí. Toho deserta sháním jako plynovku, protože chci nějákou repliku této pistole. Takže nevím jak si přišel na to, že ji budu tahat u sebe. Je vidět, že jsi fakt rozený kritik. Nicméně bych byl rád za nějákou smyslupnlou odpověď na můj dotaz. Díky všem
Nejdostupnější pro tebe bude asi airsoftová varianta.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 srp 2005 15:59

joot píše:
anonym píše:Kritik : než začneš kritizovat můj příspěvek vysvětlím ti pár věcí. Toho deserta sháním jako plynovku, protože chci nějákou repliku této pistole. Takže nevím jak si přišel na to, že ji budu tahat u sebe. Je vidět, že jsi fakt rozený kritik. Nicméně bych byl rád za nějákou smyslupnlou odpověď na můj dotaz. Díky všem
Nejdostupnější pro tebe bude asi airsoftová varianta.
Tak. No a nebo zajit do cukrarstvi a pozadat o zdarilou repliku v perniku.
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 25 srp 2005 17:24

Beru tě za slovo, Andy. O minulých vánocích jsem vyrobil z perníku Thompson 1928. Není sice moc zdařen, ale jsem na něj hrdý!
Přílohy
Samopal pr.jpg
Dranwald
Příspěvky: 10
Registrován: 22 srp 2005 21:22

Příspěvek od Dranwald » 25 srp 2005 17:38

anonym píše:Kritik : než začneš kritizovat můj příspěvek vysvětlím ti pár věcí. Toho deserta sháním jako plynovku, protože chci nějákou repliku této pistole. Takže nevím jak si přišel na to, že ji budu tahat u sebe. Je vidět, že jsi fakt rozený kritik. Nicméně bych byl rád za nějákou smyslupnlou odpověď na můj dotaz. Díky všem
Nic jsi s toho nedělej. Na tomto foru se bud baví pár lidí mezi sebou a nebo se hádají. To je celkem škoda :(
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 srp 2005 17:45

Tyrichter píše:Beru tě za slovo, Andy. O minulých vánocích jsem vyrobil z perníku Thompson 1928. Není sice moc zdařen, ale jsem na něj hrdý!
Jeeee to je parada... hned bych si kousnul :-)) nebo vystrelil?
Návštěvník

Cena pro vítěze korespondenční soutěže v 22lr?

Příspěvek od Návštěvník » 25 srp 2005 18:29

:-) Ovšem musel by ji nabídnout pan perníkář.
anonym

Příspěvek od anonym » 25 srp 2005 19:10

Že jsem se vůbec na něco ptal, pěkně se ta diskuze zvrhla. No nicméně jsem
jsem na zahraničníh serverech nějákž objevil. Ale u nás asi nic.
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 25 srp 2005 21:57

No, nejlevnější budeš mít asi tu airsoft verzi, e-shopy máš na adresách airsofthouse.cz, anareus.cz, airsoftguns.cz, airsoftshop.cz. Doporučoval bych manuál od UHC nebo podobnou levnotu. Hlavně nekupuj stříbrnou verzi, jelikož je to plast kterej se odře a za chvilku z něj máš flekaýho "dalmatina". Pro tvé účely jako replika asi dostačující.



Jinak o osudu perníkového Thompsona bylo již rozhodnuto. Věnoval jsem ho kamarádovi. Nyní již o něm nemám informací.
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 25 srp 2005 22:02

Jinak plynovky modelů DE vyrábí německá firma Umarex. Obrať se buď na ni, nebo na pobočku v ČR. U nás má zastoupení i ve firmě ALFA-PROJ. Koukni na jejich stránky.

http://www.alfa-proj.cz/predstavujeme-s ... index1.php
eerr

Příspěvek od eerr » 26 srp 2005 07:07

Zkus mrknout na www.supra.cz/zbozi/zbrane/plynovky.html číslo zboží 311171.Je to "signální pistole" s výšlehem mimo osu hlavně.Cena 2910,-.
anonym

Příspěvek od anonym » 26 srp 2005 18:34

Díky, konečně někdo schopnej mi rozumně odpovědět. Nicméně bych chtěl stříbrnou variantu a tu jsem nenašel ani nikde v zahraničí, takže předpokládám, že se nevyrábí. Ale už jsem si dneska koupil plynovku(RECK MIAMI 92 stříbrná). Toho deserta si koupím časem určitě taky.
Odpovědět