Denni studium obor Puskar

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
lukinn47
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2014 14:27

Denní studium obor Puškař

Příspěvek od lukinn47 » 04 lis 2014 14:34

Jsem v 9.třidě a rozhodují se zda jít na puškaře do Brna na SŠTE a nebo do Uherského Brodu na COPt.Prosím o radu zda má s tímto studiem na těchto školách někdo zkušenost... Děkuji


Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Denní studium obor Puškař

Příspěvek od Warthog » 06 lis 2014 10:53

Já bych se držet dál od CZUB, tedy Brno.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
pufik
Příspěvky: 73
Registrován: 14 dub 2012 08:23

Re: Denní studium obor Puškař

Příspěvek od pufik » 07 lis 2014 09:40

Proč? Nějaká osobní zkušenost s onou školou nebo jen JPP a všechno z Brodu přeci špatné...?
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Denní studium obor Puškař

Příspěvek od Warthog » 07 lis 2014 23:04

Nemám osobní zkušenost se školou, ale s pár lidmi z CZUB a spřátelených firem. Já nepopírám, že jsou tam i opravdoví odborníci a že některé věci se v poslední době trochu mění, ale pořád z toho mám takový dojem, který bych v angličtině popsal slovem „sloppy“.

Pokud tam jde na rekvalifikační kurs někdo dospělý, kdo už něco málo o světě ví, je to asi v pohodě. Ale učit se zrova tam pracovní návyky na začátku kariéry mi přijde docela riskantní.

Takový příklad z nedávné doby - jednomu zde přítomnému se roztrhla hlaveň na pistoli. Někdo v CZUB, kde se ty hlavně vyrábějí, se při objednávce kulatiny neobtěžoval říct dodavateli, na co ta kulatina je a že musí fakt být nejvyšší kvality.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Odpovědět