Daystate Grand Prix

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 21 lis 2008 21:27

...
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 22 lis 2008 15:23, celkem upraveno 1 x.


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
happymoos

Příspěvek od happymoos » 21 lis 2008 21:29

nejni to náhodou trejd o daystate MERLIN S ???
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 21 lis 2008 21:30

...
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 22 lis 2008 15:22, celkem upraveno 1 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 21 lis 2008 21:39

...
Naposledy upravil(a) Kubin. dne 24 lis 2008 14:49, celkem upraveno 1 x.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
LeMond

Příspěvek od LeMond » 21 lis 2008 21:45

Jen se připojím na téma Daystate a old-school pohled na tu elektroniku v Grand Prix nebo třeba v Air-Wolfu MVT. Jde o to, co od toho člověk čeká. Ale kdo si u pušku koupí, ať ani neuvažuje, že z toho bude střílet třeba za deset let. Možná jo, ale spíš se to v té elektronice někde podělá, postupem doby zoxiduje kde co, proudy se změní a už to prostě nebude ono. A bude to na kompletní výměnu, akorát, že to těch letech už nebude k mání a může se stát, že flinta za 1700 liber bude viset ve vitríně a už ani neplivne. Ale mě se docela líbí.
Uživatelský avatar
igi_79
Příspěvky: 183
Registrován: 20 srp 2008 23:24
Bydliště: Praha, Roznava (SR), Kosice (SR)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od igi_79 » 21 lis 2008 22:30

Ziadne pravidlo "české forum - čeština" medzi pravidlami fora nie je - nerozumie len kto nechce. Alegoriou (http://cs.wikipedia.org/wiki/Alegorie) o tom ako si A. nedovidi za koniec hlavne Evo som sa snazil dat zapravdu Kabajzzovym nazorom v predchadzajucich prispevkoch.

Na tej Grand Prix ma najviac sokuje jej prudukcia: 20 kusov mesacne. Kto si chce na jar zastrielat ma poslednu moznost poslat objednavku. Myslim ze aj ked bude v nej elektronika o 10 rokov mozno zla, hodnota tejto zbrane ako zberatelskeho kusu bude viac ako 1700 GBP.
Solus

Příspěvek od Solus » 21 lis 2008 22:37

Sám sem československo už vůbec nezažil, ale kdo nerozumí aspoň psané slovenštině ( samozřejmně kromě pár úplně odlišnejch slov ) je pro mě s prominutím pěknej trubiroh a blb. O češtině rači mlčim :wink: Střílim s qb 78, to je asi docela patrný z podpisu, a co, měl bych se za to stydět? Jo jasně, nemám nejdražší větrovku na tomhle foru, tak co tady vůbec něco kecám. Neřikám, že je Evo horší/lepší než tahle Daystate, jenom mě nebaví Alexusovo přesvědčování každýho o tom, že jen ON má pravdu, a když mu dojdou argumenty tak začne plkat o kravinách a napadat ostatní... Howgh
Naposledy upravil(a) Solus dne 21 lis 2008 22:47, celkem upraveno 1 x.
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 21 lis 2008 22:39

... a ked je to akoze cesky web tak co? Poproste admina aby vsetkych zahranicnych zablokoval... Krepáň! (v google nehladaj)
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 21 lis 2008 23:03

Ale no tak!!! Copak nevidíte, že Alex jen zkouší, co kdo vydrží? Už jen to jeho nesmyslné srovnání předmětu diskuze s EVII... Kromě toho, že je to taky puška, tam není ani stín další podobnosti, což snad vidí úplně každý.

A jakkoli usurpovat toto fórum takto "vepřovým" způsobem? Z pozice řadového diskutujícího? Tolik sebeúcty snad nikdo mít nemůže. Možná by se styděl i Hitler.

Z toho všeho lze usoudit, že tak hloupý nemůže být žádný smrtelník. Proto je zřejmé, že to Alex nemůže myslet vážně.

Protože jestli ano, mýlím se já v tomto celém úsudku. Ale to je už úvod do metateorie, jak mne poučil syn.
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 21 lis 2008 23:10

No kluci! Vrátil jsem se služebně z Moravy a koukám, že se to tady pěkně rozjelo. Klidně řešte tady i ostatní Daystaty, ale probůh mi to tady nezaserte píčovinami. Stejně jak Alex chtěl aby se v thredu EVO neřešilo nic jiné, tak vás prosím o to samé. Alexxxus je kapitola sama o sobě, nezkoušejte ho převychovat :lol: A ať klidně píšou i Slováci, já sám jsem Československomaďarské dítě. Děkuji, že budete akceptovat moje přání :wink:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 22 lis 2008 07:14

...
Slavicus demos ad infinitum corrumpo Bohemus spiritus.

Howgh
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 22 lis 2008 15:23, celkem upraveno 1 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 22 lis 2008 08:38

Na Tvém místě bych o češtině moc nemluvil. Vždyť ji sám neovládáš a děláš jí ostudu. No a teď přidat ještě maďarštinu... Mhuehehehehehe.

Opravdu zde není nikdo, kdo by to tu promazal??? Je to snad prostor pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět, či nikoli? Možná se jedná spíše o plochu k seberealizaci jinak nerealizovatelných jedinců.

Howgh.
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
Uživatelský avatar
dalajlamax
Příspěvky: 216
Registrován: 17 pro 2007 19:35
Bydliště: ZVOLEN, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dalajlamax » 22 lis 2008 11:07

"seberealizaci nerealizovatelných" tak to je bezva diagnoza, palec hore :mrgreen:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 22 lis 2008 18:38

Tak jsem podrobil pažbu supersportu Grand prix zevrubne prohlídce na webu, a porovnával s puškou co mám doma, lícnice je stejně stavitelná, předpažbí pro FT-HFT je nemlich to samé ( nebudem brát zaobalené tvary ) stejná výška od hlavně a principielně stejný prostor ketrý pokrývá, jediný rozdíl v předpažbí je že na EVo když chci s předpažbím hýbat musím vyndat imbus a povolit stahovací ořech který je schovaný uvnitř pažby, tady je šroub s hlavou vně pažby ( nevím jestli je to praktické, ale ten kdo tuhle flintu bude mít nemusí tahat imbus ) Dlaňová zarážka je na pistolové rukojeti asi stavitelná ( pro jedince s malou pacinkou a asi bych tam nacpal i svoji medvědí tlapu ).
Palečník na pažbě je také tedy není třeba mít prst prostrčenej v té pistolové díře.
Co bych ale na pušce nechtěl je plnění pomocí pinů s převlečnou pojistkou, na valstní oči jsem viděl několik jedinců kterým tato rychlospojka natloukla rozkrok ( doslova je vzala po koulích ) stačilo nepřekontrolovat perfektní dosednutí a při tlaku 200 barr to rozmazlo i světlo na autě ( tenhle systém použiváji - střelci s abrevnejma koulema )
To už něco jako má AA nebo HW ) kde je QuickFill jištený proti vypadnutí ( u HW se zastrkuje do díry - u AA nových QF se jistí pootočením )

Zajímavá je tedy možnost tuningu na principu přahraní Firmware v procesoru řízení pušky a co je už tedy techno je kliček od systemu bez kterého puška nefunguje ( něco jako klíček k HDD mechanikám před xx lety )

Pokud jsem dobře pochopil že délka hlavně je 432 mm včetně kompenzátoru ... to mně přijde strašně málo - obávám se že tutnit asi jen tak nepůjde kde by se předala energie diabolce ? Bez kompenzátoru má hlaveň pokud to dobře chápu jen 35,6 cm ( tedy jako moje bota ) a to už si myslím je opravdu málo.
A nebo sjem to všechno pochopil blbě a hlaven je tedy dlouhá 43,2 cm ( barrel lenght - je tedy sklutečně asi delká skutečné hlavně )
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 22 lis 2008 19:33

Zdar, tak jen pro pořádek rozděleno. Když se bavíme o nový pušce tak není přece problém založit novej thread (jestli tady ještě někdo napíše trejd tak ze sebe dělá zbytečně idiota).
Alexxxi už mě nebaví ta tvoje autocenzura. Fórum pak vypadá nádherně - samý prázdný odpovědi se třema tečkama :roll: Pokud něco chceš napsat, tak to napiš tak, abys to po sobě nemusel mazat :!:
Odpovědět