Debata s Novinarem

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 20 úno 2006 22:21

Divím se vám, že se s "panem Novinářem" ještě bavíte. Já už ho ignoruju a jsem spokojený člověk. Když ho budou ignorovat všichni, přestane ho to bavit.


Si vis pacem, para bellum.
nefico

Příspěvek od nefico » 21 úno 2006 00:40

Co je na tom ale skutečně ohromující, že z vás, fanoušků zbraní, se nenašel jediný, který by ho vykázal do patřičných mezí. A četlo vás to několik desítek.

Z toho jasně vyplývá, že vám takovéhle pohrůžky přijdou docela normální. V tom případě si s tímhle šílencem v ničem nezadáte.
v inom threade sme dávnejšie viacerí skonštatovali, že joszp111 nie je celkom OK, jeho slová ma v mojom presvedčení len utvrdili, ale nemienim druhý krát reagovať na jeho výplody, jednoducho s ním nebudem ďalej diskutovať, takisto ako nemá význam pokračovať v tejto debate, lebo to k ničomu nevedie ...
Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 347
Registrován: 14 úno 2006 12:07

Prekrúcanie faktov...

Příspěvek od Igrlik » 21 úno 2006 09:20

Novinář píše: Připomínám, že Jozsp111 mi tady napsal: "musíš len umrieť a dúfam, že taký ako ty vymrú čím skôr, možno Vám k tomu niekedy aj pomôžem."

A za celou tuhle debatu se nenašel jediný slušný občan, který by Jozsp111 řekl, že říká něco, co nemá. (Jen Andy opatrně připouštěl, že to je magor). Opakuji, že podle toho se dá soudit jediné - pokládáte takové výhrůžky za normální.

Myslíte, že jsem takový blázen, abych takovéhle společnosti sdělil svoji identitu?
Novinár, mám taký dojem, že si už paranoidný. Nech už si ktokoľvek čokoľvek myslí o Jozsp111, jeho vyššie citované slová nemajú nič spoločné s hrozbou zbraňou, ako sa nám snažíš nahovoriť. Jozsp111 Ťa napríklad môže svojimi príspevkami provokovať a rozčúliť tak, až Ťa z toho klepne, a to sa za odsúdeniahodnú vyhrážku násilím v žiadnom prípade nedá pokladať a teda ani odsúdiť... Tak tu nemanipuluj verejnú mienku!!!
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 21 úno 2006 10:05

Ja jsem jen rad, ze se Novinar konecne vybarvil. Na zacatku sice verejne deklaroval, ze nema nic proti legalnim drzitelum zbrani a ze je jednim z nas, nebot sam ma ZP. Ted uz konecne vime, co je zac.
Vsimnete si, jak zacal pouzivat odlisne osoby, cituji " nikdo z VAS, fanousku zbrani".
Oznacil nas vsechny za silence a psychopaty, a dokonce za potencionalni vrahy ( presneji oznacil tak jospa1111 a napsal, ze si s nim v nicem nezadame ). Dale uvedl, ze mame nizkou inteligenci, kdyz nam testy na ZP prijdou obtizne. A take uvedl, ze by se urady meli zasadit o to, abychom my, ( psychopati ) nemeli moznost drzet zbran. Takze konecne zname jeho postoj a vime, co jako novinar ( a bohuzel pry zamestnany v jednim z nectenejsich deniku ) pro toto bude o delat. Zase bude past tendencni clanky ( urcite ne ty vyvazene ).
Diky sve paranoie se boji byt jen zaregistrovat, ac mu tim nic nerozi. To je podle mne deformace z jeho zamestnani, kde se musi obavat spravedlive odplaty od tech, ktere ve svych clancich ocernuje a urazi tak, jako tady nas.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 21 úno 2006 13:49

Ja mam spis pocit, ze "novinar" provokuje nesmyslama schvalne a vylozene ceka, az nekdo v nadsazce neco prezene (ano, jasop1111 nebo jak se jmenuje to prehnal, ale nadsazka je tam zcela jednoznacna), chytne se teto nadsazky a dal bude rejpat, ze majitele zbrani jsou psychopati, kdyz nekoho neokrikl.
Takze par nadsazek, aby pan novinar mel duvod se chytat slovicek :-)
"Novinari do plynu"... No mozna bude stacit jedna (nadsazka)... :-)
Bere to snad nekdo vazne? Pokud ano, ran prispevek zedituju...
Návštěvník

Správně, Uragán D na ně!

Příspěvek od Návštěvník » 21 úno 2006 16:13

:-)
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 21 úno 2006 16:22

Vidíte, jeden politik prohlásil, že novínáři jsou prasata (on to řekl ještě poněkud méně vybíravě i když to označení začínalo na stejné písmenko).

A novináři mu to dodnes nemoho zapomenout.

Už chápu Špidlínovo označení, že novináři budují virtuální realitu. Začínám mít pocit, že se jim nedá moc věřit.
Naposledy upravil(a) HanuIv dne 22 úno 2006 17:24, celkem upraveno 1 x.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 21 úno 2006 16:51

nefico píše:
Co je na tom ale skutečně ohromující, že z vás, fanoušků zbraní, se nenašel jediný, který by ho vykázal do patřičných mezí. A četlo vás to několik desítek.

Z toho jasně vyplývá, že vám takovéhle pohrůžky přijdou docela normální. V tom případě si s tímhle šílencem v ničem nezadáte.
v inom threade sme dávnejšie viacerí skonštatovali, že joszp111 nie je celkom OK, jeho slová ma v mojom presvedčení len utvrdili, ale nemienim druhý krát reagovať na jeho výplody, jednoducho s ním nebudem ďalej diskutovať, takisto ako nemá význam pokračovať v tejto debate, lebo to k ničomu nevedie ...
Mala by viesť k pravde, na to debaty sú.

Ak ma niekto môže presvedčiť pomocou dôkazov, že nesprávne myslím,
alebo konám, rád sa zmením, pretože hľadám pravdu. kt. ešte nikdy
nikomu neuškodila, škodu môže totiž utrpieť len ten, kto zostáva pri
svojej nevedomosti a omyle. Taký ľudia totiž škodu aj spôsobujú.

To nefico:

Môžeš mi prosím povedať, podľa čoho súdiš že nie som OK ?
Prečo to čo hovorím nie je pravda ? Vieš argumentovať a presvedčiť
ma o opaku (viď. hore) ? Asi nie . :?

Zaregistruj sa a pošli mi SZ. Nikoho to nebude zaujímať.
:!: :idea:
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

zbabelec

Příspěvek od jozsp111 » 22 úno 2006 20:55

Novinár sa nám nejako vytratil z diskusie ...... a ja som tak
dúfal, že sa regne ..... :cry:

Asi išiel informovať orgány činné v trestnom konaní, keď som
mu tam napísal meno. :lol: :lol: :lol:

No nič, nech za mňa novinárom natrháva prdele Miloš Zeman.
8)
bman

Příspěvek od bman » 22 úno 2006 21:21

to Novinar: pokud si to teda ještě přečteš.
Jak si můžeš dovolit na základě jednoho příspěvku, osočit celou jednu skupinu obyvatel?
Mě se to vše jeví tak, že si jenom prostý provokatér, který nemá co dělat!!!!
:evil:
Pokud si opravdu novinář, tak se sakra chovej aspoň trochu jako profesionál.

Představ si, že já sem tu pár dní nebyl, tak sem ten příspěvek ani nečetl. A za další,
čtu jen to co mě zajímá a opravdu nemám čas reagovat na každou kravinu, kterou sem někdo napíše.
A "normální" člověk se nad takovým příspěvkem povznese, protože ví, že je to na diskuzním fóru a že se sem kraviny píšou. Až Ti někdo začne vyhrožovat a napíše sem 20 takovejch podobnej příspěvků, tak teprve potom bych se nad tím pozastavil.
Přemýšlej trochu!
Pokud jenom provokuješ, tak se di bodnout a neotravuj tady!!! :twisted:
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: zbabelec

Příspěvek od Ares » 22 úno 2006 22:26

jozsp111 píše:Novinár sa nám nejako vytratil z diskusie ...... a ja som tak
dúfal, že sa regne ..... :cry:

Asi išiel informovať orgány činné v trestnom konaní, keď som
mu tam napísal meno. :lol: :lol: :lol:

No nič, nech za mňa novinárom natrháva prdele Miloš Zeman.
8)
spíš čti pořádně noviny .. možná tam tvoje jméno bude
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Re: zbabelec

Příspěvek od jozsp111 » 22 úno 2006 23:43

Ares píše:
jozsp111 píše:Novinár sa nám nejako vytratil z diskusie ...... a ja som tak
dúfal, že sa regne ..... :cry:

Asi išiel informovať orgány činné v trestnom konaní, keď som
mu tam napísal meno. :lol: :lol: :lol:

No nič, nech za mňa novinárom natrháva prdele Miloš Zeman.
8)
spíš čti pořádně noviny .. možná tam tvoje jméno bude
jj :lol:
Ak ma niekde uvidíš, daj vedieť, ja tomu hovorím:
za 3 dni slávny a mediálne známy ... :lol: 8)

Celkovo, ja sa tlačou takmer vôbec nezaoberám.
Asi raz za pol roka si kúpim časák, väčšinou motoristický a pod.
Konzumovať bulvár a americkú propagandu teda nemusím :mrgreen:
Chytá ma žalúdočná nevoľnosť ... :lol: :lol: :lol:
nefico

Příspěvek od nefico » 23 úno 2006 03:16

jozsp111:
Ospravedlňujem sa za to, čo som napísal, že nie si normálny a nie si OK.

Si len veľmi mladý a neskúsený.

Z tvojho mladíckeho elánu vyplýva množstvo príspevkov a tvojmu veku primerané (pomýlené) názory. Kroť emócie, uvedom si, že sa bavíš s ľuďmi, ktorí sú 2 - 3 krát starší ako ty, tak sa nečuduj, že niektoré veci chápu ináč ako ty (napr. ´hrozba´ likvidáciou novinárov).

andy:
Obvinenie z nedostatku zdravého rozumu bolo verejné, preto aj omluva nie cez SZ. Pod nickom nefico na serveri končím (bola to len okamžitá reakcia na bláboly nevyzretého mladíka). Som registrovaný pod iným nickom a rád sa zapojím do odborných diskusií. Táto debata nie je o zbraniach a strelive, je - slušne povedané - o ničom.
Ďakujem za pochopenie.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

SZ

Příspěvek od jozsp111 » 23 úno 2006 14:20

To nefico:

Pošli mi SZ, mám ešte pár dotazov.
Myslím, že moje odlišné názory sú podmienené inýmy poznatkami,
ako má 99% ľudí a tam sa tvorí priestor na vznik môho odlišného
názoru. :)
Ako som už spomínal, zaoberám sa problematikou globalizácie
už asi 2 roky a zjednodušene povedané: Všetko so všetkým súvisí.
A tieto skryté súvislosti mnohým unikajú v dnešnom chaose,
lebo majú problémy vlastné a nemajú čas zaoberať sa nepochybne
tak ťažkou komplikovanou a rozsiahlou témou.

Pochopím ak nenapíšeš, ale ubezpečujem Ťa, ze nemám potrebu
hovoriť okoliu aký je tvoj druhý nick.
8)
Jarda

Příspěvek od Jarda » 25 úno 2006 20:06

Novinář píše:Ondro,
jaké relevantní a ověřitelné poznatky lze načerpat z internetového fóra, jako je tohle? Takhle noviny naštěstí nepracujou.
Pokud jde o vraždu Františka Mrázka, média čerpala informace převážně od policie. Uznávám, že to nemusí být spolehlivý zdroj, ale rozhodně je věrohodnější než nějaký internetový rozumbrada, jako jsi ty.
Tu vraždu vyšetřovali Lottesovi lidi z pražské kriminálky, než to předali na "organizovaný zločin". To jsou zkušení chlapi, kteří už takových mordů viděli řadu.
Kolik jsi jich viděl ty?
Vážený novináři, nic proti Vám osobně, ale užil jsem si před pár lety své s jistou paní "novinářkou" která pak tvrdila, že informaci dostala od jistého náměstka a pak se ukázalo, že jí to řekl kolega, který byl na tiskovce, ale ona to špatně pochopila. A pokud tady tvrdíš, že máš info rovnou od Pepy L. tak si myslím, že lžeš. V tom týmu jsem dělal s Josefem dost dlouha a ty lidi znám. A jsem přesvědčen, že by Ti neřekl žádnou informaci spojenou s vyšetřováním a už vůbec ne takové hamotiny co se psaly. Vůbec mtu nemluv o prověrce informací a jak zjišťujete a ověřujete jejich validitu. Právě díky takovým novinářům a pracovníkům jisté TV jsem se musel delší dobu s celou rodinou schovávat a to jako policista naštěstí bez problémů. Byli to právě novináři a onem pracovník TV, kteří naservrovali mé jméno i celou rodinu právě jistému zahraničnímu podsvětí.

Tak jaká je vlastně vaše novinářská morálka? Jdete jen po senzacích a pak i když vám přikáže soud se omluvit tak napíšete velice malými písmeny pardon omlouváme se. Ale asi nikdo z vás se nezamzslí nad tím co komu způsobí. Ovšem když se to stane někomu z vás to pak držíte dohromady a odvoláváte se na demokracii a zákony. Uvedu příklad, když jsem u soudu předložil důkazy o spojení jistého redaktora s oním podsvětím a o tom jak dříve pracoval v jejich ochrance a žádal o zveřejnění právě vy novináři jste křičeli, že by ho to mohlo ohrozit na životě. Ale, že jste neprávem ohrozili mne a moji rodinu to už nikoho z vaší branže nevadilo.

Nechci tvrdit, že vy osobně patříte mezi takové lidi, ale toto je moje osobní zkušenost.
S pozdravem
Jaroslav
Zamčeno