Dersol Brno

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
sakalll3
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2019 17:54

Dersol Brno

Příspěvek od sakalll3 » 13 bře 2019 09:40

Dobry den chcel by som sa s vami podelit o skusenost s nakupom u firmy Dersol Brno ktorej konatelom je Radek Solar a prevadzkuje eshopy "naboje-prebijeni.cz" a "naboje-prebijanie.sk" a taktiez facebookovu stranku "Přebíjení-Reloading".

V decembri 2016 som si u firmy dersol objednal 10 000 kusov striel. Dodnes mi bolo dodané len 6500 kusov striel aj to trvalo dva roky a dodali mi ich na tri krat po asi 10 telefonatoch, pricom v kazdom telefonate ma ubezpecovali ze za dva tyzdne strely pridu a zbytok mi dodaju.

Zhruba pred dvomi mesiacmi mi dosla trpezlivost a ziadal som zvysok sumy dobropisovat. Poslal som cislo uctu a pan mi potvrdil ze mi peniaze poslali naspet. Dodnes mi ziadne peniaze neprisli a cislo uctu som niekolko krat skontroloval.

Aktualna situacia je ze mi firma Dersol zhruba 3 tyzdne neodpisuje na maily, neodpisuje mi ani na spravy na facebooku , nedvihaju telefon a neposlali mi ani potvrdenie o platbe ktore mi slubili poslat mailom.

Takze odporucam kazdemu zvazit kupu tovaru cez tuto firmu a cez tieto eshopy.


neznalek001
Příspěvky: 42
Registrován: 29 led 2015 08:24

Re: Dersol Brno

Příspěvek od neznalek001 » 13 bře 2019 18:12

Chystá se na ně žaloba. Víc je na foru zbranekvalitne. Já přišel cca o 8000- ale jsou tam lidi co tratili mnohem víc.
Odpovědět